IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
20. dub 2013

@darkwitch kolikaty jsi dnes den od ET? 😉

darkwitch
20. dub 2013

@raaaadka ubrečeně 😀 ale podle příznaků bych to nepoznala... teda jen podle toho příznaku, že v tuhle dobu by mi po transferu už normálně začínala ms, která se zatím nehlásím... jinak žádné příznaky nemám, občas mě zabolí břicho, ale to dělá i před ms...

darkwitch
20. dub 2013

@go 12.den

darkwitch
20. dub 2013

@go a děkuju 🙂 jsem z toho pořád v šoku i když jsem si myslela, že to vyšlo, ale to jsem si říkala už tolikrát předtím 😀

go
20. dub 2013

@darkwitch je , Ty jsi vydrzela dlouho 🙂

raaaadka
20. dub 2013

@darkwitch
Tos nám zase dala naději!!!! Povídej mi ještě o tom, jak nemáš žádné příznaky, prosím!!!! 🙂

darkwitch
20. dub 2013

dny kdy jsem zběsile testovala, jsou pryč 😀 jak sem psala, nikdy jsem tam dvě neměla a přesto jsem těhu už byla, ta mi přišlo zbytečné testovat moc brzo 🙂

raaaadka
20. dub 2013

@darkwitch
A jak to, že jsis myslela, že to vyšlo??? Když nemáš příznaky?

go
20. dub 2013

@darkwitch ale jsi dobra, ze jsi vydrzela. Ja si vzdy rikam, ze vydrzim alespon do 10dne a nevydrzim 😉

raaaadka
20. dub 2013

@go
Vidíš 12. Den a slabá čárka na testu, to fakt nemá smysl teď testovat, pokud nechceš mít ještě větší nervy.

darkwitch
20. dub 2013

@raaaadka protože jinak už bych dneska špinila na ms 😀 no spíš už bych ji měla 😀 po transferu vždycky dojde dřív

raaaadka
20. dub 2013

@darkwitch
A cítila jsi nějak to zahnizďování?

raaaadka
20. dub 2013

😕 😕 😕

go
20. dub 2013

@raaaadka no trochu mas pravdu, mozna, ale podivej na to me minule album, 7 den uz tam byl 😒 . Kdy to das Ty? 😉

darkwitch
20. dub 2013

@raaaadka asi ani ne...

pistalinda35
20. dub 2013

@darkwitch moc blahopřeji. můžu se zeptat,jakou jsi měla hodnotu nk buněk ?

raaaadka
20. dub 2013

@go
No ale minule bylo minule, teď to může být jinak, podívej, kdyby darkwitch testovala 7. Den, ještě by tam nic neměla. 😉 vydrž ještě.

darkwitch
20. dub 2013

@pistalinda35 zeptat se můžeš, ale já fakt nevím, protože je to tři roky co jsem byla na imunologii, kde mi říkali tu zvýšenou hodnotu NK buněk... ted jsem byla v Plzni a tam to dělají trochu jinak...

mardusenka30
20. dub 2013

@1miska aha, tak to my také nedělali, já chodím na obilňák, také jsem zaměstnanec fn Brno tak jsme šli na první pokus tam a zatím jsem v rámci možností spokojená

darkwitch
20. dub 2013

Měla bych se zvednout a jít něco dělat... uvařit uklidit, ale nic se mi nechce, tak to asi ještě chvíli počká 😀 jsem si pozvala návštěvu abych nebyla sama doma až budu nervní před testem nebo po testu 😀

pistalinda35
20. dub 2013

@darkwitch teď už jen odpočívej 🙂 a užívej si //

darkwitch
20. dub 2013

@pistalinda35 no budou to muset vydržet... naštěstí je znám takže vím, že to přežijou 😀

go
20. dub 2013

@raaaadka ja vim, jeste to zkusim zitra a pozitri, ale..... 😒

ewik84
20. dub 2013

@go stejne tak nemusim nic znamenat i to, ze je test negativni 🙂 Moje mamka ma znamou, ktera mela negativni test a na krev si sla nechat prakticky jen potvrdit, ze se to nepovedlo a ejhle...bylo to tam 🙂 Takze hlavne neprestavat doufat, nadeje umira vzdy posledni! 🙂

darkwitch
20. dub 2013

@go nemusíš to mít stejné, ono se to embryjko může uchytit pokaždé jindy, tělo může reagovat jiným množstvím vyplavených hormonů...

go
20. dub 2013

@ewik84 🙂mas pravdu. Manzelka od meho bratranka take mela negativni testy a jela jen na kontrolni krev, ze nic a dnes ma z IVF 12leta dvojcata 🙂 Bohuzel ja u sebe na takove nahody neverim ☹ Jak se citis Ty?

go
20. dub 2013

@darkwitch to zni rozumne, asi mas pravdu 🙂 Dekuji za povzbuzeni 🙂

ewik84
20. dub 2013

@go je mi dobre. Kazdym dnem lepe. Tak nevim, jestli je to dobre nebo spatne, kdyz doktorka rikala, ze se mi asi pritizi. Ale snazim se nenervovat. Bud to proste dopadlo a nebo ne 🙂 JInak moznost proste neni 😀 Ted si uzivam toho, ze jsem doma a ze o me manzel hezky pecuje 🙂 Testovat chci az za tech 14 dni. Pokud driv neprijde MS. I kdyz...premyslela jsem i nad tim, ze kdyz se jim to u me nepovedlo odsat vsechno, tak jestli neni mozne, ze by se stalo, ze bych to z tech zbylych dostala a i pres to byla v tom. Uvidime 🙂

go
20. dub 2013

@ewik84 v kazdem pripade moc drzim pesti a preji hodne stesti 🙂 Ja uz mam silenou migrenu, kterou mam vzdy 3 pred menzes, tak to uz je asi jasne ☹

dvoranna
20. dub 2013

@alba1 dneska 11 den a test bílej ☹
může se to jeste zmenit?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru