IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mufyxa
3. říj 2013

@pistalinda35 ahojky cysta se sama vstřebá a odejde většinou s menstruací.....takže příští měsíc tam nebude ....doufám 😉

mufyxa
3. říj 2013

@raaaadka ahojky nebolí cystu vůbec necítím navíc je maličká má cca 2 cm takže o ní nevím . . . neboj vše bude dobré a příznaky mít nemusíš každé těhu je jiné já jsem také neměla žádné příznaky a byla jsem ...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

raaaadka
3. říj 2013

@mufyxa no kéž bys měla pravdu. Několikrát za den se natěším a pak zas propadnu skepsi a říkám si, že to není možné. Takhle se mi to pořád mění.

lussi
3. říj 2013

Tak přeji hezký skoropátek 😀

@pistalinda35 tak já mám žádost schválenou, 16.10 si jdu pro výsledky na imunologii, pak vyčkám na MS a jdeme na to. Počítám, že koncem října bych už opravdu měla začít píchat 🙂

@raaaadka věřím,že tentokrát bude vše v pořádku, žádný špatný scénáře si snaž nepřipouštět, právě proto, že sis už taky zažila svý, si zasloužíš konečně trochu toho štěstí ne? 😉 A na příznaky se vykyšli, já se cítila těhotně, až mě začalo bolet v zádech, ale to už jsem měla větší bříško 🙂

@mufyxa držím moc palce!!!

megie4
4. říj 2013

@raaaadka Dneska žádný testík??????? 😉

raaaadka
4. říj 2013

@megie4 No zatím ne, včera poslední a asi koupím na neděli další. Doktora mám až ve čtvrtek. Jsem pořád nervózní, jak to bude a pořád sleduju příznaky a žádné nejsou. 😕
Vlasy mi vůbec nedrží, víčka mám nějak povislé a občas výtok, cca 2x denně.

raaaadka
4. říj 2013

Holky mám depku, pobolívá mě břicho i záda, bojim se, že to dostanu. Příznaky pořád žádný, ani oči nemám lesklé a ani zorničky rozšířené. ☹

megie4
5. říj 2013

@raaaadka Klííííd holka,té už se stejně nezbavíš,i když ti těhu potvrdí doktor.Pořád se budeš bát,aby bylo vše v pořádku na dalším utz.Věř mi,vím o čem mluvím. 😀 😀 😀 😀 😀 😵

akashka
5. říj 2013

@raaaadka bolest břicha a zad je přece taky příznak, hlavně se uklidni a nestresuj a přestaň sledovat příznaky a porovnávat se s ostatními. každá jsme jiná a těhotenství na nás působí jinak..

raaaadka
6. říj 2013

Tak dnes ráno opět test, ale druhá stále slabší, tak co to je??? ☹

raaaadka
6. říj 2013

Taky to je cca po15. Minutách dnes - postupně ztmavla.

raaaadka
7. říj 2013

Holky, nevíte prosím někdo, proč se mi ta testovací čárka pořád tak pomalu zbarvuje???? Přeci jen dnes 12. den zpoždění, to už mi příjde trochu dlouho a čekala bych hned o testování tlustou čáru. ☹

megie4
7. říj 2013

@raaaadka to přece není tak postatné,kdy jdeš na krev? 😉

raaaadka
7. říj 2013

@megie4 Ve čtvrtek jdu na gyndu, tak předpokládám, že mi udělá utz a budem vědět.... Jestli do té doby nepřijde MS. ☹

raaaadka
7. říj 2013

@megie4 Fakt bych tomu chtěla věřit, ale cítím se tak netěhotně... 😎

raaaadka
7. říj 2013

Některá třeba píše: " nemám vůbec žádné příznaky těhotenství, jen mě bolí bradavky a břicho, nebo ...mám zvětšený prsa.....nebo mám žaludek na vodě. Ale každá má aspoň něco.

megie4
7. říj 2013

@raaaadka Netěhotně je velký pojem 🙂 Nejsi třeba ani unavená víc než jindy?A navíc jsi teprve na začátku,takže všechno může ještě přijít. 😉 Moc ti držím palečky na čtvrtek!!!!! 😵 😵 😵 😵 A posílám pár těhuvirusků na posíleníTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

raaaadka
7. říj 2013

@megie4 Děkuji moc za pěkný IIIIIIII. 🙂
Ale není mi nic, unavená nejsem vůbec, asi jak mám ty nervy, tak se naopak v noci budím a mám vyspáno. Pořád jsem jak nadopovaná, plno energie. No a v břiše cítím úplně malilinkatou bolest nebo tlaky. Občas. Ale jsou to nervy, pořád se sleduju jak blázen, jestli třeba nebudu mít nějaký příznak.

akashka
7. říj 2013

@raaaadka já třeba unavená nebyla vůbec,naopak jsem právě nemohla spát skoro,přesně jak píšeš.. nevolnosti mi začali až někdy v 5-6 tt, taky jsem stresovala, že nemám příznaky, ale pak se to právě rozjezlo ve velkém.. akorát se stresuješ zbytečně, čárka na testu je a je jedno jak je nebo není silná, doktor ti to už jen potvrdí 😉 a jsou ženské které si svého těhotenství nevšimnou až do porodu, takže prostě někdy být příznaky nemusí.. tlaky a bolesti v břiše jsem měla taky a mám doteď, to jak se to tělo miminko přizpůsobuje.

lussi
7. říj 2013

Ahoj holky, jdu na kukandu 🙂
@raaaadka já měla před ms klasické předmestruační příznaky, tzn. bolelo mě v kříži jako bych to měla dostat a to bylo vše (to můžou být ty tvoje tlaky v břiše) . Ms nedorazila a mírné nevolnosti mi začaly až později, uričtě později než v 10tt co si tak pamatuji. A to byla taky chvilková záležitost.

raaaadka
8. říj 2013

@lussi ja mam to bricho jen nekdy a kdyz jsem byla tehotna s prvnim, taky me pred ms bolelo v krizi. Ted mi treba neni nic a zas cekam, ze je po vsem. Vcera jsem mela cele odpo. Citlive bricho, tak jsem byla v klidu. Takhle to mam porad dokola.

lussi
8. říj 2013

@raaaadka já věřím, že bude vše v pořádku! Opravdu nemůžeš srovnávat, každé těhotenství je jiné 😉

raaaadka
8. říj 2013

Takhle tady asi ještě nikdo neplašil, jako já. 😒

lussi
8. říj 2013

@raaaadka a tak já Tě zase na druhou stranu chápu, že máš strach, ale zkus myslet pozitivně, proč by se nemohlo usmát štěstí taky na Tebe? Na gyndu jdeš ve čtvrtek, jsi psala, že? 😎

ratatooy
8. říj 2013

ahoj holky jdu se podívta jak se vám daří a co je nového?

ratatooy
8. říj 2013

@raaaadka prosím te to je čára jak blázen a jasný těhu a nemela ani z poloviny takový 12den

lussi
8. říj 2013

@ratatooy ahooj🙂 Téda, ty už to máš za pár 😀 Za chvíli si budeš balit tašku do porodnice🙂

ratatooy
8. říj 2013

@lussi no hele neco už v tašce mám,a už se nemužu dočkat konce,to druhy tehu je daleko horší než to první,furt člověka neco bolí

lussi
8. říj 2013

@ratatooy no to mi ani neříkej, že to druhý je horší, to jsem zrovna nechtěla slyšet 😀 Ale je to asi pochopitelné, už není tolik odpočinku k mání, když už doma jedno dítko je 🙂

pistalinda35
8. říj 2013

@ratatooy držím palečky 🙂 pěkně to letí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru