IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

mardusenka30
9. kvě 2013

holky, čistě teoreticky, můžu špinit i díky tomu, že při OPU neodsáli všechny folikuly, měla jsem jich plné břicho a některé byly malinké, tudíž nepoužitelné...???

pistalinda35
9. kvě 2013

@sasanka033 Moje nejlepší kamarádka přišla před rokem a půl o miminko v 8 měsíci.... a i když jsem nadšená a překvapená, že mi zatím první IVF vyšlo , tak pořád jsem nohama na zemi....

sasanka033
9. kvě 2013

@pistalinda35 no to je peklo, co se stalo tve kamaradce!:( ale musim rict jedno - podle me odted uz budes mit strach porad..a nicemu tim nepomuzes. tim chci rict, ze na takovou hruzu se nemuzes nikdy dost pripravit, bolelo by te to stejne, at jsi nohama na zemi nebo ne. takze si myslim, ze po srdicku uz by ses mela zacit radovat, uzivat si to. 🙂

sasanka033
9. kvě 2013

@mardusenka30 absolutne netusim:( mne tam taky urcite nejaky foliky nechali, ale nespinila jsem.

irisi
9. kvě 2013

@sasanka033 hormony na ket jsou nic jako na ivf, takže podle me se to neoddaluje ketem ....ale ja mela mezi tím spousty měsíců diky změně zákona, takže primou zkusenost nevim

sasanka033
9. kvě 2013

@irisi i tak dekuju za odpoved. jsem fakt ted vyrizena:(

irisi
9. kvě 2013

@mardusenka30 možná ano, i když ja pry to krvácení nemam z folikulu(cyst) ....tak nevim

akashka
9. kvě 2013

@sasanka033 tím se zjišťuje tvar dělohy a jestli je děloha ok k těhotenství. Mě právě takto zjistili dvourohou dělohu, až mě to štve, protože teď kvůli tomu jsem akorát ve stresu, ale stejně s tím nic nejde dělat ☹

maraida
9. kvě 2013

@lussi držím palce...

meyryen
9. kvě 2013

@sasanka033 Podle mě jsou ty tři měsíce hlavně kvůli pojišťovně a KET by ti další IVF zbržďovat neměl, třeba jen dát měsíc pauzu...

sasanka033
9. kvě 2013

@akashka ja si nekdy rikam, ze je fakt lepsi nic nevedet.

sasanka033
9. kvě 2013

@meyryen aha...diky za nazor. uvidime.

irisi
9. kvě 2013

@sasanka033 vis ja prošla a znám dost caru a uz jsem nechtěla nechat na štěstí věcí....protože vzdy mame Pech ze nám to vyšlo na dny kdy meli uzavřeno, nebo jsem byla u špatného lekare .....tak jsem toto chtěla omezit na minimum, najít si Car kde oni jsou tu pro me ne ja pro ně. A jsem u dr. Které 100%duveruji a jsem jen u ni a ona zodpovídá za své rozhodnutí a přeci jenom si me uz trochu pamatuje

mardusenka30
9. kvě 2013

@irisi i tak díky za odpověď

mardusenka30
9. kvě 2013

@sasanka033 díky za odpověď🙂

akashka
9. kvě 2013

@sasanka033 přesně tak, navíc věci, se kterýma stejně nejde nic udělat :-/ akorát je to pro mě stres, protože vím, že je tam větší riziko potratu :(

malinka_02
9. kvě 2013

Ahoj holky tak jseme mela meho doktora vydoloval 14 foliku a z nich 12 vajicek ale on asi všem vezme vic a nemusi byt zrala tak zitra uvidime.. Bylo nas 5 na 3 postele takze jsem pak byla na zidli. Bolesti mam ale snad to bude lepsi. Transfer asi v pondeli pry maji ted lepsi zkusenost s transfery morul nez blastocyst.. Tak nevim no.. Uvidime..
A byla tam pani co je ji 48! Ma 2 deti a chce 3 a cele to platila.

malinka_02
9. kvě 2013

@irisi je tak to je krasny! Hod fotecku!
@dada074
@maraida dekuju holky 😉

malinka_02
9. kvě 2013

@aaajeto je to je super! Gratuluju!
@lussi drzim palce!!

maraida
9. kvě 2013

@malinka_02 no to je super výsledek!!!Tak ať se jich co nejvíc oplodní 😉
Upřímně...paní co chce dítě za každou cenu ve 48 letech mi už nepřijde normální...nevím no

mardusenka30
9. kvě 2013

@malinka_02 tak to je krásný počet, moc gratuluji a teď hlavně odpočívej...ať je brzy dobře, tak vidíš, že nic neprasklo🙂

sasanka033
9. kvě 2013

@malinka_02 12 vajicek je krasny numero🙂 tak drzim palce, at je co nejvic krasnejch embryii🙂

sasanka033
9. kvě 2013

@irisi ten gennet ma aspon tady, kdyz se podivas do tabulky snad 100% uspesnost...

meyryen
9. kvě 2013

@sasanka033 Já tu tabulku teda trochu kazím, ale budu mít // v červnu 😀

sasanka033
9. kvě 2013

@meyryen prosimte, pripomen mi, jak je to s tebou? vidim pocet ivf jedno, ale zadny datum OPU ani ET..?

sasanka033
9. kvě 2013

@meyryen jinak ja si to taky tak maluju, ze cerven je muj🙂

dada074
autor
9. kvě 2013

@aaajeto tak to je skvělé. 😉
@lussi tak přeji ať je bojovníček co nejsilnější.
@irisi dobře děláš koukej odpočívat a neboj mimi bude Herkules a jen tak se tě nepustí,no možná za nějakých 8 měsíců 😉

sasanka033
9. kvě 2013

@dada074 ahoj🙂 muzes se pls podivat, co jsem psala o dnesni pruchodnosti u apo u roznickovy a napsat mi svuj nazor?

dada074
autor
9. kvě 2013

@mardusenka30 prosím tě mě tam určitě žádné nenechali a špinila jsem také,z těch pokusů poprvé.
@malinka_02 tak velká gratulace,to je úroda.Jo a s tou paní,tak já si dělala hlavu,že mi bude za měsíc 39 let a ona si tam leze skoro o 10 let starší,tak to už výčitky nemám.

Tak holky zprávy ode mě,máme pořád ještě 3 bojovníky,ET domluven na zítra,dnes se mi to zdálo opravdu brzy.Ještě budu volat v 8 hod jestli je vše jak má být a když tak jedeme na 12 hod.A abych měla vše připravené a mohla lítat jen po kuchyni a kolem malého,tak jdu makat (uklidit,vyžehlit,zahrádka a hlavně mě čeká porcování býka,kterého jsme včera picli).Dočtu vás večer.Zatím pa

malinka_02
9. kvě 2013

@sasanka033 teda to me moc mrzi.. Ale reknu ti ze ja taky pokazde odchazela z caru nastvana a zklamana a se spatnyma zpravama.. Trvalo 3/4 roku nez jsme se dostali od konzultace pres vysetreni k ivf pritom jiny holky sli za mesic.. Pak tomnevyslo, pak mi prosvihli ovulaci, pak anovulace pak cysta.. A ja se tka ypokazde sesypala a dopadlo to tak ze doktor mimrekl ze je to asi moji psychykou a ted to na to hazi. Takze hlavne pred nima se nesesypacat a nebrecet jinak te hodi do pytle magor a vse budou hazet na tvou psychiku. Ted tam prijdu a on uz ve dverich tak co psychika.
Ale zkus nejakou psycholozku.. Ja treba slamke kinezilozce- neco mezi lecitelem, psychologem a carodejnici a strasne mi to pomohlo . A to sem nikdy nebyla na tyhle veci..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru