IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
31. kvě 2013

@dada074 Nečmárám si na to sama jen na to čůrám, takže je to umělecké dílo 😀 a dívá se na to hezky.

nikolav
31. kvě 2013

@sasanka033 Hele co trojky jsem ti říkala přece, že trumfnu tu s těma paterčatama 😀

nikolav
31. kvě 2013

@ratatooy Jo a trošku tě poopravím dnes je to teprve 7. dní po KET 😀

sasanka033
31. kvě 2013

@nikolav no jsem zvedava, jak ti ztuhne usmev, az ti tu urodu ukazou na utz 😀

nikolav
31. kvě 2013

@sasanka033 jo tak to já jsem taky zvědavá jak mi stuhne úsměv 😀 ale víš jak té s těma paterčatama taky řekli, že jsou to dvojčatata a o paterčatech se dozvěděla až 21. týden. Takže na to mám ještě času 😀

akashka
31. kvě 2013

Tak mi před chvíli skočila kočka na břicho a já dostala hysterak a brecela sem jak malá holķa, achjo já tak závidím všem ženským co otehotni ani neví jak a těchto nervů sou usetreny...

sasanka033
31. kvě 2013

@akashka jeee, chudak kocka🙂 no je to na hovno, nervy v prdeli🙂 ale stoji to zato, az se na tebe ty dve // vyloupnou🙂

malinka_02
31. kvě 2013

@sasanka033 musis mi potvrdit pratelstvi a pak je uvidis 😉

malinka_02
31. kvě 2013

@akashka jo jo to je presny.. Ja ted tahla veci z auta a najednou olest tak sem si rikala jezis nebylo zo oc tezky!!

sasanka033
31. kvě 2013

@malinka_02 to mi chces rict, ze este nejsme pratele?!?! 😀 du na to🙂

nikolav
31. kvě 2013

Holky myslíte, že jsem si dnes koupila nový mamatest?? Já se do teď těch 6 testů testovala mamatestem 10 a expiraci měl do 5/2014 a teď jsem čuměla na expiraci těch nových co jsem si dnes koupila a tam je expirace 11/2014 tak nevím? No a měli bohužel jen 4 kusy a 4 kusy mám bohužel jakési jiné značky tak to jsem pak zvědavá co ukážou....no myslím, že už jaksi dálnice nebudou :-/

akashka
31. kvě 2013

@nikolav tvé starosti na mou hlavu 😀

nikolav
31. kvě 2013

@akashka no to nééé 😀 já jen, že nevím teď, který je který. Myslím, že malinka_02 ví co myslím.

pistalinda35
31. kvě 2013

tu netrumfneme 😀

akashka
31. kvě 2013

@nikolav já vím, jen bych taky chtělo tohle řešit 😉

nikolav
31. kvě 2013

@akashka taky to budeš za týden řešit 😉

nikolav
31. kvě 2013

@pistalinda35 No to ne, ale chtěla bys 😀 ???

sasanka033
31. kvě 2013

@pistalinda35 no to uz je skoro hruza. ne skoro, je to hruza🙂

nikolav
31. kvě 2013

Holky zase řeším kraviny, ale jsem nasraná. Tak jsem si koupila mamatest 10 bohužel až teď jsem teda zjistila, že jsou to ty nové a jsem totálně vytočená!!! Tak já jak kráva nepiju, aby moč nebyla moc naředěná, celé odpoledne. No tak jdu dělat jeden nezobrazilo se mi nic. Tak si říkám no tak špatný kus. Jdu udělat druhý to stejné. A třetí taky. Tak na to jsem už neměla nervy a letělo to vše do koše!!! Mamatest už nikdy!!!

dada074
autor
31. kvě 2013

@sasanka033 já jsem si z toho dělala legraci,fakt nevím jestli to má nějaký vliv.Já to jedla spíš pro to,že je miluji.A papričky jsou papričky 😀

dada074
autor
31. kvě 2013

@nikolav dívá se na to nádherně,ne opravdu zasloužíš si to,že to vyšlo.Vyprdni se na 10 a nakup 25,alespoň uvidíš jak to jede nahoru,tady pomalu nemáš co zdokonalovat 😀 Nebo ještě dělají 20.

nikolav
31. kvě 2013

@dada074 na 25 se mi nic neukáže 😀 takže se utěšuju 10 😀, ale koupím si 25 teda a budu dělat obojí 😀

irisi
31. kvě 2013

@malinka_02 taky chci vidět tvé dálnice 😵
@akashka neboj kocka mimískovi nic nezpůsobí 😉
@pistalinda35 už je líp?

pistalinda35
1. čer 2013

@irisi dobre ranko. Lepe je, ale zatim to vypada,ze vikend spis prolezim. Jsem unavena. co ty ?

malinka_02
1. čer 2013

@nikolav ja mam ty nove mamatesty a ted me zase bavi jak sili 😀
@irisi dobre dobre dneska pridam foto 😀 chci testit az do dal ic ale nechci vas denne zahlcovat..

nikolav
1. čer 2013

@malinka_02 No asi by mě to taky bavilo, kdyby se mi na nich vůbec něco ukázalo 😀 ale nebyla tam ani ta kontrolní čárka. A dělám ty testy furt stejně!! To mě tak naštvalo!

sasanka033
1. čer 2013

@dada074 tak si predstav, ze ani v lidlu jsem nesehnala chilli nakou omacku🙂 ale jako v tom stavu, ve kterym ted mam zaludek, bych to stejne akorat podelala...🙂 no uvidim treba zas zejtra🙂 ale fakt to chci zkusit🙂

sasanka033
1. čer 2013

jinak dobre rano vsem, jako ostatne asi kazde rano, zase tady chcije🙂

sasanka033
1. čer 2013

@nikolav nazdar multimatko, jsem vcera nemela silu reagovat uz, ale to mi chces rict, ze ty tvoje adidasky proste nemas ani naznakem na testu stejny znacky?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru