IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nikolav
6. čer 2013

@sasanka033 Myslíš 😀 ?? No já nevím to jsem si u své čárky na těhotenském testu 4. den po ket taky teda musela myslet, že je to sci-fi 😀 no tak furt už v těle něco máš. A může to podvědomě způsobovat mozek. Takže možný si myslím, že to je. Všechny příznaky co jsem snad měla a mám některé furt tak se prsou teda fakt netýkaly 😀 bych si na ně mohla i něco věšet a stejně citlivé nejsou vůbec 😀

sasanka033
6. čer 2013

@nikolav no, stejne mi nezbejva nez cekat🙂 ale musim s klidnym svedomim rict, ze to nebylo o nejaky pozorovani, vecer jsem se zvedala z postele a ucejtila to prso a ten hlad me dneska zaskocil, sla jsem resit co si dam dalsiho a najednou mi secvaklo kolik je hodin...ze jsem sotva dosnidala a uz mam hlad. tak na nas mysli🙂

nikolav
6. čer 2013

@sasanka033 No neboj to víš, že myslím. Akorát s tím hladem jsem to měla taky. Dojedla jsem a šla jsem hned opět jest a někdy jsem si ani neuvědomovala, že jsem před chvílí jedla. Já nevím teď se mi to občas střídá s nechutenstvím. A taky některý pach nemůžu ani cítit. Ale to až teď teda. Po tom KET jsem měla žravou. Takže jsi na dobré cestě neboj. Něco asi na tom bude, že nejvíc IVF vyjde právě na jaře. A jaro stále dle kalendáře je 😉

sasanka033
6. čer 2013

@nikolav ted jsem si uvedomila, ze mam za tejden ms termin a vzdycky tejden pred me zacnou bolet prsa. takze to mame to vysvetleni.

dada074
autor
6. čer 2013

@mardusenka30právě se také těším,že se ekzém zhojí.
@malinka_02 jo Egypt je bomba,tam jsem byla také spokojená,ale zase 4,5 hodiny letu s tříletým a ročním,to se nám právě nechce.

dada074
autor
6. čer 2013

@sasanka033 když já Řecko moc nemusím,ale také jsem na něj koukala,hlavně že to bude se vším všudy,a nebude dlouhý transfer z letiště. 😉

dada074
autor
6. čer 2013

Tak holky a novinky od nás,dnes první UZ,jeli jsme tam s tím,že nic moc nebude vidět,neboť jsme 5+5,a překvápko se konalo jsme 6 + 4tt a máme nááááádherné srdíčko (to jsme minule ani neviděli 😒 ).Byli jsme předáni ke gyndaři,primča bude příští týden čučet,minule jsem mu řekla,že už žádný pokus nebude 😉

sasanka033
6. čer 2013

@dada074 to je krasa🙂 u koho jsi byla? zas u ty tvoji, co ji nemuzu prijit na jmeno?🙂
nemusis recko? proc?

mardusenka30
6. čer 2013

@1miska já už tam na ivf také nepůjdu☹ dost mě zklamali a to nejsem náročná na komunikaci apod.

akashka
6. čer 2013

@dada074 a jak je to možné? Já myslela že po ivf je to prostě jasné dané v jakém si týdnu... To zas něco nevím 😀 a jinak samozřejmě gratulujuuu.

pavlaru
6. čer 2013

@malinka_02 1.utrazvuk jsem mela hned po těhotenským testu a 2. za 10 dni potom.od transferu měsíc

pavlaru
6. čer 2013

Včera večer jsem začala špinit - zjistila jsem to po zavedení utroše - samo myslela jsem na to nejhorší.Nedalo mi to a jeli jsme na pohotovost,ikdyž už to bylo slabší,abych se uklidila- vše bylo v pořádku.Prý jsem si poranila stěnu při zavádění utroše,že jinak nikde nic nenašel z čeho bych špinila.Taky mám stěnu epitelu nějak naopak,proto to prý začalo krvácet,prý to tak mají ženy až po porodu a pak se to spraví,ale že to některý ženy mají vrozený - můj případ,tak si mám dávat pozor.
Ale že mě to vyděsilo o tom žádná

dada074
autor
6. čer 2013

@sasanka033 děkuji,bylo to překvápko.Já nevím mě se tam moc nelíbilo a strava také nic moc.Jen můj názor,mám projeto něco kolem 19 zemí a nej je pro mě Turecko a to by se nemuselo líbit tobě. 😉
@akashka to jsem si myslela také,ale ohledně stimulace mi menzes ještě posouval dozádu a tohle s toho vzniklo,je mi to šumák hlavně že je srdíčko a tlouklo jak zvon. 😀

sasanka033
6. čer 2013

@akashka uz sis napsala // do tabulky?🙂

sasanka033
6. čer 2013

@dada074 v turecku jsem byla, ale tam bylo i v zari priserny vedro, to se nedalo🙂 libilo se mi tam, ale chci spis na ty ostrovy.

akashka
6. čer 2013

@sasanka033 ještě ne, jsem docela poverciva, tak chci počkat na zítra až to budu mít od dr.potvrzene 😉

akashka
6. čer 2013

@pavlaru no tak hlavně ze je vše v pořádku 😉 já jsem teď taky vydesena že všeho, bolí mě podbrisek jak na ms, vím že je to normal, ale i tak cervicek hloda a hloda...

malinka_02
6. čer 2013

Ahoj holky tak ja prisla cekali jsme 40 minut nez dorazil dr a pak byl uplne divnej, cekala sem nejaky gratuluju nebo neco a on ze podle opu 9.5. Jsem 6+0, i kdyz podle MS sem 5+5 ( takze by mi termin asi vysel na leden jeste ) jenze termin porodu mi ani nerekl.. Rekl ze je to 14 mm srdce neni a kontrola za 2 tydny.. To nepreziju strachy!!

malinka_02
6. čer 2013

@sasanka033 tak za me Thassos nomba, zakynthos spis pro mlady-bary, diskoteky, rek do rana..
@sasanka033 ja zacla mit ten hlad 6 den a k tomu slineni..

malinka_02
6. čer 2013

@dada074 jee tak krasny!

sasanka033
6. čer 2013

@malinka_02 jeee, diky a pamatujes, kdy jsi na tom thassosu byla? ja kvuli pocasi...ale pojedem v srpnu, takze to je asi jedno. ja ze je to nejsevernejsi reckej ostrov...

nikolav
6. čer 2013

@sasanka033 Ale ty MS nedostaneš už!!!!

nikolav
6. čer 2013

@dada074 Tak to gratuluju!!! A jak jsi došla na to, že jsi 5+5 a po UZ že jsi 6+4 ?? Promiň, že se ptám tak blbě 😀

maraida
6. čer 2013

@dada074 moc gratuluju k srdíčku 🙂 já jdu na UTZ v pondělí,tak jsem taky zvědavá...

@akashka gratuluju k // 🙂

dada074
autor
6. čer 2013

@maraida děkuji za gratulace,v pondělí na tebe budu určitě myslet.Já vím,že tohle je jen první krok ta nejdelší cesta je ještě před námi,ale mám z toho hrozně dobrý pocit. 😉

dada074
autor
6. čer 2013

@sasanka033 a to je holka totiž něco na mě,já miluji vedro a čím větší tím líp. 😀 Takže když tam bude nějakých těch 34 budu spokojená. 😉
@nikolav ne vůbec se neptáš blbě,sama jsem na to koukala jak trubka,vždy to bylo podle prvního dne poslední MS,tak jsem si to vypočítala na těch 5 a něco,ale posouval mi to kvůli stimulce,také tomu moc nerozumím,ale UZ tomu odpovídá i s tím srdíčkem i velikostí máme totiž 18mm.A jinak děkuji za gratulace.

dada074
autor
6. čer 2013

@malinka_02 děkuji a také gratuluji,neboj to bude dobré a také jsem to spočítala jinak než oni,ale hlavní věc že tam prckové jsou,to je důležité.

nikolav
6. čer 2013

@dada074 Aha tak to jo. Protože já myslela, že když se ví datum oplodnění i datum poslední MS tak, že se to dá snadněji vypočítat a že to bude odpovídat tak jak si to člověk vypočítá. Takže defakto je mimčo o týden starší takže by se ti posunul i datum porodu, že?

malinka_02
6. čer 2013

@sasanka033 my tam byli asi 5x i jeste s nasima a vetsinou srpen.
@dada074 oni pocitaji den opu jako den ovulace, proto me to vyslo o 2 dny vic a velikost mimise je druha vec to i holky bez ivf mivaji rozdil a 2 terminy porodu podle Ms a podle utz. Tak to kdyz ma nas 6+0 14 mm tak to odpovida tvemu tak jeste to srdicko.

ewik84
7. čer 2013

Ahoj holky, tak jsem zrovna volala na vysledky z imunologie. Tak nevím, jestli mám být ráda nebo ne. Všechny výsledky na jedničku. Trochu jsem doufala, že něco najdou a bude to třeba ten důvod, proč nám mimi nejde a proč se IVF nepovedlo :(

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru