IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

maraida
26. bře 2013

@coralin ne ještě nejsem v procesu.Ale v květnu mi bude už 40,potřebuju začít stimulovat koncem dubna,abych to stihla na pojišťovnu.
Taky jsem teď na poslední pokus změnila CAR,vyhrál to Cube v Praze 🙂 Doteď jsem byla právě v Podolí.

coralin
26. bře 2013

@irisi to vůbec neznám, tohle centrum ....
tak to my bychom museli psa risknout v bytečku, jenže když tu pak mám neteř a lítá tu po celým bytě a malá kamarádky všude leze, tak si to nedovedu dost dobře představit jak tu budou oba. No a musela bych ho z větší velikosti minimalizovat na úroveň bytu🙂 ale na druhou stranu je to prej dobrý pro psýchu🙂 a prý to pomáhá.... no vidíš... státnice z psychologie, tak to bys nám mohla poradit, nějaký relaxační techniky.... 🙂
ale já chtěla psa už dřív a jednoho jsem i měla, takže mi baví s ním chodit ven a vychovávat si ho, ale s tím dítětem dohromady je to prej pak jiný, tedy dle toho co říká kámoška....se psem..a dětma...tak je ráda, že ho má teď u rodičů a nemusí po něm prej uklízet.....

malinka_02
26. bře 2013

Holky tak cysta nezmizela.. Muzu zkusit prijit 2-3 dc jestli neodejde ale to bude stejne asi o velikonocich, takze pak zase koncem cyklu a pokud tam cysta furt bude tak mi ji pry pichnou..

ratatooy
26. bře 2013

@malinka_02 jak pichnou čím?????ježišmarja nestraš ☹

raaaadka
26. bře 2013

@akashka tak super,těším se, že v tom nejsem sama. 🙂

raaaadka
26. bře 2013

@maraida
tak to jsme na tom podobně, já mám začít stimulovat každým dnem a v dubnu slavím kulatiny, takže na poslední chvíli. 🙂 dokonce mi vychází odběr vajíček kolem narozenin.

coralin
26. bře 2013

@malinka_02 já nechci zatím uvažovat kam půjdu pak, nějak vnitře věřím tomu, že se to tentokrát povede a nikdy jsem takhle pozitivně naladěná nebyla a před tím tam vždy ta obava byla víc. I teď tam samozřejmě je, ale ne v takové míře. u apolináře byla sestra mého muže......

coralin
26. bře 2013

@maraida tak to chápu, to musí bejt hroznej stres ne? Jak si tam byla spokojená a ke komu jsi chodila? Proč Cube?

coralin
26. bře 2013

@raaaadka fakt mi to zaujalo, dneska jsem si na tebe vzpoměla na Pavláku v metru🙂 jen je škoda, že stejdě do toho prednisonu musíš jít, ale zase máš výhodu, že ho nebudeš muset užívat tak dlouho...

maraida
26. bře 2013

@coralin nejdřív jsem byla spokojená moc,před těmi 2 roky.Ale teď mi přijde,že se tam toho dost změnilo,bohužel k horšímu ☹ Nechtějí tě nikam poslat na vyšetření,že to není třeba,co si nevyběháš sama to nemáš a ještě blbě koukaj,jako co zase chceš.Chodila jsem celou dobu k Dr.Darebnému.Na imuno mě taky neposlal,že to není třeba.Vyřídila jsem si ho teda jinde sama a hle-průser.Na mou žádost mi udělal znovu HP a hle-průser.Nakonec mi řekl,že s těmito hodnotami jedině IVF s darovanými vajíčky,jinak nic.To jsem odmítla,takže mě defacto vyhodil.
A na Cube jsem slyšela zatím jen samou chválu a holky tam těhotní 1 za 2.Došla jsem tam na konzultaci,jejich přístup se mi líbil,tak jdu tam.

maraida
26. bře 2013

@raaaadka já při 1.IVF měla OPU přesně na moje narozeniny a podařilo se.Tak je Viktorka takový můj narozeninový dárek 🙂
A do jakého centra chodíš?Ono tedy IVF nemusí být do 40 dokončeno celé,včetně ET?Musí jenom začít?To bych kdyžtak měla ještě 1 měsíc k dobru...

raaaadka
26. bře 2013

@maraida tak to je super, že stačí začít, zrovna jsem tu řešila co když to nestihnu a zbytek bych musela platit já. Takže to uhradí pojišťovna? Tedy částečně. Já chodím do gennetu v Praze.

raaaadka
26. bře 2013

@maraida Jé teď koukám, že to byla otázka. Tak to musím zjistit, co když budu nastimulovaná a odběr budou chtít zaplatit i ten ET?

paru
26. bře 2013

@maraida Já jsem také chodila do Podolí a nyní jsem v Cube. U jakého lékaře jsi v Cube byla? Z Podolí jsem také měla rozpačité dojmy, copak Darebný, ten je zlatý, ale paní primářka ☹ ta mi dávala zabrat ☹

malinka_02
26. bře 2013

@ratatooy pry to je jako opu ale bez narkozy mi rekli ☹

akashka
26. bře 2013

@raaaadka jj budeme v tom spolecne 🙂 ted jen aby nam obema ms dorazila jak ma 🙂 ja uz picham o soboty decapeptyl tak snad mi to nijak napozdrzi 🙂 ty mas asi kratky protokol, ze?

raaaadka
26. bře 2013

Mam dlouhy 13 dni, gonal, synarel,prednison a anopyrin.

alba1
26. bře 2013

Ahoj holky, tak jestli můžu přidávám se k vám 🙂 my bychom měli jít na odběr po velikonocích...chodí někdo z vás do Natalartu do Plzně?

maraida
26. bře 2013

@raaaadka jj,vyzjisti to,Ale snad stačí jen začít...

@akashka já budu píchat taky Decapeptyl.To se píchá do břicha?

@paru fakt jo!!!O Řezáčové mi ani nemluv 😠 A taky jsi skončila v Cube...a...dobrý?Už stimuluješ nebo už máš po nebo čekáš?Jsi v té jejich studii?Já jsem byla objednaná k Bahníkové,ale včera tam nebyla,tak jsem byla u Budky.Jdu tam tase 8.4. A ty?

raaaadka
27. bře 2013

@akashka tak hlásím, že přišla v noci, dnes tam zavolám a jdu pro léky. Jen nevím, jak je to pak s odběrem spermíí. Chceme to přinést z domova, ale nevím, jestli je to tam nějak přesně v tolik a tolik hodin to tady musí být? Bojím se stresu, co kdyby to nešlo??? A já budu na odběru a spermie nikde?

raaaadka
27. bře 2013

☹ ☹ ☹ holky kde jste??

janinafox
27. bře 2013

@alba1 Ahoj, já chodím taky do Plzně - akorát tedy na náměstí, ne do Natalartu. 🙂

@raaaadka Teda ty jsi ranní ptáče 😀

raaaadka
27. bře 2013

@janinafox Dnes začnu (snad) stimulovat. Potřebuji informace k odběru vajíček a jejich oplodnění. Jak to probíhá časově. Kdy musí být připraveny spermie. Jestli je to nějak na pres... 😉

ratatooy
27. bře 2013

@raaaadka radu spermie musi byt bezprostředne před opu připraveny nesmi byt starší jak 2hodiny

janinafox
27. bře 2013

@raaaadka já jdu příští týden teprve pro plán a léky, první stimulace atd. mě teprve čeká, tak ti bohužel moc neporadím... Ale holky to tu už mají v malíčku, tak ti určitě řeknou... 😉

raaaadka
27. bře 2013

Tak to bude mazec. Nevím jak to udělat, aby nebyl manžel ve stresu, když to bude takto. Škoda, že to nejde udělat dřív a třeba zmrazit. 🙂

akashka
27. bře 2013

@maraida Ahojky jj do břicha, není to nic moc, aspoň já to moc nedávám. V leže mi manžel žádnou kožní řasu ani nevytvoří, tak pícháme v sedě, to nějaké pneumatiky mám :D A jsem po tom hrozně unavená a slabá..

@raaaadka jeee to závídím, já to čekám o víkendu, ale bojím se, že z toho nic nebude, zatím žádný PMS a to už normálně touto dobou mívám. no snad to klapne nějak 🙂 Taky by mě zajímalo jak to s těma spermiema doma je, ale radši si aby to odebral na místě.. vem si, že odeberete doma a pak se zdržíte někde v zácpě nebo cokoliv a bude to v háji...

maraida
27. bře 2013

@akashka tak to já teda OTP mám 😀 A ten Decapeptyl se taky míchá nebo je to už hotové,jen píchneš?

dada074
autor
27. bře 2013

Ahoj holky tak návštěva Caru už je za námi a já z toho mám tak smíšené pocity,že ani nevím co s tím.Prostě děs a běs!!!

akashka
27. bře 2013

@maraida jen píchneš ;) počítám, že po všech těch hormonech mi taky nějaký OTP naroste :D v sedě už tam základ je :D

@dada074 ahoj, a proč děs běs? :( Já byla z první návštěvy nadšená, že se konečně něco bude dít 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru