IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
28. dub 2013

@ewik84 potichounku blahopreji 🙂

nikolav
28. dub 2013

@pistalinda35 Díky snad to vyjde.

sasanka033
28. dub 2013

@samanta001 ahoj, ja uplne to samy. ale mame jen jednoho nanuka. rozjela se mi ms, takze pujdu na UTZ a hura na KET🙂 nas nanuk je teda nakej pomalejsi, blatocysta z nej byla az 6.den, takze ale zas prezil rekordni cas mimo telo, tak treba to znaci, ze to bude extra bojovnik - zrejme je trochu pomalejsi po tatinkovi, tomu se nechtelo na svet vubec, dal si na cas o tri tydny🙂

ewik84
28. dub 2013

@mardusenka30
@irisi
No, ted uz vydrzim do uterka. Na uterni rano si schovavam ten tes z ISCARE, co mi dali (mamatest comfort 10) Tak se uvidi, co z toho nakonec vyleze. 🙂

@megie4 Myslim, ze to byl 20.tkovy, protoze kdyz jsem ho kupovala, tak jsem si v tu dobu jeste myslela, ze 20 tkovy je lepsi nez 10 tkovy, takze jsem ho na lekarnici vyzadovala 😀 A zavrtani vubec ne. Neni mi absolutne nic! Prvni 4 dny po ET me bolelo bricho jak pred MS. Pak to ustalo. Trosicku me bolej bradavky, ale spis jen kdyz si na ne lehnu. Vcera se mi chtelo hrozne brecet, ale absolutne jsem nevedela proc. A byla jsem protivna na manzela. Vytacelo me skoro vsechno, co rikal a co delal. Mam treba hlad, ale nemam absolutne na nic chut 🙂 Ale vse to jsou takove chvilkove narozove veci, ze tomu nepriklanim nejakou dulezitost. 🙂 Az po podle toho, jak to dopadne, tak budu moct povtrdit nebo vyvratit, zda to byly nejake priznaky 😀

maraida
28. dub 2013

@nikolav držím palce,aby se co nejvíc vajíček oplodnilo 🙂

sasanka033
28. dub 2013

@ewik84 ahoooj, no co je to tady za krasny fotky!!!🙂 a jak ti je?

maraida
28. dub 2013

@vendysch asi bych změnila CAR a zkusila minimálku...

sasanka033
28. dub 2013

@ewik84 jo, tak na dotaz jak ti je uz nemusis odpovidat🙂)) tak se tesime na dalsi cary jak hrom🙂

megie4
28. dub 2013

@ewik84 Jj,jsme opravdu každá jiná,tak moc držím palečky-určitě tam mimísek je!!! 😉 😀

ewik84
28. dub 2013

@sasanka033 no, jeste moc krasne nejsou ...snad budou jeste krasnejsi. 🙂 Jinak jeste doplnim, ze jsem strasne unavena. Porad bych spala a nic se mi nechce delat. A asi dva dny, kdyz jsem se nadechla pusou, mela jsem v puse pocit, jak kdyz jsem olizovala lak na nehty. 🙂

sasanka033
28. dub 2013

@ewik84 smarja, jsi jasna tehule!!!🙂 takze potichu slavime, ale moc nepij, jo?🙂

ewik84
28. dub 2013

@sasanka033 ja se jeste moc neraduju, abych pak nebyla jeste o to vic zklamana. 🙂 Ale samozrejme se k sobe chovam jiz preventivne tak, jako by tam prcek byl 🙂

sasanka033
28. dub 2013

@ewik84 🙂

megie4
28. dub 2013

@mardusenka30 Já do 6.května,taky ufff 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mardusenka30
28. dub 2013

@megie4 já chci do té doby zmrazit🙂

megie4
28. dub 2013

@mardusenka30 To mi povídej,je to děsně dloooooooooooouhý!!!! 😀

sasanka033
28. dub 2013

@mardusenka30
@megie4
jste prdly🙂) to uz nic neni, pak budet cekat dalsich skoro 9 mesicu!🙂

mardusenka30
28. dub 2013

@sasanka033 no celkově si člověk uvědomuje tu dobu a hlavně jako vystrašený zdravotník🙂 holky co těhu zjistí v 8 týdnu si ušetří mnoho nervů, aniž by si to uvědomily🙂

megie4
28. dub 2013

@sasanka033 Hmm,bylo by to prima! 😀 😀

lussi
28. dub 2013

@vendysch ahojky, podle toho co píšeš to jsou pěkní babráci! A jak už psala sasanka, když se tam necítíš je to vhodná doba na to odejít, taky jsem to tak udělala. Nevzdávejte to, třeba byste si to za pár let i vyčítali, že jste to vzdali,

@ewik84 já ho vidím tady, vidím dobře? 😀

lussi
28. dub 2013

@ewik84 nebo ta testovací je ta modrá? 😀 Já už ty duchy totiž vidím taky všude😀

ewik84
28. dub 2013

@lussi vidím ho na stejném místě jako ty 🙂 Ale modré jsou obě 😀 Jak ten dušík, tak ta kontrolní 🙂

kolino
28. dub 2013

@ewik84 gratuluji!!! ♥ kolik dní jsi po zavedení?

lussi
28. dub 2013

@ewik84 tak to je super, modrá je dobrá😀 Gratulace 😵

ewik84
28. dub 2013

@kolino jsem 12. den po ET. Ale je to fakt zatím taký nepartný dušík. 🙂

ewik84
28. dub 2013

@megie4 o vycházky si urcite rekni! Daji ti 6 hodin denne a predem si rozmysli, jak si je rozvrhnes 🙂 I po ET se pak dopurucuji prochazky 🙂 Tedy lehke 🙂

mardusenka30
28. dub 2013

@ewik84 a po kolika dnech jdeš na krev?? já jdu už za 12 dní hned na krev a měla jsem transfer v sobotu a opu ve středu, přijde mi to celkem brzy...

ewik84
28. dub 2013

@mardusenka30 ja na krev jeste nejsem objedana 😀 Cekam, az jak dopadne test. Takze v utery rano si udelam test a pak si zajedu na krev. 🙂

kolino
28. dub 2013

@ewik84 Ale je to na 20tkovém testíku takže super! bude miminkooooo!!!!!!! ♥

ewik84
28. dub 2013

Holky, před několika dny sem některá z vás dávala odkaz na nějakou stránku, kde se zadalo datum OPU a podle toho to spočítalo tt. Nemůžu to zpětně najít. Dá mi to sem někdo znovu? Prosíím 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru