IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

akashka
22. kvě 2013

Díky moc holky, povzbudily jste mě 😉

ratatooy
22. kvě 2013

@lussi no ja ten utroš stejne beru hala bala jednou jo jednou ne,a uplne mi to stači abych nešpnila,jinak hold me to čeká třeba cely tehu

kolino
22. kvě 2013

Ahoj holky...hcg nestoupla podle představ doktora ,ale udělal utz pro vyloučení mimoděložního....jaké překvapení tam na nás vykouklo....zavolal i přítele ať se jde podívat na zázrak...holky a ono mělo i náznak srdíčka!!!!minule ani bublinka protě prázdno a teď toto. Mám tam sice ještě malý hematom, ale je menší než plod takže to je prý dobré. Tak teď už je to na bojovníčkovi jak to zvládne....
Moc vám všem děkuji za podporu. nemám sice jistotu ,že to bude ok. ,ale je naděje.

nikolav
22. kvě 2013

@lussi Díky za odpověď myslela jsem si, že jsem nějaká divná 😀

nikolav
22. kvě 2013

@meyryen Na noc jsme v pohodě. Zavedu a jdu spát. Ale když zavádím ráno tak ležím pak taky a nebo jak jde manžel do práce tak zavedu a spím dál, ale jak vstanu tak pak to ze mě teče a někdy mám pocit, že toho vyteče dost.

mufyxa
22. kvě 2013

@kolino Tak to vidíš já to tušila že tam bude a hlavně jsme ti všechny hrozně drželi palce ........je to bojovník 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

kolino
22. kvě 2013

@mufyxa jojo to bude tou velkou podporou!!! ♥ díky všem, já se tam málem vyvrátila, jak jsem to viděla ještě ,že jsem ležela!

kolino
22. kvě 2013

@nikolav se mě to přímo kýpe 😀 jak já to nesnáším, ale pokud to má pomoct tak klidně to snesu další půl rok. já zavádíme ráno a večer. a polykám ráno, odpoledne a večer, takže nadopovaná pořádně.

akashka
22. kvě 2013

@kolino moc gratulujuuuu ;)

nikolav
22. kvě 2013

@kolino Já si je zavádím i ráno i večer. Ráno mám 4 a večer taky 4. A je to peklo jak to ze mě kape 😀 to není možný. A myslím, že to zavádím hluboko. Ale prostě něco vyteče no. Akorát jsem přemýšlela jestli si ho mám zavést i před KETem ráno? Nebude to trapné jak to ze mě bude téct?

nikolav
22. kvě 2013

@kolino Jinak gratuluju k miminku!!!

akashka
22. kvě 2013

@nikolav já se ptala, jestli to mám zavést i ráno před KET a doktorka říkala, že určitě ano ;)

nikolav
22. kvě 2013

@akashka OK tak mi při nejhorším bude trapně 😀

lussi
22. kvě 2013

@nikolav já to před transférem vždycky sežrala, bylo nám řečeno, ať si tam nic necpem 🙂 Cinkni si svému dr, každý to dělá jinak a třeba ti řeknou, že to je na tobě 🙂

@kolino jé, mimoušek 😵 Tak ať se prďola drží!!!! Kdy jdeš zase na kontrolu? Opatruj se 😉

lussi
22. kvě 2013

@nikolav víc trapně než mě s hemeroidama ti být snad ani nemůže 😀 A teď jsem před ETem vylezla na kozu a došlo mi, že mám na sobě gaťky, tak jsem pobavila všechny na sále včetně laborky 😀

nikolav
22. kvě 2013

@lussi Jééé já to spolknu a budu jak spící panna. Už to zavádění mi způsobuje ospalost 😀 Tak nevím teda co bude lepší. A největší sranda bude, když mi řekne, že je to na mě.

nikolav
22. kvě 2013

@lussi No tak hemeroidy určitě jsou horší. To bych snad ani neroztáhla nohy. Ale napadlo mě, že bych si natáhla budík např. na 5 hodin ráno a zavedla si je a než bych jela tam tak bych se ještě omyla pořádně. To by šlo ne?

malinka_02
22. kvě 2013

@pistalinda35 ja ho klidne budu zavadet i rok kdyz me to pomuze..
@irisi no u me je to ze ja ani jist bych nemusela. V praci fakt normalne snidam housku, pak ve 2 snim prineseny jidlo z domova a vecerim doma. A dneska proste takovy hlad pred kazdym jidlem ze sem nemohla vydrzet. Ale myslim ze si to jen vsugerovavam protoze me boli bricho na MS a strasne si preju byt tehotna 😠

malinka_02
22. kvě 2013

@akashka ja sem taky pro transfer avic nez bude sedas jeste do kupy 🙂

kolino
22. kvě 2013

@nikolav počkej zy si dáváš 4 tobolky ráno a 4 tobolky večer? áááá tak to je peklo! ☹ to musíš být totál, mě stačí co ze mě jde při zavedení jedné! jinak v den ketu bych určitě zavedla, A´t tam má mimoušek vše připraveno jak má být...a neboj oni jsou na to zvyklí! 🙂
@lussi děkuji ♥ další mám 4.6. měla jsem jet za týden do car ,ale pokud budu bez komplikaci tak vydržím ke svému gynekologovi, už nechci do car jezdit, mám to fakt daleko a i mudr. říkal, že je to rozumné, stejně nic neovlivním co se má stát se stane...tak aspoň 14 dnů budu mít oddych, jelikož teď během 14 dnů jsem tam byla 4x což je cesta jen tam 1,5hodiny a 1,5 hodiny zpět tak to bylo hodně vyčerpávající. jezdila jsem sama a dnes přítel jel se mnou bylo mi zle ráno tak pro jistotu.

malinka_02
22. kvě 2013

@kolino jaka nadeje?? Ses tehotna a gratuluju!!!
@nikolav ja taky pred polykala.
@lussi no tak presne vzdy kdyz lezu na kozu pred 35 letym dr tak myslim na svy hemoroidy..

nikolav
22. kvě 2013

@kolino Ano ano 4 ráno a 4 večer. Je to peklo. Ale co se dá dělat. Takže jsem i z toho zavádění pěkně znavená. To je konec fakt. A před KET no hold prostě si vzpomenu na lussi a bude 😀

lussi
22. kvě 2013

@nikolav tak dva sežer vrchem a dva spodem 😀 Jinak já bych to neřešila, oni tam jsou zvyklí na ledacos a neberou to tak jako my pacientky 😉 Se vsadim, že tam spousta ženských leze i s bobrem 😀
@malinka_02 a to si vem, že se ti ještě zhorší, až ti naroste bříško ☹
@kolino tak to je fakt rozumné, proč se někam štrachat takovou dálku. Hele a tohle je přece veliký úspěch a věřim tomu, že to mimčo to dotáhne až do porodu, když si poradilo s takovým hnusem jako je hematom nebo co jsi to měla za fuj.

nikolav
22. kvě 2013

@lussi No tak ten bobr asi nebude to nejhorší 😀 ale určo musí být zvyklí na vše možné. Takže asi to nebudu řešit. Zavedu brzo ráno a pak se než pojedu ještě jednou osprchnu. A to musí stačit 😀

malinka_02
22. kvě 2013

@lussi no za hemeroidy nemuzem za bobra jo a to teda maji fakt.. Ted se mnou byla na transferu zenska ktere bylo 48!!

maraida
22. kvě 2013

@kolino moc gratuluju 🙂 a neboj,mimoušek si ten život vybojuje

@nikolav mě řekla Dr.,že mám před ET Utrouš normálně zavést(v min.CARu se polykal),ale mě to přišlo jako humáč a polkknout jsem nechtěla,protože mi po tom bylo vždy příšerně zle.A tak jsem ani nepolkla ani nezavedla,řekla jsem to Dr. a ona mi tam kuličky hned po ET šoupla.

nikolav
22. kvě 2013

@maraida Aha no tak to pak jo. Asi teda napíšu do CARu, protože každá to měla jinak.

nikolav
22. kvě 2013

@malinka_02 Mě to v 48 letech přijde od té paní nezodpovědné.

brsh
22. kvě 2013

@kolino - no vidíš, gratuluju a bojujte dál, bude to dobrý 🙂
@nikolav - já jsem je v den ETu jedla. Asi psychickej blok se v sobě hrabat v den transferu 😀 Ale určitě bych to neřešila a zavedla si, kdybych měla problém s polknutím. Dyk poslední vyšetření před stimulkou dělají při ms, tak to musí bejt horší než nějakej Utrouš 😀 😀

dada074
autor
22. kvě 2013

tak holky sice jsem to měla vyvěsit již předevčírem,ale nedostala jsem se za vámi,no kvalita nic moc,ale vidět to je.Dočtu a odpovím až zítra jdeme totiž s bublinami spát.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru