IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
23. dub 2013

@danielapro drzim palce!
@megie4 super tak drzime palce!
@nikolav pekny pocet! Ja teda mela jen analgosedaci ne narkozu ze sem hned byla vzhuru ale pak sem byla hrozne unavena a bolel me spodek a to sem mela jen 6 vajicek, myslim ze toho moc schopna nebudes..

nikolav
23. dub 2013

@malinka_02 Díky. Taky myslím, že nebudu schopná ničeho. Chtěla jsem řídit, ale asi se budu muset spolehnout na manžela, že se z Brna vymotá. On to tam totálně nezná takže snad 😀

malinka_02
23. dub 2013

@alba1 radsi zavolej no..
@nikolav ja mam problemy s mocakem, loni sem byla i na rozsireni operativnim , furt se mi chce, takze sem tam za exota.. Vsichni predtim pijou a ja chodim curat protoze pak se sice lip zavadi ale zustane se 2 hodky lezet a to bych s plnym nedala a radsi zustanu lezet aby se zavrel cipek nez jit curat 😀

nikolav
23. dub 2013

@malinka_02 No tak to je průser. Rozhodně nevydržím ležet s plným močákem. Měla jsem dvakrát zánět ledvin a od té doby mi to dělá navíc i strašně zle, když moč musím zadržovat. No konec. Tak to radši budu dvě hoďky ležet!

malinka_02
23. dub 2013

@maraida me o vikendu nedelali nikdy ani transfer..
@lussi 😀 😀 😀
@mardusenka30 vem si vodu bez bublinek 1,5 litru a svacinu 😀 Nic takoveho nepotrebujes.
@darkwitch co zavidis? 😀

mardusenka30
23. dub 2013

@malinka_02 pak mám již sbalený batůžek🙂díky

malinka_02
23. dub 2013

@nikolav ridit urcite ne, ja prave mela rocne 8 zanetu vzdy ATB a nakonec sem skoncila na operaci ampo te mam zatim pokoj ale zase se to zuzi tak to pak budu muset opakovat a prave od te doby hodne moc piju a davam na vse pozor a jak se mi trochu chce curat musm! Tak ja vzdy jdu i predtim sestricky se sice tvari ze se. Ude pak spatne zavadet ze je lepsi s plnym ale nikdy problem nebyl a ja pak v klidu po transferu lezela na tom dospavaku, ji ak bych byla nervni a musela jit po transferu..

malinka_02
23. dub 2013

@mardusenka30 ja mela pak neodolatelnou chut na mekace 😀

darkwitch
23. dub 2013

@malinka_02 že po utroši nedojde ms 😀

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav nám říkali že stačí dvacet minut a pak můžeš na záchod a pak ještě chvíli ležet... tak to není tak hrozné... dvě hodiny bych nedala ani náhodou...

mardusenka30
23. dub 2013

@malinka_02 to si já musím nechat zajít, já tak do zdravé výživy🙂))

nikolav
23. dub 2013

@malinka_02 Vidím to podobně. No uvidím. Když to jde, ale zavést i bez plného močáku tak co. Snad to půjde i u mě tak.

nikolav
23. dub 2013

@darkwitch No to ne. Mě stačilo tenkrát po laparce zadržovat. Dali mě na pokoj kde jsem neměla zvonek u postele a ani lampičku a ani noční stolek. WC bylo přes chodbu. A po laparce mi řekli, že bych měla jít do určité doby na wc. No jo pak se mi chtělo, ale nemohla jsem na nikoho ani zazvonit nic. Tak jsem chtěla cca po 3 hodinách po laparce slézt s postele a dojít si tam. Protože už mě nebolel jen močák, ale i to jak jsem byla sešitá no tím jak jsem měla plný močák tak to bolelo ještě víc. No a když už mi vysely nohy z postele vrazila tam naštěstí sestra. Sice jsem dostala nadané, ale co hlavně, že došla jinak nevím jak by to dopadlo. Asi buď louží na posteli nebo nevím. Jak jsme mohly večer pít tak jsme chtěly donést po sestřičce džbán s čajem. Neměly jsme chodit a ona nám řekla, chcete pít tak si zajděte ke kuchyňce. Ta byla na druhé straně chodby skoro. No až došel manžel tak mi donesl. Navíc mi musel podávat sklenku, protože jsem neměla noční stolek ani u postele. Katastrofa.

darkwitch
23. dub 2013

@nikolav tak tohle jsem měla na laparce v pohodě... jak jsem se vzbudila byla tam sestra a už mě zvedali a hned odpoledne jsem mohla chodit a čaj nám dali na stolek u postele...

malinka_02
23. dub 2013

@darkwitch aha 😀 Ja bych radsi aby dosla! Takova marna nadeje vzdy prestoze to byl po negativnich testech jasny a au vzdy verila 😀 😠
@mardusenka30 ty nemuzes mekace??
@nikolav zkus tak poloplny to je idealni ale nikdy se mi nepodari to vychytat 😀 Podobne sem to zazila po te operaci mocaku- hodne pit aby se to procistilo a nemohla sem se na nikoho dozvonit a mela cevku a musela lezet..

mardusenka30
23. dub 2013

@malinka_02 tak už tak jsem jak balonek jen uletět, mekáče musím obejít obloukem🙂

darkwitch
23. dub 2013

@malinka_02 to chápu 😀

malinka_02
23. dub 2013

@mardusenka30 jó takhle, ja myslela ze zdravotne! No ja mam po roce hormonu a 4 transferech o 12 kg vic a uz si musim kupovat 2 vetsi velikosti ale nekdy to nejde no 😔

nikolav
23. dub 2013

@malinka_02 já cévku nechcu. Tu jsem měla při těch ledvinách a po vytáhnutí jsem týden nemohla čůrat. No mohla, ale se šílenou bolestí. Chodila jsem do sprchy s vodou a brekem.

malinka_02
23. dub 2013

@nikolav to sem mela po mocaku ne pri ivf 😀

Jezis holky pisu jak debil omlouvam se je to z mobilu!! Ja na net vpraci na MK nemuzu a doma to nechci v 8 zas zapinat.

nikolav
23. dub 2013

@malinka_02 Jo to mi došlo 😀 po IVF by to bylo snad i zbytečné. No to nevadí. Hlavně, že se chápeme. Jsem sama doma jen s pesanama. Manžel je v práci dojde až za chvílu.

mardusenka30
23. dub 2013

@malinka_02 jj holt výsledky hormonů, ale co už pokud bude výsledek, kila jdou stranou...

malinka_02
23. dub 2013

@mardusenka30 no u me prave neni vysledek ale kila jdou furt nahoru no..

1miska
24. dub 2013

@nikolav no reknou ti kolik ti jich odebrali 🙂 Me třeba jak jsem se probudila rekli, ze jich vzali 10 a sliznice ze ma 5 mm a ze tam bylo hodne hlenu at si koupim a do transferu piju ACC long 🙂 a pak jsem si první den volala, to rekli ze z 10 jich bylo 8 zralych, všechny se oplodnili, další den ze........

darkwitch
24. dub 2013

Dobre rano tak doufam ze az vecer pojedu z prace budu tu cist jen same dobre zpravy 😉

pistalinda35
24. dub 2013

Krásné ránko....

dada074
autor
24. dub 2013

@malinka_02 jsi zlato.

dada074
autor
24. dub 2013

Jinak krásné dobré ranko všem.

megie4
24. dub 2013

Dobré ránko! 🙂

ratatooy
24. dub 2013

@malinka_02 ja jsme doma už pomale 4 roky a vubec mi t nepřijde a tehu tak rychle uteklo že bejt dom 9mesicu je prd,radši odpočivej a nabirej síly pak přijde hukot

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru