IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
25. dub 2013

@1miska to vis, dan za statni podnik🙂)) ale tak nekdy mit dovolenou asi taky musej no. a mas pravdu, ja to taky tak beru..ze si odpocinu. uprimne, jsem z toho otravena, zadnej sex, sport, nepiju, abych neco nezkazila..do toho jsem porad naka nemocna, asi oslabena z hormonu, kery do sebe cpu, i kdyz to nevyslo, ale neni to este potvrzeny...

pistalinda35
25. dub 2013

@sasanka033 myslim,ze vysledky z odberu na imunologii byly za 14 dnu.... a lecba ? od stimulace uzivam prednison.... nevim,zda to pomuze...

sasanka033
25. dub 2013

@1miska no to je pecka🙂 takze jedinej problem, ktery nasli, je nizka/horsi sliznice? no gratuluju, je to proste malej zazrak. co malej, velkej🙂
muzu taky dotaz k tomu imuno vysetreni? jak dlouho to trvalo?

sasanka033
25. dub 2013

@pistalinda35 aha, dekuju, to je fajn. ja se nemuzu zbavit pocitu, ze tam nekde je zakopanej pes a nechci jit do dalsiho IVF, dokud to nebudu mit cerny na bilym.

dvoranna
25. dub 2013

@sasanka033 a na kolikatem pokusu si byla? ja na prvním a naivně jsem si myslela, že to vyjde. Máme 4 mrazáčky a uvažuju o tom že si ted necham dát 2 když obě přežijou rozmražění. Prej se mrazi po dvou. Doufala ze sem ze ket stihnu jeste v tomhle cyklu, ale objednali mě až na 10. května, tak by to pak muselo byt vsechno nahonem. Tak uvidime

go
25. dub 2013

@vendysch Dobre ranko, mam z Caru takovou malou popelnicku a az je plna, tak jim ji odevzdam. Jinak jakekoliv nadobe do Caru nebo lekarny. 🙂

go
25. dub 2013

@1miska to je je krasne a kdo je tvuj lekar? 😉

meyryen
25. dub 2013

@sasanka033 U mě imunologie trvala 6 týdnů, respektive 6 týdnů od odběru jsem čekala na výsledky a konzultaci. A jako skoro každé tady jsem taky vyfasovala prednison a pentomer 😖

janinafox
25. dub 2013

@pistalinda35 aha, tak to jo, no uvidím jak to bude a nebude u mě, pokecám si zítra s doktorem v caru, a případně k obvoďačce zajedu než půjdu do práce 🙂

1miska
25. dub 2013

@sasanka033 cca mesic - komplet - dosli jsme tak s manželem, vzali me tri zkumavky, mu dve a za mesic byl komplet hematologie, imunologie, genetiky.... ta ma sliznice byla fakt spatna, skoro jsem nemenstruovala a víckrát predemnou zminili ze jedina moznost bude náhradní (surogátní) mateřství.... takže ani doktor moc neveril, když jsem mu to psala.... mam po trech operacich na děloze, takze je to jen začátek uspechu - bude to ted hodne rizikove.... ale chtěli jsem dosestrit co se dalo nez jsem sli do IVF. A i když imunologie byla uplne OK, tak prednison mam preventivne taky 🙂

1miska
25. dub 2013

@go štelc, ale neboj tam jsou super uplne všichni 🙂

sasanka033
25. dub 2013

@dvoranna taky na prvnim IVF, zavedli jsme dve dvoudenni embrya. ja mela malo vajicek a mam hranicni FSH, takze jsme se rozhodli riskovat a rovnou tam cpat vsechno, co jde🙂)) tak bohuzel...:(
byt tebou, taky na KET dam dve, KET je pry jeste mensi pravdepodobnost uchyceni. ale holt musis byt pak pripravena i dvojcatka🙂 ja si taky myslela, ze je to temer tutovka a ze kdyz davame dve, ze aspon jedno se chyti:(

sasanka033
25. dub 2013

@meyryen dekuju🙂 a co ti zjistili?

sasanka033
25. dub 2013

@1miska haha, takze priroda opet doktory precurala🙂 krasnej pribeh, drzim palce!!!

dvoranna
25. dub 2013

@sasanka033 S tím se setkávám často, že si holky myslí že je to tutovka. Mě jedna kartářka předpověděla dvojčata - holky. Tak se to třeba i splní

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 Rožníčková mi přijde,že tam nemá co dělat,ne že by tomu nerozuměla,ale ten přístup je šílený,tý se vyhýbám obloukem a Fajt je také pěkně nepříjemný.Ale říkám nevím jak to teď dopadne,ale Krutinová je skvělá,dokonce máme domluveno (má po a pá operační dny),že když mi UZ vyjde na ty dny mají ji zavolat,aby u toho byla ona.

sasanka033
25. dub 2013

@dvoranna no na druhou stranu, proto do toho jdeme, ze si myslime, ze to konecne vyjde...
kartarky bych se bala🙂 jsem desne chytlava🙂

dada074
autor
25. dub 2013

@1miska tak to je paráda. 😉

raloj
25. dub 2013

@irisi já se přidávám ke gratulacím, ať se vám daří s mimčem :D

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 jo, roznickova je necitliva krava🙂 no tak to jsem na tu krutinovou zvedava, treba ji uvidim🙂 fajt mi neprisel neprijemnej, ale takovej rutiner. dovnitr, svlikat, aha, voblict, tamhle jsou dvere🙂

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 od minulého roku co to u Apo přestavěli začínají s IVF už v polovině srpna,takže to trošku zkrátili.

raaaadka
25. dub 2013

@pistalinda35 No jasný, výsledky, ale co objednání, než tě vemou, to je měsíc minimálně a léčba 3 měsíce s chráněným sexem, to si pamatuju do dneška. 😒

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 fakt? dekuju!🙂 jezis mne se chce zas brecet. chvili jsem smirena a pak najednou prijde takova vlna smutku:(

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 takhle jsem to o ní psát nechtěla 😀 ,ale máš naprostou pravdu je to "Kráva".

sasanka033
25. dub 2013

@dvoranna ty teda tusis, jak to probiha u KET, kdyz vis, ze 10.kvetna je pozde na objednani?

raaaadka
25. dub 2013

@dvoranna Taky mi řekli kartářky mimčo ještě jedno, ale kdy???? Prý do června. Ne, já tuším, že laparce se nevyhnu. 😉

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 ona pusobi jak z jinyho stoleti. ja bych ji narazila na hlavu takovej ten vysokej kornout a v tom jejim bilym munduru ji poslala strasit na hradby a do veze.

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 znám,a ani nevíš jak moc dobře a hlavně jak těmto pocitům rozumím.Po neúspěšném 3 IVF jsem si říkala,že to balím a šli jsme do dalšího,do dalšího........... 😉

sasanka033
25. dub 2013

Holkyyyy, prosiiiim, aktualizujte vsechny tu tabulku, at je prehled o vsech radostech i o tom, komu se to proste povede priste. diky moc.

sasanka033
25. dub 2013

@dada074 moc ri preju, aby to vyslo!!! neumim se vubec vzit do tvoji kuze:(
na kolik te vlastne vyslo ivf u apo, kdyz uz jsi samoplatce?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru