IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
23. dub 2013

@nikolav to nevím, ale doufám v to, a co ti řekli na bolest břicha??

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav myslím, že to záleží na tom jak budeš snášet narkozu, já bych asi po OPU nikam nešla...

nikolav
23. dub 2013

@mardusenka30 Že je to normální projev, ale že tam nic nemám jako oteklé nebo tak.

nikolav
23. dub 2013

@darkwitch No a jak dlouho trvá narkoza? A jak dlouho tam pak musím ležet?

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav je krátká tak 15-20 min. v gennetu jsem pak ležela asi dvě hodiny... ale já jsem teda byla nepoužitelná celý den a to mi nebylo nijak špatně...

mardusenka30
23. dub 2013

@nikolav a jak ti je dneska?? mě celkem fajn bolí to jen když mám plný močák

nikolav
23. dub 2013

@mardusenka30 Mě se jen motá hlava, ale je to mým nízkým tlakem. No co se dá dělat. Jinak mi celkem je dobře. Akorát nemůžu vidět jídlo. Prostě do sebe nic moc nedostanu. Tak jsem si koupila Nutridrinky a ulevilo se mi. Zůstala mi jen ta hlava 🙂 Břicho mě bolí trochu a to jen proto, že jak jsem byla v autě uvázaná tak mi spadlo pití a já kráva jsem se neodvázala a ohnula jsem se. Tak tím spodním pásem jsem si pěkně zatlačila na břicho. Ale jinak dobré. A co ty? Když si nepicháš tak se ti ulevilo?

nikolav
23. dub 2013

@darkwitch A bylo ti třeba nějak špatně nebo tak? Já právě jak se budu cítit. Ale pokud to nebude sláva tak nic riskovat nebudu. A jak jsi prožila ET?

alba1
23. dub 2013

@megie4 mně řekli utrouš zavádět...jen v den ET jsem ty ranní měla polknout...

mardusenka30
23. dub 2013

@nikolav pobolívá a víc ho cítím když jdu na wc, ale celý den relaxuju a nic moc nedělám, řekli mi to tak včera v caru

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav no já pak zbytek dne prospala a špatně je mi po narkoze jak kdy 😀 ted jsem byla jen na KET...

alba1
23. dub 2013

@malinka_02 no jenže mně řekli v CARu, že mám přijít když to dostanu až 20. den což teda moc nechápu...asi tam znovu zavolám...to mi přijde celkem dlouho... 😖 jak to chtějí ten KET stihnout?

nikolav
23. dub 2013

@mardusenka30 ano když jdu na wc tak to cítím. Ale nic extrémního. Teď taky jen ležím a chce se mě spát.

alba1
23. dub 2013

@nikolav tak já bych po OPU nebyla schopná nikam jít odebrali 16 folíků a měla jsem toho fakt plný brejle...chodila jsem v předklonu a měla jsem bolesti...a pak jsem za 2 dni dostala OHSS a bylo vymalováno...nemohla jsem ani dýchat, všechno bolelo, ještě, že mi holky tady poradily pít 100% džusy to zabralo...že jsem mohla jít na ET...

danielapro
23. dub 2013

@pistalinda35
@irisi
@go
@mardusenka30
@megie4
Holky moc děkuji, jste hodné. 😉

nikolav
23. dub 2013

@darkwitch No uvidím jak mi bude. Děkuju za rady. A jak probíhal KET? Je to vlastně skoro to stejné jako ET.

nikolav
23. dub 2013

@alba1 Aha a jaktože 100% džus tak pomůže? No uvidím jak mi bude. A jak ti bylo potom další dny po ET?

mardusenka30
23. dub 2013

@nikolav jj unavená jsem taky, holt tělo dostává zabrat...

nikolav
23. dub 2013

@mardusenka30 to bude asi tím no. Tělo dostává zabrat.

alba1
23. dub 2013

@nikolav právě, že druhý den to šlo a 3. a 4. to bylo peklo na zádech jsem nemohla vůbec ležet prostě jsem nemohla dýchat, ale ty džusy fakt pomohly...nevím proč...lila jsem to do sebe horem dolem...žaludek to zvládnula mně se ulevilo...a taky jez hodně bílkoviny...já do sebe rvala cottage...

nikolav
23. dub 2013

@alba1 a jedla jsi něco po tom krom cottage a džusu 🙂 ?? já doufám že se mi hyperstimulák neprojeví.

ratatooy
23. dub 2013

@alba1 me se přes den utrouš zavadet nchce tak ho polykam a ma fakt uplne stejnej učinek a špatne mi z nej není

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav KET je úplně stejný jako ET jen embryjka nezavádějí čerstvá ale rozmrazená 🙂

nikolav
23. dub 2013

@darkwitch a co jsi cítila při zavádění? Z toho mám větší hrůzu než z OPU.

darkwitch
23. dub 2013

já ted utroš taky polykám a je mi po něm blbě úplně stejně jako když ho zavádím... do dvou hodin od toho co si ho vezmu se mi motá hlava a chce se mi spát... no spát se mi chce vlastně ted pořád 😀 ale tak tělo dostává zabrat, tak se mu ani nedivím...

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav zavádění je jako když jdeš normálně na prohlídku na gyndu... jediné co je nepříjemné, jak ultrazvukem tlačí na plný močák... ale jinak to nic není a nemusíš z toho mít obavy...

ratatooy
23. dub 2013

@nikolav prosim te přizavadeni necitiš vubec nic

nikolav
23. dub 2013

@darkwitch to musím mít plný močák 😕 😅 ???

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav no, poloplný, aspon u nás to chtějí, aby se lépe zavedlo embryjko, ale nic to není, toho se fakt neboj 😉

nikolav
23. dub 2013

@darkwitch Jééé tak to bude něco. Mě jak se chce trošku tak letím na wc. No co to se přežije 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru