IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janinafox
30. kvě 2013

@dvoranna tak to je paráda že to berou takhle rychle... 😉 budu ti držet palečky 😉

dvoranna
30. kvě 2013

@janinafox Já jen doufám že to ted vyjde. Už bych znovu nechtěla podstupovat injekce a odbery. Taky to je na por na finance, ktery bych jina mohla utracet za mimi

pistalinda35
30. kvě 2013

@dvoranna držím ti moc palce na KET , ať je co nejdříve a vyjde !

janinafox
30. kvě 2013

@dvoranna jj, to vím přesně o čem mluvíš... já mám teď mrazáčky na dva pokusy tak taky doufám že to vyjde

sasanka033
30. kvě 2013

@dvoranna taky se modlim, aby ket byl ten posledni a uspesny pokus, taky se mi strasne nechce znovu do stimulace a u me navic nervu, zda budou vajicka, jake kvality...:( ale moc ti drzim palce, vzala jsi to statecne🙂

sasanka033
30. kvě 2013

@janinafox ahoj, ja taky na ket mohla jit hned, ale moje telo stavkovalo, pry je to po ivf normalni. tak ted do toho jdu v druhym cyklu od ivf, ale s podporou hormonu.

1miska
30. kvě 2013

@nikolav uzasne, krasne sili - rano jsem na to koukala a prisli me to jako dusici, ale ted když je tam ten paty ranni, tak je krasne videt ze to sili 🙂 uzasny, reprofit umí 🙂

dvoranna
30. kvě 2013

Holky, musím Vám sem dát něco pro pobavení, to mě dostalo. Hlavně ten poslední bod 😀
Jaký je rozdíl mezi mužem a ženou když se říznou do prstu

ŽENA - pomyslí si "auvajs",
- strčí prst do pusy, aby krev neukápla na zem, druhou rukou si zalepí ránu a pokračuje v práci.

... MUŽ zařve "do pr*ele" a ...
- Natáhne ruku co nejdál od sebe.
- Dívá se jiným směrem, protože nesnáší pohled na krev.
- Volá o pomoc.
- Vytřeštěně zírá na flek, který se dělá na koberci.
- Musí se posadit, protože mu začíná být divně.
- Na pomoc spěchající partnerce dramaticky vysvětluje, že si právě málem amputoval ruku.
- Odstrčí nabízenou náplast, protože se mu zdá malá na to jeho obrovské zranění.
- Tajně nalistuje v domácí zdravovědě stránku o tom, jakou ztrátu krve může člověk přežít, zatímco vy běžíte do lékárny pro větší náplasti.
- Chce k večeři veliký steak, aby obnovil tvorbu krevních buněk.
- Vyžaduje nutně pár piv proti stresu a bolesti.
- Odlepí náplast, aby se podíval, jestli rána ještě krvácí, zatímco vy jdete k benzínové pumpě pro plechovkové pivo.
- Tak dlouho mačká ránu, až z ní opět začne crčet krev.
- Vyčítá vám, že jste náplast nenalepila pevně.
- Fňuká, když mu odstraňujete starou náplast a lepíte novou.
- Kvůli svému zranění s vámi tento večer nemůže jít do kina.
- Místo toho se utěšuje Evropským pohárem, který náhodou běží v televizi vy se zatím snažíte vyčistit flek z koberce.
- V noci často rozsvěcuje, aby se přesvědčil, že mu nenaskakují podezřelé skvrny, které svědčí o otravě krve.
- Příští den je strašně ospalý a podrážděný.
- Vezme si dopoledne 2 hodiny volno, aby navštívil lékaře, který vyloučí otravu krve.
- Odpoledne si pro jistotu dá ruku převázat blonďatou sekretářkou a užívá si její soucit.
- S tlustým obvazem jde večer do hospody a frajersky říká, že ta maličkost opravdu nestojí za řeč!

sasanka033
30. kvě 2013

@dvoranna muj soucasnej partner je teda pravej opak, ale muj bejvalej byl presne takovej bolestin 😀

sasanka033
30. kvě 2013

hoky moje, janiceopice zrovna predelava tabulku, ted dle abecedy, ale prosim aktualizujte kdyztak🙂
diky
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

janinafox
30. kvě 2013

@sasanka033 mně právě rovnou řekli nechat proběhnou jeden cyklus a v tom druhym zavolat a objednat se.... no, taky už bych nejradši šla hned, ale asi je dobře že se tělo trochu uklidní a pak to třeba vyjde.... 🙂

sasanka033
30. kvě 2013

@janinafox to prave dopredu nevis, proste nekdo je na to ready hned a nekdo ne. zalezi asi i na pristupu doktora. mne v tom prvnim cyklu jedna doktorka v pondeli rekla, ze to nechame na ten dalsi v nativu a ten samy tyden ve ctvrtek mi jina doktorka napsala hormony, aby se to nenechalo nahode, ze treba ani ten dalsi cyklus nebudu ok. a ted si vyber, co je lepsi. jedna chtela, abych byla v poradku sama, ale neni pak zaruka, ze opravdu ke ketu dojde, ze se telo vzpamatuje a druha me sice hned rve hormonama, ale zas je v podstate jistota, ze ke ketu dojde...

janinafox
30. kvě 2013

@sasanka033 ono je to jak říkáš - "a vyber si co je lepší" no tak zas oni jsou doktoři, každý na to má asi nějaký názor, tak je třeba jim věřit....

sasanka033
30. kvě 2013

@janinafox ja si vybrala chemii🙂 ale v podstate pro to hralo nejvic to, ze bych dalsi cyklus uz proste do prazdnin v caru (od pulky cervence do konce sprna maji zavrenou laborku) nemusela stihnout a to jsem nechtela riskovat. jinak bych asi uprednostnila nativ.

janinafox
30. kvě 2013

@sasanka033 tak to jo, to bych šla taky chemickou cestou 🙂 no já doufám že to stihnu do tý jejich dovči (prvních 14dní v srpnu), jinak budu muset čekat a čekat a čekat... 😠

nikolav
30. kvě 2013

@akashka No tak mě celodenně bolí podbříšek někdy méně a někdy více. Nejvíc mě bolí ráno jakoby kdybych měla dostat MS. Pak během dne když chodím tak jen takový tlak. Sem tam mé píchne. No a pak se u mě střídá žravost s nechutenstvím a žaludek jakoby na vodě. A bolí mě hlava. Spavost nepočítám to mám z Utrošu 😀 jo a ještě se potím. No jak to říct ne ani moc, ale hrozně smrdím 😀 tak se sprchuju ráno a večer. No a jinak jo ještě chodím často čůrat. A to je asi tak nějak všechno 😀 počkej a dálnice to ještě není. Ta druhá půlka ještě není dostavěná 😀

nikolav
30. kvě 2013

@lussi Nestraš 😀 i když už mi to tolik lidí napsalo 😀 že snad i jen pro to to budou dvojčata 😀

nikolav
30. kvě 2013

@1miska No umí umí 😀 to musím uznat. Mě to nejvíc sílí z večerní moči. Nevím proč. Je možné, že prostě to je ta doba kdy je ten nárůst HCG patrný, jinak si to nedokážu vysvětlit.

lussi
30. kvě 2013

@nikolav no já takový čáry měla s dvojčátkama 11. dní od KETu a dávali mi morulky 🙂 Takže s těmi dvojčátky bych spíše počítala, abys pak nespadla v ordinaci z kozy 😉 😀

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 Ahoooj puso....no když jsme u té tabulky nebylo by na škodu dopsat dva sloupce. A to předpokládaný datum porodu a datum porodu. A pro takové opozdilce jako ty platí, že to musíš taky doplnit hned jak to budeš vědět 😀 což cca počítám, že to budeš vědět někdy v srpnu. Už se na to tak moc těším 🙂 až ukážeš ty svoje dvě čárky!!!

nikolav
30. kvě 2013

@lussi když spadnu tak max. na zem a tam mě najdou. Spíš jsem to říkala manželovi a ten zatím velkej frajer jak by ho to v žádném případě nerozhodilo, ale je mi jasný, že by čučel jak puk a vzpamatovával by se ještě týden 😀

akashka
30. kvě 2013

Holky mě už asi tak dvě nebo tři hodiny stasne buší srdce, rychle a hodně silně, i na pohled je vidět jak se mi zvedá hrudník i břicho a já to cítím úplně v celém těle, když se zvednu tmi se mi před očima..takže jen ležím, liju do sebe vodu proudem a jim čokoládu, ale nepomáhá to.. Občas mívám nízký tlak ale takhle intenzivně a dlouho to neznám.. Máte některá podobnou zkušenost?

sasanka033
30. kvě 2013

@akashka dej si jeste nohy nahoru, snad to bude dobry...mne je teda dneska megablbe, boli me hlava, chce se mi blejt celej den, poradne jsem jedla az pred chvili. a to jsem mela vcera jen tri dvanactky. nevim, esli mi z tech hormonu neni blbe, jako ze se to nak nesnese s chlastem. a spat jsem sla taky normalne, tak fakt nevim. odpoledne jsem si vzala tago a jela z prace domu a ted pracuju z domova. takze mozna je i nakej desne spatnej tlak...

dvoranna
30. kvě 2013

@sasanka033 Jo tak to je taky hodne dobry

sasanka033
30. kvě 2013

@dvoranna ja jsem se zamilovala do slova "dindon"🙂)))

sasanka033
30. kvě 2013

@nikolav nazdar zlato, takze uz vidis, ze jsem vestkyne, jo?🙂

nikolav
30. kvě 2013

@sasanka033 zlato to víš, že vidím 😀 a nevíš jestli to budou kluci nebo holky 😀 ??

nikolav
30. kvě 2013

@akashka Lehni si a buď v klidu. Čím víc se to budeš snažit ovládnout tím to bude horší. Já jsem takový stav měla při OHSS a čím víc jsem se snažila s tím bojovat tím to bylo horší. Takže nožky nahoru a hlavně klid!!

sasanka033
30. kvě 2013

@nikolav to az mi posles fotku bricha🙂 teda mozna🙂 ted mi kamaradka hlasila, ze budou mit holcicku a ja ji od zacatku tehu nevidela a stejne ji to porad tvrdila🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru