IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
23. kvě 2013

@sasanka033 Vím jak to myslíš a taky to s některýma jménama tak mám.

nikolav
23. kvě 2013

@akashka Tak na tebe budu zítra moc moc myslet!!! A držím palečky a vše co mám!! A hlavně ať se zadaří!!

malinka_02
23. kvě 2013

@akashka presne musis mit napul plnej ab se ti hned nechtelo curat kdyz tam pak budes lezet nebo pujdes na radu az treba 3. Ale s poloprazdnym se jim to lepe zavadi.

malinka_02
23. kvě 2013

@sasanka033 ja vim 😀 Ale kdyz mas vybrany jmena neses neuspech hur, tak ted uz kocarky a jmena neresim tak jak poprve.. My zas meli vybrany jmena a za posledni 2 roky jsme pulku prehodnotili 😀 Cast dali kamaradi 😖 A hezky jmena pouzili v tv serialech ☹ a ja zase asociuuju jmena s lidma Tba manzel chodil s Agatou byla to jeho prvni laska a Hanychova blba tak to bych uz nedala 😀

sasanka033
23. kvě 2013

@malinka_02 tak to my to mame poreseny docela vtipne - mame pracovni jmeno pro miminko a to takovy, kery je naprosto otresny a vtipny🙂 proste nepouzitelny, ale vime oba hned o cem je rec a uz tak i rikame detem venku🙂

irisi
23. kvě 2013

@akashka @nikolav holky na zítra Vám držím pěsti, ať Vám to v klidu proběhne a už mazlíte bojovníčky v břísku 😉 ...... dobrou noc všem

nikolav
23. kvě 2013

@malinka_02 Taky pod jménama vidím určité osoby a nikdy bych takové jméno nedala!!

nikolav
23. kvě 2013

@irisi Díky a dobrou noc.

pistalinda35
24. kvě 2013

Preji krasne ranko a drzim palecky devcatum na ET

ratatooy
24. kvě 2013

@sasanka033 no maálka byl taky muj sen a laura ale to by manža zešedivěl 😀ja mam taky u nejakych jmen zásek třeba jako petr-když jsme jezdily do práce prodávaly jsme po kulturákách sekáč tak v jednom meste chodil ženská s petříkem ten kluk byl takovej škaredej a ješte na nej hodinu v kuse hulákala přes celej kulturák petříííkuuuuu,no tak od ty doby jmeno petr nikdy!!!!

pistalinda35
24. kvě 2013

tak mam za sebou odbery na imunologii a pro klid duse jsem si priplatila HCG 🙂

malinka_02
24. kvě 2013

Holky tak mi vcera mamka rekla ze mi nechtela davat nadeje ale ze mela hrozny hlad podle ktereho poznala ze je tehotna!!

A je tam!Hned se zacal rysovat neni to dusik ale duch!
Jen mam strach protoze mam strasne bolesti na MS..f

pistalinda35
24. kvě 2013

@malinka_02 moc blahopreji a drzim palecky !!!

ratatooy
24. kvě 2013

@malinka_02 to není ani duch ale pořádná čára,neboj ja mivam bolesti na ms do ted,a ten hlad...to je neco šílenýho

akashka
24. kvě 2013

@nikolav já ti taky držím moc pěsti ať to dnes vyjde!!! Hned jak to budu mít za sebou tak napíšu!

@malinka_02 PANEBOŽE!!! tys mi dala!!! Kdybys viděla jak mě úplně vytryskly slzy!!!! To je úúúžasnýýýýýý!!! Gratulujuuuu

akashka
24. kvě 2013

@malinka_02 a z bolestí strach neměj, to tu přece hlásí skoro každá těhule ;) ježiš no už sem se vybrečela, ale je to super, moc ti to přeju po tom dlouhém boji 🙂 A doufám, že je to znamení, že je dnešní den ten pravý na zázraky ;)

sasanka033
24. kvě 2013

@malinka_02 ty voe!!!! je taaaaaaaaaaaaaaam! jezis ja mam zas na krajicku 🙂 zlatoooo, je to doma!!🙂

sasanka033
24. kvě 2013

jinak teda dobre rano vsem, to jsou zas zpravicky, vidte🙂

sasanka033
24. kvě 2013

@ratatooy ahoj, lauru jsem chtela taky, ale to mi taky neproslo🙂 stejne tak adelku🙂

jako holky ja jsem se toho svyho nikdy na zadny predchozi vztahy neptala, ja jsem ten typ, co to pak je schopnej vytahnout, ve vzteku treba, takze je lepsi nic nevedet🙂 ale diky vybirani jmen pro miminko jsem zjistila, ze snad chodil s celym mestem!🙂)) to je pomalu kazdy druhy jmeno ze se zatvari a ja to na nem vidim a povidam: he? zase? a on: jo, no ja za to nemuzu🙂)))

akashka
24. kvě 2013

@sasanka033 to znám :D mě zas strašně moc holčičích jmen zprotivil bývalý přítel, jelikož mě furt podváděl a tak je pro mě spousta krásných jmen nepoužitelná :D No a manželovi se líbí jen to moje, takže ten má jasno a na jakýkoliv jiný můj návrh se tváří úpně s odporem :D

sasanka033
24. kvě 2013

@akashka ty jo, to je blby no. myslim s tim podvadenim, este ze jsi ho kopla do zadku🙂 mne se tvoje jmeno taky libi, ale ne zas tolik, aby byl muj favorit🙂 ale ja obecne nemam rada, kdyz se jmenuji deti po rodicich.

akashka
24. kvě 2013

@sasanka033 mě se mé jméno taky docela líbí, ale nikdy jsem nepřemýšlela o tom, že by se po mě jmenovalo moje dítě.. chtěla jsem právě něco jiného.. líbí se mi jména, která se dají zkracovat nebo mají víc podob - Nikola - Niki, Karolínka - Kája, Šimon - Šíma, Matěj, Matyáš - Mates a tak.. 🙂

malinka_02
24. kvě 2013

@pistalinda35
@ratatooy

@akashka
@sasanka033 holky moc děkuju!!! Jen se bojím té ms ale teď to musí vyjít!! A holky je to 5 transfer tak neztrácejí naději!!
No a mám děsný hlad a hrozně. slinim. 😀

sasanka033
24. kvě 2013

@malinka_02 zlato, uz bude vsechno v poradku, uz se to proste konecne a zaslouzene povedlo🙂

akashka
24. kvě 2013

@malinka_02 fakt se neboj, to už je teď prostě jasný ;) o těch MS bolestech tu na koníku píše hodně holek, to je prý normální i dál v těhotenství ;)

sasanka033
24. kvě 2013

@malinka_02 spis se s nami podel o tvoje pocity, musi to byt uzasny, konecne ty koleje najit🙂 a co na to partner?🙂

mardusenka30
24. kvě 2013

@malinka_02 teda holka gratuluji sice potichu, ale jistě. Jsem také dojatá. jsi šikulka a tvůj bojovníček. Teď relaxuj a opatruj se🙂

sasanka033
24. kvě 2013

jinak holky jsem zas chytla nerva - vcera kamaradka rikala, ze v pondeli sla na ket, mela 4 mrazacky u apolinare a v nedeli ji meli rozmrazi jedno a v pondeli zavest. museli ale rozmrazit dve, protoze to prvni nebylo v poradku. ja se tak strasne bojim, ze ten nas jedinej bojovnik neprezije a k tomu ketu nakonec nedojde 😢 ☹

pistalinda35
24. kvě 2013

@sasanka033 buď klidná 🙂 vím, že je to těžké, ale musíš věřit...

sasanka033
24. kvě 2013

@pistalinda35 tak ted vubec...ted jsem tim strachem uplne paralyzovana. predstava, ze ke ketu nedojde, ja jsem neplodna a dalsi ivf nejdriv v zari a zas malo vlastnich vajicek...ted to nedavam:(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru