IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
16. kvě 2013

@sasanka033 Protože jsem chtěla v sobotu kdy je víc klid.

mardusenka30
16. kvě 2013

@kolino vydrž ještě, věř mi, že špatné zprávy se lépe tráví až jsou jisté, teď relaxuj a mysli na toho drobečka a nakaž mu ať nehraje na schovávanou...

mardusenka30
16. kvě 2013

@sasanka033 mě řekla, že si mohu vybrat a jít kamkoliv, ale asi jsem zvolila špatnou volbu☹

sasanka033
16. kvě 2013

@nikolav aha a proc? jak to souvisi? ja to asi porad nechapu, promin🙂

mardusenka30
16. kvě 2013

@nikolav vidíš jak je tvé tělo šikovné a za přeobjednání nic nedáš, i když já byla v sobotu a vážně tam byl klid a já byla na transfer ten den sama...

nikolav
16. kvě 2013

@sasanka033 Měla jsem jít 25.5. ale doktorka chtěla abych šla už 24.5. že by to bylo lepší. A ptala se mě kdy teda chci jestli toho 25.5. jak to mělo být původně a nebo jestli 24.5. a já si vybrala to původní datum toho 25.5. ale cestou dom a i teď mám silné nutkání to přeobjednat 24.5. něco mi říká, že by to bylo lepší. No neumím to popsat.

nikolav
16. kvě 2013

@mardusenka30 Já vím, že by tam byl větší klid, ale nemůžu si pomoct. Něco mi říká ať jdu 24.5.

sasanka033
16. kvě 2013

@nikolav no tak to poslouchej doktorku a svy instinkty! ja spis nechapu proc jsi chtela tu sobotu, vis...ze v tom nevidim rozdil.

sasanka033
16. kvě 2013

@nikolav eeee, teda intuici🙂

mardusenka30
16. kvě 2013

@nikolav když ti to něco říká tak to poslechni a je to🙂

nikolav
16. kvě 2013

@sasanka033 Kvůli tomu klidu. No jsem blbá. Měla bych víc poslouchat vnitřní hlas k něčemu to asi je!

nikolav
16. kvě 2013

@mardusenka30 Už jsem tam psala tak uvidím jak to dopadne. Jestli to půjde přeobjednat.

1miska
16. kvě 2013

@kolino to tezko říct.... :( obecne vzato by v děloze mělo být něco videt od HCG 1000 a víc

mufyxa
16. kvě 2013

@kolino holčičko zlatá tolik mě to mrzí ani vlastně nevím co ti napsat snad to mimoušek vybojuje a kdyby ne zkuste potom nativ IVF to jsem měla já a je to finančně přijatelné cca 12-15 000 Hlavně to nevzdávej a bojuj. Buď silná .Myslíme tady na tebe všechny a je nám to moc líto snad se holky nebudou zlobit že mluvím za ně ale určitě to cítí stejně. 🙂 🙂 🙂

irisi
16. kvě 2013

@kolino hele to je ještě málo,nemusí byt nic vidět..... kdes pristi tyden to uz by mohlo byt....
@nikolav těžko říct ....dej na svůj pocit a intuici

nikolav
16. kvě 2013

@irisi napsala jsem tam a uvidíme. Když budou mít volno tak si myslím, že mi vyhoví. A pokud ne tak se nedá nic dělat. A budu ráda i za 25.5. samozřejmě.

irisi
16. kvě 2013

@kolino málo jsem myslela tim počtem dnů od et a tedy tt

irisi
16. kvě 2013

@nikolav. a hyperstimulak uz úplné odeznel?......to vis ze jo mimi se u tebe bude libit tak jako tak 🙂

nikolav
16. kvě 2013

@irisi Jo ten naštěstí už odezněl. Takže to je dobře. Už se na ten KET těším.

kolino
16. kvě 2013

@irisi jo to si právě taky myslím! každopádně 22. se rozhodne.

HOLKY FAKT DĚKUJI ZA TO ŽE TU JSTE! CO JÁ BYCH BEZ KONÍKA DĚLALA ♥

akashka
16. kvě 2013

@nikolav tak jsem ráda, že kontrola dobře dopadla a držím pěsti ať jde i nadále vše bez problémů ;)

malinka_02
16. kvě 2013

@mardusenka30 ja vubec, až ted při preventivce jsem mu řekla že 4 neuspěchy.
@nikolav jak míváš dlouhé cykly? Já mívám 26-29 dní a bývalo to tak že 10-11 dc mi pichli pregnyl a 14-15 dc KET.
@kolino jo to znám já vždycky chtěla anžela i na utz vždycky když mi řekli že se zase ket odkláda..

nikolav
16. kvě 2013

@akashka Taky držím pěsti a vše co mám tobě na zítra. A taky napiš jak jsi dopadla!! A hlavně to vylež. Ať nelehneš s angínou.

nikolav
16. kvě 2013

@malinka_02 já právě nemám žádný cyklus. Nemám ovulaci. Mám jen Estrofem, který beru 1-1-1 a dnes jsem byla na UZ na kontrole a mám sliznici 7mm 10 DC a pak jdu na ten KET příští pátek nebo sobotu. A nic si píchat nebudu. Jen od pondělka nasadím ještě Utrogestan.

malinka_02
16. kvě 2013

@nikolav aha takže vubec nemenstruuješ?

nikolav
16. kvě 2013

@malinka_02 ne sama menses nemám. Jen po vyvolávačce nebo po hormonech.

malinka_02
16. kvě 2013

@nikolav tak to je sen všech žen 😉 hned jak budeš mít miminko tak budeš ít pokoj 😀

nikolav
16. kvě 2013

@malinka_02 No tento sen všech žen nás dohnal k IVF ☹ co se dá hold dělat když mám spící vaječníky.

akashka
16. kvě 2013

@nikolav děkuju, zatím mi je pěkně mizerně, snad se to přes noc zlepší.. nervy mám už taky pěkně v kýblu...

nikolav
16. kvě 2013

@akashka Tak pořádně lež a kurýruj se!!! Ať jsi fit. Mě je dobře naštěstí a doufám, že se to nepokazí. A zítra napiš jak jsi teda dopadla!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru