IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
20. kvě 2013

@lussi ano vnější strana stehna 😉

lussi
20. kvě 2013

@irisi díky, dnes vyzkouším 🙂

ratatooy
20. kvě 2013

@lussi ahoj taky jdeme 1.6 na svatbu tak si to užijteeee,doufám že me zrovna aspon ten den nebude blbe😀

lussi
20. kvě 2013

@ratatooy jé, tak nápodobně, bez blitek a v pohodě 😀 Mě akorát sejří, že nevím jaké bude počasí, takže potáhnu zase plné kufry hader 😒

lussi
20. kvě 2013
pistalinda35
20. kvě 2013

@irisi z CARU mě poslali pryč, tak jdu ke své gynekoložce. Jsem zvědavá, doufám, že bude vše OK a že se i povede lepší fotka 🙂

pistalinda35
20. kvě 2013

@irisi v pátek jsem měla zbytečný stres v práci.... seřval mě neoprávněně tajemník, takže jsem od rána do 13hodin bulela, nezachránilo to ani to, že starostka ve 12,45h řekla, že jsem v právu.... jestli to takto půjde dál, tak jdu na rizikáč. Je rok do voleb a tady už se to pomalu rve.... kdo to má ale odnášet, že ? Nesnáším politiku

lussi
20. kvě 2013

@pistalinda35 to je zmetek 😠 To raději na ten rizikáč fakt běž, mimčo na prvním místě a za ten stres to nestojí. A těším se na fotečku 😵

brsh
20. kvě 2013

@lussi ahoj 🙂 s těma injekcema jsme na tom podobně. Já jsem uplatila sestřičku na středisku bonboškou a chodim tam 😀 Nejsem prostě po stimulce schopná v klidu píchat, tak mám alespoň v týdnu úlevu. Jinak mi v sobotu po ETu říkala sestřička v Iscare, že si taky musela píchat celý těhu a ďobala to jen do stehen (prý nemohla bodat do toho břicha s plodem 😉 Takže stehýnka určitě zkus a dej pak vědět, jaký to je 😀 Já se bojim totiž, paradoxně víc než do břicha...

pistalinda35
20. kvě 2013

@lussi jj, já nesnáším nespravedlnost všeobecně a když se týká mě, tak bych vraždila .. jenže u sebe nejdřív bulím 😀

irisi
20. kvě 2013

@pistalinda35 tak přeji pěknou fotecku a třeba uz dostaneš tehu prukazku 😉....a v práci uvidíš,ono neni o co stát v lete na neschopence pokud nemáš dum se zahradou.....zkus si brat dovcu a když to bude stale deprimujici tak upaluj na neschopenku,za to nestojí ....

meyryen
20. kvě 2013

@sasanka033 Tak držím palce, taky se chystám 😀

akashka
20. kvě 2013

@pistalinda35 stresy v práci to je na houby... a pokud máš takové vyhlídky, že to bude častěji, tak běž radši na rizikáč, prachy sice nic moc, ale mimčo a tvé zdraví za to jistě stojí ;)

lussi
20. kvě 2013

@brsh mě píchá manžel 😀 Hnedka dám vědět jaké to do stehýnka bylo, ale taky mám obavy, na břichu mám špek, ale na stehnu nenahodim ani pidi kožní řasu 🙂

dada074
autor
20. kvě 2013

@lussi já jsem píchala do stehen celé těhu a nebylo to tak hrozné,nějak mi nešlo píchat do břicha,když jsem věděla,že je tam prcek.Do břicha jsem to píchala tak do 3 měsíce a pak nohy. ☹ Ale jak tu čtu píchá ti to manžel tak může i do rukou.
@pistalinda35 jak píšou holky jestli by jsi se tam měla zbytečně nervovat nestojí to za to,jo a na zítřek hodně štěstí. 😉

dada074
autor
20. kvě 2013

@janinafox nesmutni,vždyť tam // jsou a jestli po limitu nebo ne to nevadí.Zkus zítra znovu uvidíš,že bude do limitu. 😉

Holky jaký klidový režim prosím vás po ET dodržujete?Když už o tom píšete?Jo chtěla jsem dát fotku z dnešního testu (už je nádherný),ale pro změnu nemohu najít nabíječku na foťák,tak až přijede ten můj bordelář domů. 😉

sasanka033
20. kvě 2013

@meyryen chystas se na KET? a kdy cca?

irisi
20. kvě 2013

@dada074 ja musim bohužel ležet ☹....ale ted me to břicho boli tak ze si nic jiného nedokážu predstavit ☹.....ale předpokládám,ze pohodovy bez žádných velkých výkonů

lussi
20. kvě 2013

@dada074 já měla od doktorky nařízeno v den ET jen vstávat na jídlo a na záchod, druhý den už kratší procházky a až do utz žádný extra velký úklid a nic co by nějak namáhalo břišní svaly 🙂 Suma sumárum, dělám všechno s mírou a posluchám své tělo 🙂 A už hledáš tu nabíječku? 😀

sasanka033
20. kvě 2013

@dada074 tesim se na fotku testu🙂 jinak dneska jsem se objednavala na UTZ a k jirsovy. uz si to fakt budu hlidat.

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 dej si sem tam grepový džusík, ten je prý taky na sliznici 🙂

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi cetla jsem to nekde, diky. akorat prej jen z ruzovejch grepu, je to mozny?🙂

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 ale jenom trošku, když máš estrofem, aby to pak nebylo moc 😀

lussi
20. kvě 2013

@sasanka033 to nevím, já kupuju ty co jsou v akci 😀

brsh
20. kvě 2013

@lussi @dada074 - s tou nožkou budu mít taky problém, no jsem na Tebe a Tvoje reference zvědavá 😀 Ruku bych nepokoušela, tam mi to jednou píchli v nemocnici a chtěla jsem sestru ukamenovat, auau 😀

meyryen
20. kvě 2013

@sasanka033 Na KET nám nic nezbylo, jdu podruhé na ET a vypadá to na příštý čtvrtek nebo sobotu. Podle OPU...

sasanka033
20. kvě 2013

@lussi tak jsem hledala, ale zrovna zbyly jen hruskovy🙂) tak ja popozenu asistentku, at nakoupi grepovy🙂

sasanka033
20. kvě 2013

@meyryen a jak to vypada na UTZ? jaka by mela byt urodicka?

sasanka033
20. kvě 2013

ty jo holky, pekne nam roste tabulka🙂
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

akashka
20. kvě 2013

@sasanka033 už se nemůžu dočkat až tam dopíšu svůj KET :D a pak ty dvě čárky :D

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru