IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice no ti řikám,že sem antitalent,ale hlavní je že si rozumíme 😀

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 jj už jsem si to domyslela a pracuju na tom

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice si zlatá 😅

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 zkus na to kliknout je to prvopočátek
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 hele je to jen nástřel pak řeknete co tam chcete ještě a do krásy se to bude upravovat postupně jo 🙂

raaaadka
7. dub 2013

@dvoranna
No tak takle bych to taky ráda měla. Přesně....bez icsi a pk, no zřejmě to dohodnu až po opu s

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice já myslim,že paráda a ještě ten věk a jméno mudr v Car to se tady taky hodně ptáme

dvoranna
7. dub 2013

@raaaadka Tak ja doufam ze to dobre dopadne, kdyz uz takhle to vypada ze by to melo jit s minimalni pomoci. Pak pro me bude hroznych tech 14 dni do testu, ale uz jsem vydrzela do ted, tak to dám i dál 😉
A tebe to ceka kdy?

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 :DDDD jo dodám sloupečky, říkám do krásy to budeme upravovat postupně🙂 to je jen zatím rychlovka.. Věk MUDR v Car nevím 😀 😀 😀 😀 ne jasný náš věk dělám si srandu

janice_opice
7. dub 2013

HOLKY PŘIDEJTE SE A DOPIŠTE SE JESTLI MÁTE CHUŤ!!!!!! POKUD VÁM TAM BUDE CHYBĚT NĚJAKÝ SLOUPEC DEJTE VĚDĚT 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...

janice_opice
7. dub 2013

@pistalinda35 tebe dopíšu napiš mi prosím:
NICK, Jméno, Věk, počet IVF, Počet IUI, Počet KET, Dat.akt. OPU, Datum aktuálního ET/KET, Délka protokolu, Léky, Počet detí z IVF/IUI, CAR - MUDr. v CAR

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice já myslim,že je to úplně suprový to mám,ale radost panečku 😀

janice_opice
7. dub 2013

TABULKU BUDEME DOUPRAVOVAT POSTUPNĚ DO KRÁSY 🙂 a kdyby vám tam chyběla nějaká inormace tak mi napište jooooo 😎

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 tak to jsem ráda🙂 ještě to pak jemně vybarvíma vystínuju to bude dobrý, pro dnešek základ je🙂 jsem ráda za ten link na google, tušila jsem, že to budu muset řešit formou odkazu, ale nevěděla jsem kde🙂

janice_opice
7. dub 2013

@janice_opice jdu si dát kulajdu dneska se pěkně rozležela a plánovat další IVF 🙂
taky ještě musím hodit na rajče fotky z Mexica, ale je jich teda stráááášně moooc kdo to má přebírat!!

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice sem ráda,že byly holky i tak pohotový a hned odepsaly 🙂 pak tam přibydou těhule jako např datum kdy se objevily //

janice_opice
7. dub 2013

@baby1984 to bylo pro tebe 🙂))) jdu si dát kulajdu dneska se pěkně rozležela a plánovat další IVF
taky ještě musím hodit na rajče fotky z Mexica, ale je jich teda stráááášně moooc kdo to má přebírat!!

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice jéé tak kulajdu bych si teda taky dala 😉 a seš šikovná tak fotky budou pro tebe hračka

raaaadka
7. dub 2013

@janice_opice
No počet vajíček, kolik zavedeno a pak úspěch nebo ne.... 😉 a kdy testovat
Jinak super, tabulka je přehledná, v diskusi se neorientuju. 😉

raaaadka
7. dub 2013

@dvoranna
Úterý ráno opu, folíků cca 8, ale větší a menší , jestli budou vajíčka nevím....

dvoranna
7. dub 2013

@raaaadka Jéé tak to na tebe budu myslet, to jdu zrovna na transfer 😀

janice_opice
7. dub 2013

TAK TAM MÁTE JEŠTĚ POČET VAJÍČEK, KOLIK ZAVEDENO A ÚSPĚCH // datum testu chcete taky? a krevního nebo z moči? nebo jak?

janice_opice
7. dub 2013

tak pro dnešní den páááááá když budete mít někdo nějaké doplnění na nový sloupec prosím mě do zprávy ju at to tu nemusim lovit

irisi
7. dub 2013

@janice_opice jsi strašně šikovná 😵 😵 😵 😵 😵 ..... díky a vychutnej si kulajdu..... s výsledkem ještě počkej třeba je to špinění při zahnízdění, možná mají prďolky skluz, když už byli odebrány dřív....... no uvidíš následný dny

raaaadka
7. dub 2013

@dvoranna
Tak moc děkuju! 🙂

visnu
7. dub 2013

@pistalinda35 Můžu se zeptat, ke komu chodíš v Gennetu?

maraida
7. dub 2013

Ahojky 🙂
Téda holky,3 dny jsem tu nebyla,užívala jsem si dámskou jízdu ve wellneess,a nakecaly jste 10 stránek 😀 Zběžně jsem to prolítla,ale už te%d si vše nepamatuju 😀

@visnu
@dvoranna vítám vás 🙂

@janice_opice je mi líto,že to nevyšlo ☹ Mě prostřední IVF taky nedopadlo,tak budu spoléhat na to poslední.Co se týče dalšího IVF,tak myslím,že budeš muset čekat 3 měsíce.
Holky,včem co zítra něco čeká,ať už OPU,ET nebo UTZ,držím palce 🙂
Co se týče PK,tak já měla jen 2 vajíčka a dala jsem si jí udělat.Takže pokud chcete,udělají vám jí.

pistalinda35
7. dub 2013

@janice_opice zkusím zítra vyplnit dotazník přes přítelův letitý noťas. Děkuji moc. Dobrou noc

brsh
7. dub 2013

Ahoj holky, tabulka je super. Já tam zatím nic moc nemám 🙂 ale snad to brzo přijde. Dlouho jsem nepsala, ale koukám, že i nový holčiny se tu krásně zaběhly. Akorát začínám špinit, takže mě čeká konečně ms (první po skoro sedmi měsících) a začne mi lítání po dr. Takhle nadšeně jsem nikdy menses nevítala 😀 Takže už se konečně začne něco dít. Hezký večer všem 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru