IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
15. zář 2013

@akashka Dobrá,díky 🙂

akashka
15. zář 2013

@megie4 držím pěsti ;)

kolino
15. zář 2013

@megie4 držím palce ať se špinění ztratí ,já krvácela a hodně a miminko se drží. moc ti přeji aby si to taky tak měla!!! nejlepší na špinění a krvácení je volně prodejní lék ascorutin bála jsem se si ho sama vzít holky mi ho tady doporučovaly a nakonec jsem skončila v nemocnici a tam mi ho dávali dávkování 2-2-2 pro klid duše bych si ale zajela na pohotovost.

pistalinda35
15. zář 2013

@megie4 doufam, ze spineni prestalo. Jestli ne, tak sup na pohotovost ! Drzim palecky

megie4
15. zář 2013

@akashka
@kolino
@pistalinda35 Zatím se to ztratilo holky,ale opravdu celý den poctivě ležím.Jakmile se ale zvednu a jdu jen třeba na záchod,zas mě začne bolet břicho jak když to mám každou minutu dostat.Tak snad se to do zítra nějak nerozjede. 😖

kolino
15. zář 2013

@megie4 tak moc odpočívej a podlož si zadek polštářem, hodně vody s citróne, moc držím palce!!! posílám dvě srdíčka jedno pro tebe a jedno pro mimiko!

megie4
15. zář 2013

@kolino Jééjej,děkujeme mockrát.Oba dva....... 🙂 🙂

megie4
16. zář 2013

Dobré ránko holky moje zlaté. 😉 🙂 Tak špinění zmizelo-díkybohu!!!!Snad to neznamenalo nic špatného,a doufám,že už se nebude opakovat.Přeji krásný den 😀 😀

akashka
16. zář 2013

@megie4 no tak super, tak se tam mrňous jen asi pořádně zavrtal 😀

megie4
16. zář 2013

Teď jsem volala do mého CARu a představte si,že jak mi řekli,že mám zvednout Utrouš v případě špinění,tak jsem myslela,že když to přejde,že ho zas budu brát jako předtím a ono ne.Prý mám už pořád brát 2-2-2.Nechápu sice proč,ale když to říkají......

pistalinda35
16. zář 2013

@megie4 hurááá, to se mi ulevilo. Moc jsem na tebe myslela. Myslím, že to nevadí , že budeš brát vyšší dávky, třeba se to víc pojistí 🙂

megie4
16. zář 2013

@pistalinda35 Díky holka,však mě taky spadl kámen ze srdce,ale bude to ještě hoooooodně dlouhých 11 dní 😒 🙂 do utz

akashka
16. zář 2013

@megie4 jj to je normál, mě taky zvyšovali kvůli špinění jak estrofem tak utrogestan a nakonec jsem brala utroš 3-3-3 až do 13tt a estrofemu jsem měla taky strašně moc (1-0-1) a k tomu ještě náplasti 4, takže mazec.. ale hlavně že to pomůže ;)

megie4
16. zář 2013

@akashka Tak já teď mám utroš 2-2-2 a Estrimax 1-1-1.Tak snad to alespoň k něčemu bude 😉 🙂

akashka
16. zář 2013

@megie4 určitě jo, teď už bude vše jen dobrý ;)

megie4
17. zář 2013

Tak jsem v nemocnici,začala jsem krvácet.☹Miminko ale podle utz žije,tak snad bude bojovat i dál:'(

pistalinda35
17. zář 2013

@megie4 držím moc palce, jsi v dobrých rukách, udělají maximum ... bude to dobré !

akashka
17. zář 2013

@megie4 držím pěsti, ať je vše v pořádku, ale věřím tomu, že pokud to miminko zvládlo doteď i když už krvácíš, tak to bude dobrý.. hlavně, že jsi v nemocnici a tam se o tebe i to malé postarají ;) Určitě jste oba velcí bojovníci a zvládnete to ;)

megie4
17. zář 2013

Děkuju holky.Nevzdáme to ani jeden jen tak,to vám můžu slíbit.

pistalinda35
18. zář 2013

@megie4 drž se , moc na tebe myslím 🙂

lussi
18. zář 2013

Ahojik,

@megie4 doufám, že jste s miminkem v pořádku!Myslím na vás ať se brzy vrátíte spokojeně domů!

brsh
20. zář 2013

@megie4 držím moc palečky, ať jste brzo fit 😉

kolino
21. zář 2013

@megie4 vybojovala jsem to já s miminkem, vybojuješ to i ty s miminkem!!!! drž se ♥

megie4
26. zář 2013

Kočky,jsme domaaaaaaa,jupííííííííí!!!Měříme 1 cm,srdínko buší jako zvon a jsme v 7tt.Kontrola na klinice 8.10.,tak snad už bude vše v pořádku. 😵 🤐

pistalinda35
26. zář 2013

@megie4 huráááá, moc blahopřeji !!! teď se opatruj !

raaaadka
26. zář 2013

Holky dlouho jsem tu nebyla. Mám dnes 2. den zpoždění MS a pozitivní ovulační test - těhotenský nemám. Nic mi není, břicho vůbec necítím. Co myslíte?

akashka
27. zář 2013

@megie4 jupíííí už bude vše ok, určitě ;) Já si myslím, že pokud si to mimčo takto vybojuje tak už nic nehrozí, že když se to má pos*at je to rychlovka - aspoň jsem tím utěšovala sama sebe celý první trimestr 😀

akashka
27. zář 2013

@raaaadka já myslím, že by sis měla jít koupit těhu test, těžko ti z tohohle může někdo něco předpovědět 😉

lussi
30. zář 2013

nazdárek🙂
co zde nového?🙂 Já mám se stimulkou měsíc odklad, ještě nejsou výsledky z imuna a musím na neurologii, takže počítám, že bysme mohli začít s prvním píchnutím na konci října 🙂

@raaaadka kamarádka takhle nedávno testovala, taky neměla doma těhotenský a teď je v 6tt nebo tak nějak 🙂

pistalinda35
30. zář 2013

@lussi konec října a pak letní miminko 😉 držím palečky !

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru