IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dvoranna
29. kvě 2013

tak jsem si udělala test a tentokrát ji jasně negativní. Tak já už nevím dnes 6 zpoždění. Utros nemám, ten by mi to mohl zastavit. Ráno si zajedu na krev a bude jasno. Ale už tomu nevěřím.

janinafox
29. kvě 2013

Ahoj holky,
všem co mají // moc moc moc gratuluji.

Já si budu muset ještě počkat, někdy během léta bude ket.... Teď se bohužel nezadařilo ☹

raaaadka
29. kvě 2013

Holky, tak dnes pozitivní ovulační test. Kdy mít nejlépe sex????? Dnes nebo zítra ráno nebo večer????do teďka jsem byla vklidu. 😉

raaaadka
29. kvě 2013

@dvoranna
To jsou teda nervíky. Někomu se čárka ukáže fakt pozdě a jak se citíš??

raaaadka
29. kvě 2013

@janinafox
Jako v té reklamě..."Nejsi v tom sama".
Jo a ještě jsem chtěla dodat, že kdybych nečetla tuto diskusi, tak bych si myslela, že to nevyšlo jen mě, po mé návštěvě doktorky v gennetu, která mi řekla, že i to se může stát, že to nevyjde, jako bych byla jedna ze sta.:-/

sasanka033
29. kvě 2013

vsem dobre rano, nebo spis poledne 🙂
@dvoranna kurwaaa, to me mrzi, tak snad jesta ta krev!!! delala sis jen jeden jedne znacky?

sasanka033
29. kvě 2013

takze holky, dekuju za drzeni palcu na kontrolu, pomohlo to!!!🙂 sliznici mam 7 mm a je tam teda nejaka drobna cysta, ale tu prej nemusime resit, takze:
5.6., to je streda pristi tyden jdeme na KET 🙂 🙂 🙂 to je 18DC
radila jsem se ohledne AH a tak doktorka rovnou po telefonu konzultovala toho naseho nanucka s embryolozkou a ta ze to rada udela, pokud to bude pro nasi blastocystu vhodne, coz se ale ukaze az po rozmrazeni. no a ted ta nejvtipnejsi zprava: u apo nejsou schopni uz asi rok schvalit novy cenik a AH v nem ted neni, takze pokud mi ho udelaji, tak zrejme zdarma 😀

akashka
29. kvě 2013

@sasanka033 No tak super, já se ve středu chystám testovat, tak budeme mít společně den "D" ;)

sasanka033
29. kvě 2013

@akashka jezis, mne se tak ulevilo🙂 no jasne, to je dobre, budeme na sebe myslet🙂 akorat ty uz budes // hlasit rano, ja jdu pro KETatko az na 11:30:)

dvoranna
29. kvě 2013

@sasanka033 Pak jsem si udelala jeste test a tam byl zase duch, to byla jina znacka. Tak kolem druhe budu vedet vysledky krve. Jinak u nas sem za to dala 275,- coz mi přijde docela mazec

sasanka033
29. kvě 2013

@janinafox ahoj, tak to je mi lito, uz jsem se tady po tobe ptala, koukala jsem do tabulky a nevedela..:/ a na KET mate 4? nebo kolik se nakonec mrazilo?

sasanka033
29. kvě 2013

@dvoranna zase duch??? zlato, ty bily testy sou naky posraty 🙂 ne, vazne, to neni mozny, chapu ze se objevit jeden duch a pak nic, ale ty mas zpozdeni a duchy a na jedny znacce nemas nic? to je divny, ta krev urcite tehu potvrdi.

janinafox
29. kvě 2013

@sasanka033 děkuju, jsi hodná že sis na mě vzpomněla 🙂 jj, na ket máme 4 a jsou po dvou, tak máme připraveno na dva pokusy....

sasanka033
29. kvě 2013

@janinafox tak to je super, to jsou velky sance🙂

sasanka033
29. kvě 2013

kde je nikolav a jeji adidas testy?

akashka
29. kvě 2013

@sasanka033 zrovna sem du napsat úplně to stejné :D @nikolav kde jsiii? 🙂 já se na ten test od rána těším 🙂
jinak mě teda včera před usnutím tak nehorázně bodalo v podbřišku, vůbec nevím co to mělo znamenat, ale nemohla sem ani usnout.. teď už zase nic..

sasanka033
29. kvě 2013

@akashka no tak jsi chtela priznaky, tak je mas mit 😀 bezva, neco se ti dole deje!🙂

akashka
29. kvě 2013

@sasanka033 jj, přesně tak 🙂 Doufám že je to prostě dobře a vše je jak má být.. ráno mi po probuzení bylo tak zvláštně, zdálo se mi něco o miminku jak volá mama (byli jsme u kamarádu někde a manžel to miminko choval a všichni říkali, že chce teda asi mámu a tak se zvedl a já koukala komu jí dá a on ji dal mě.. no až v tu chvíli mi došlo, že to má být jako moje dítě, fakt zvláštní sen) a jak jsem se probudila, tak mi bylo tak divně od žaludku, jako když je člověk nervozni a jde to ze žaludku až do nosu :D nevím jak to popsat, mívám to tak když mám trému, třeba před státnicemi nebo před svatbou jsem to měla taky tak..

sasanka033
29. kvě 2013

@akashka miminko se hlasi o slovo🙂

akashka
29. kvě 2013

@sasanka033 tak strašně moc si přeju aby to tak bylo 🙂

sasanka033
29. kvě 2013

@akashka ja vim! taky ti to preju🙂

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 Zlato tak to je výborná zpráva!!! No vidíš, strašně jsi mě potěšila. Taky jsem byla na KETu 18 den 😀 to je dobré znamení!! Jen tak dál. Bože já su napnutá jak šňůrka od tampónu! Jen ať se ti to povede!!! A ve středu budeš škytat celý den, protože na tebe budu celý den myslet!!!

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav dekujuuuuu🙂 a ted cekame na fotku tech tvejch trojcat🙂

nikolav
29. kvě 2013

@akashka Ale děvčata už jsem tu. To nevíte, že dopoledne provozuju aktivitu jménem spánek 😀 ?? Ale test byl proveden. Vietnamská adidaska z toho není, ale výsledek můžete posoudit zde. Poslední test je z dnešního rána. Tentokrát foceno najitým foťákem tak kvalita nic moc 😀 . A jinak mě ráno bolelo břicho jako při MS. Bylo to nepříjemné. Takže věř, že je to normální. Jo a ještě jedna zvláštnost, včera o půl 2 ráno jak jsem šla spát s manželem tak jsem si poprvé obejmula náš záchod 😀 .

nikolav
29. kvě 2013

@sasanka033 tak se podívej teda 😀

pistalinda35
29. kvě 2013

@nikolav super !!!! ale objímání mísy ti nezávidím.... já se tomu zatím vyhýbám 😀

akashka
29. kvě 2013

@sasanka033 však já tobě taky ;)

@nikolav supeeeer 🙂 jak objímání záchodu tak testíky 🙂 jeee já mám z tebe radost, jak kdyby ty testy byly moje :D

sasanka033
29. kvě 2013

@nikolav no to je mazec 😀 je to krasa, jen tak dal🙂 a dopis si tam dny a hodiny, at se to pak lip porovnava, az toho bude vic🙂

nikolav
29. kvě 2013

@pistalinda35 no bylo to jen trochu, ale žaludek se mi obrátil 😀 fuj jak já to blití nesnáším 😀

nikolav
29. kvě 2013

@akashka no ani nevíš jak chcu aby byl už příští týden a viděla ty tvoje dvě čárky!!! A taky aby sasanka už měla nanuka u sebe a mohly jsme ji zase my dvě říkat o dvojčatech a hecovat ji, že to vyjde!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru