IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
23. kvě 2013

@ratatooy Viki se líbí hlavně mě. Manžel by chtěl Pavlínu

ratatooy
23. kvě 2013

@nikolav no co si budem povídat stejne to bude podle nás ženských 😀ted sem si vzpomela ješte s mi líbí jasmínka a anita

nikolav
23. kvě 2013

@ratatooy přesně tak. Když to bude holka tak to bude prostě Viki.

akashka
23. kvě 2013

Děvčata manžel mi koupil čaj pro těhotné (je to miláček), ale ve složení je mimojine kontryhel, jsem z toho lehce zmatená, myslela jsem že ten se má pít jen do ovulky a pak už ne.. Máte některá zkušenost?

nikolav
23. kvě 2013

@akashka Zkušenost nemám, ale já bych to pila až po KETu.

akashka
23. kvě 2013

@nikolav jo to určitě, jen mám pít čaje a tak sem si říkala že radši rovnou pro tehulky, než jiný bylinky o kterých nevím co můžou způsobit.. Jen mě tam právě zarazil ten kontryhel..

nikolav
23. kvě 2013

No já nevím sice má vliv na sliznici, ale myslím, že když si máme řízenou tak není třeba a sliznice by neměla být zase přerostlá. A navíc mi nemáme ovulaci v tomto cyklu. A asi by to bylo nežádoucí. Nevím já bych se na to zítra zeptala. Třeba to nakonec bude v pohodě. Nevím. Ale já teď beru jen to co mi předepsali v CARu. A uvidím co zítra.

martulena
23. kvě 2013

@ratatooy Ahojky chtěla bych se tě zeptat kdy byla u tebe na utz vidět srdeční akce plodu? já byla na utz v 5+6tt a doktor mi do zprávy napstal že je vidět gestační váček a embrionální pol patrný ale zatím bez srdeční akce. Tak bych se chtěla zeptat jak to bylo u tebe. Děkuji. 😎

brsh
23. kvě 2013

@ratatooy - no to je bobek krásnej 🙂
@sasanka033 - Jáchym je taky můj velkej favorit, ale absolutně neprůchodnej u přítele 😀 Ale je fakt, že my dva jsme se zatím na klučičím jménu nebyli schopní shodnout 😀 Tak jsem teda jednou zvědavá, hehe.

irisi
23. kvě 2013

@pistalinda35 tak to se ti nedivím 😝 ... je to dlouhá doba...a jak psala raloj, tak ta dokonce za měsíc 😕 .... no na jednu stranu, má to něco do sebe, že jsem riziková, že jdu k dr. zítra a v pondělí k obvodnímu gyn. na první prohlídku a k obvodní převést neschopensku od ní ke gyn.... no ta v tom příštím týdnu teoreticky na krev na ten první screening...... takže náplň mé neschopenky je jasná..... ale zase jsi v práci ono ti to uteče, ani se nenaděješ.....a byla jsi večer hodně utahaná po takovém dlouhém dni?

irisi
23. kvě 2013

@sasanka033 já vím že alba 1 to nevyšlo, ale už si nepamatuju další plán ☹.....
když bude chvilka kouknu zpět na diskuzi....

irisi
23. kvě 2013

@ratatooy teda to je perfekní a nádherná fotka 😵 😵 😵 a jakej je obřík už, neuvěřitelný 😵
@pistalinda35 takže ty jsi teď lukrativní kost 😉 ..... měl by si tě muž víc hlídat 😀

irisi
23. kvě 2013

@akashka já žádný čaj pro těhule nemám, piju ovocný, sem tam jemný černý......
@martulena za týden by už možná mohl být vidět 😉.....

irisi
23. kvě 2013

koukám si tu píšu sama 😀 ..... tak holky pěkný večer

ewik84
23. kvě 2013

Ahoj holky. To tělo si fakt dělá ci chce. Dneska jsem 22.DC. Ráno lehoulinké růžové špinění- ale jen po utření na tooleťáku. A teď jsem se pohnula a vylítla ze mě tak dlaň krve. 17.DC-19.DC mě bolel pravý vaječník. To jsem fakt zvědavá, co to zase je. Jestli předčastná potvora a nebo něco jiného. Dneska jsem byla na imunologii na brali mi asi 10 zkumavek krve, ale to s tím asi nesouvisí 🙂

irisi
23. kvě 2013

@ewik84 ahoj, těžko říct 😒 možný to je, že máš rozhozený krevní oběh..... uvidíš jak dál, hlavně se štři a odpočívej

malinka_02
23. kvě 2013

@ratatooy je krasny broucek 😉

My jmena mela vybrana ale ted popate uz je ani neresime.. Hlavne kdyby to vyslo..

kamisb
23. kvě 2013

@kolino jen bříško hezky hlad a odpočívej. Bude to dobrý 😉

sasanka033
23. kvě 2013

@brsh u nas zatim panuje docela velka shoda, nastesti. musim rict, ze nevim, jak bych to pak resila. asi bych se nesmirila s nejakym jmenem, ktery se mi nelibi. tak by musel partner ustoupit 😀 ale nevim teda...

sasanka033
23. kvě 2013

@irisi jeee, diky, jsi hodna, aspon ji do tabulky napisu. snad se jeste objevi a da o sobe vedet.

sasanka033
23. kvě 2013

@ewik84 ahoooooj!🙂 rada te vidim🙂 hele ja to tenhle cyklus dostala uz 23 DC, takze mam vlastne cyklus dlouhej 22 dni. no takze taky rozhozena.

sasanka033
23. kvě 2013

@malinka_02 to si rikam taky, esli jsem se nerouhala, ze jsem mela sepsana jmena a nevyslo to.. ale je to blbost, to by si clovek nemohl dovolit nic, ani o tom premejslet, mluvit. ja chci miminko. my chceme miminko!🙂

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka
@nikolav
tak holky, krasne se na zejtrek vyspete a hezky se naladte, at je miminko u vas spokojeny hned od zacatku🙂 nakonec, ono vam to pak vrati, preci nechtete zadny vyklepany hyperaktivni vystreslo, ale hodny, zdravy a silny....zlobidlo🙂

akashka
23. kvě 2013

Holky tak mě napadá, že Vás tu dost psalo, že před transferem se nemá chodit čůrat, aby byl plný močák, je to tak? Mě totiž v Caru nikdo nic takového neřekl, tak nevím nevím...

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka ma bejt tak napul plnej. je lepsi, kdyz to vydrzis a nepujdes pred tim curat. ale zas aby ses kvuli bala roztahnout na doktora nohy je taky blby🙂

sasanka033
23. kvě 2013

@akashka ja treba jsem takova ucurana, moc to nevydrzim drzet, takze jsem asi hodinu pred byla a pak malo pila a doktorka na ET se me prave ptala, ze tam neni moc dobre videt...ale ze to nevadi.

sasanka033
23. kvě 2013

@nikolav
@ratatooy
my teda mame este holcicky: rozarka, amalka, sofie a justynka 🙂 ale tahle jmena mi prijdou takovy...hur pouzitelny uz, nebo jak to rict. libi se mi, ale nevim, zda bych realne chtela, aby se tak jmenovalo moje dite, esli vam to dava smysl🙂
ja mam totiz u nekterejch jmen zasek, ze se mi libi na malym diteti, ale ne na dospelym a naopak. jako priklad uvedu jmeno marketa - to je pekny jmeno, docela...ale kdyz si predstavim ten malej uzlicek, tak ne!🙂 to je jmeno pro dospelou zenskou🙂 ja vim, ze jsou i zdrobneliny a ruzny tvary. ale zakladni tvar toho jmena je proste danej.

sasanka033
23. kvě 2013

no uz tady taky trpim samomluvou, takze dobrou a te, ktera tady bude rano prvni: dobre rano🙂

akashka
23. kvě 2013

@sasanka033 díky, no já jsem taKy docela ucurana ale hlavně proto že furt piju.. Aji když mám plnej mocak tak musím furt pít 😀 no to bude teda veselý 😀

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Děkuju moc. Jak pak budu schopná tak napíšu jak to probíhalo a tak. Ale těším se. A díky za podporu!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru