IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

janice_opice
8. dub 2013

@irisi no snad je🙂) ty se hlavně holka drž a jdi se natáhnout jelsti už nejsi🙂)))) je zbytečný se trápit !!!!!!!

@berucka No vidíš holka to je názor od názoru - mě zase několik lidí od Jarzembovské odrazovalo tak aspon jeden protinázor🙂)))) A jdeš na IVF?

lussi
8. dub 2013

zdravím spolubojovnice, vezmete mne mezi sebe?🙂

berucka
8. dub 2013

Jj, zajtra ET 😉 Jarzembovska mi uplne presne odhadla, ako asi budem reagovat na stymulku, kolko cca by som mohla mat folikov.iank, lezala som pred OPU na pokoji s holcinou, co bola uz na tretom IVF a hovorila, ze skusila vsetkych tam a ze Jarz. jednoznacne vedie, tak snad nie som jedina tohoto nazoru. 😉

janinafox
8. dub 2013

@lussi jasně že jo 🙂

janice_opice
8. dub 2013

@berucka tak dobrá zpráva, já doufám, že i u primáře mi bude fajn..... no už jsem k němu objednaná a fakt pokud se mi něco nebude zdát jdu jinam, přece jen poslední pokus a já chci mít veškerý komfort!!!(nejsem žádná fiflena), ale po zkušenosti z tohoto pokusu posledního si prostě chci ten pokus "užít" s veškerou péčí

lussi
8. dub 2013

@pistalinda35 hoj, vzpomněla jsem si na sebe, měli jsme za sebou už 4x neúspěšný KET, ten pátý jsem byla nemocná, fakt mi nebylo dobře a teď mi ten "vir" tady lítá po obýváku 🙂 Někde jsem tenkrát četla, že se embryjko mohlo chytnout, když bylo zrovna tělo oslabeno, tak nevím co je na tom pravdy 😎 Držím palce!

baby1984
8. dub 2013

@lussi ahojky moc tě vítám a pokud chceš přidej se do tabulky 😉

lussi
8. dub 2013

@janinafox dík🙂
je teď někdo aktuálně po transférku nebo se v brzké době chystá? To víte, musím mít přehled 😀

lussi
8. dub 2013

@baby1984 děkuji🙂 Moc ráda, akorát budu potřebovat navést, kde ta tabulka je a jak se do ní vetřu😀 Já si dala od koníka delší pauzu a už nejsem v obraze jak to tady funguje 😒

pistalinda35
8. dub 2013

@lussi Vítej a děkuji za uklidnění... celou dobu nemarodíme a teď najednou kašleme oba. To je jako naschvál 🙂)

janinafox
8. dub 2013

@lussi po je ratatooy, ale pro lepší přehled mrkni do tabulky, odkaz je na předchozích str., mně to teprve čeká, já jsem začala se stimulací včera. A jak jsi na tom ty, už máš po, nebo se chystáš? 🙂

baby1984
8. dub 2013

@lussi https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At... tady je odkaz a pak už tam vypíšeš vše o tobě

irisi
8. dub 2013

@janinafox jasný... děkuju.... koukám na hodinky kdy vypadnu a hned pádím do postele se válet... však já o přemůžu 😉 .... zítra si pojedu pro bojovníčky a pak si vezmu dovču .... ani náhodou, jsem ti neskonale vděčná žes mi napsala 😅

janinafox
8. dub 2013

@irisi jé, to je milý, děkuju 🙂 to jsem ráda že to bereš dobře 🙂 a neschopenku ti nedají? že bys nemusela pak plácat dovču, ale i tak každopádně budeš mít klídek a všechno dobře ( // ) dopadne... 😉

irisi
8. dub 2013

@janinafox z centra nechci... v práci by jim to bylo hned jasný a jedině zkusit obvodní, už jednou mi to na předchozí IVF napsala.... já jsem si šetřila loňskou dovolenou, abych ji na tot mohla použít... bohužel tak blbě se to šešlo, že to stejně bude divný porč si beru dovolenou v pracovně nejdůležitějších dnech ☹... ale s tím nic nenadělám 😕

akashka
8. dub 2013

@irisi obvodacka ti neschopenku urcite da, moje mi rikala, ze je to normalni, ze se to tak dela, prave aby v praci nevideli razitko z Caru.. ze mam proste jen zavolat az budu potrebovat a ona mi neschopenku vystavi.

janinafox
8. dub 2013

@irisi já bych zkusila obvodní - navíc když ti není dobře tak je to parádně okecatelný 😉 z centra taky nechci, to ne, pak až to bude u mě aktuální tak půjdu za obvoďačkou... a k té výmluvě proč by sis brala dovču když se to pracovně nehodí - je ti špatně potřebuješ se vyležet a nechceš chodit k doktoru 😀

ratatooy
8. dub 2013

@lussi ja od utery po ketu

janice_opice
8. dub 2013

HOLKY PŘIDALA jsem do tabulky další řádky tak piště pište....
Jinak mně se ta mrcha fakt rozjíždí - zatím je růžová,ale předpokládám, že to brzdí jenom ten Utrogestan..
hele máte některá zkušenost s tím, že by V8m IVF takhle rozhodila cyklus? Já to normálně dostávám až kolem 13. v měsíci a fakt ji mám pravidelnou max 1 den zpoždění a ted už 8.? taky to někomu takhle rozhodilo?

ratatooy
8. dub 2013

@irisi tak ja byla jinej případ 😀šla sem za šefem řekla mu hele deme tam a tam od tolikátýho tady nebudu a už se nevrátím😀

ratatooy
8. dub 2013

@janice_opice je to divny utrouš by to mel držet až minimalne do doby ms no ja sem zvedava jak dopadneš na krvi ja myslim že ses objednala docaru na konzultaci a že tam ani nepujdeš

akashka
8. dub 2013

@janice_opice no me to rozhodilo uz prvních 7 injekcí decapeptylu, je to prostě svinstvo ty hormony...

lussi
8. dub 2013

@pistalinda35 chi chi, tak to je znamení a určitě se to povede 🙂

@janinafox dík, mrknu na to 😉 Já bojuji se štítnou žlázou, před otěhotněním mě daly do kupy, pak jsem to měla v normě, po porodu se mi zase rozhodila a do normy jsem se dostala až minulý rok v lednu, takže jsme v dubnu podstoupili KET ještě z prvního IVF cyklu (měli jsme zamražena poslední 3 embryjka) a to se nepovedlo, zrovna v té době se mi ta štítka zase pokazila a dávali mě do kupy zase až doteď. Se stimulací jsem měla začít minulý měsíc, ale museli mi navýšit zase léky, takže teď čekám na mrchu, za týden si zajdu na krev a jestli bude štítka ok, tak si hned běžím pro Gonal 🙂

@ratatooy v jakém stádiu vývoje ti mrňata zaváděli?🙂 Takže testing příští týden?🙂

meyryen
8. dub 2013

@janice_opice Mně IVF cyklus rozhodila,ale opačným směrem. Mívala jsem ms po 32 dnech a teď až po 40 😢

janinafox
8. dub 2013

@lussi taky si "užíváš" koukam ☹ tak hlavně aby jsi měla výsledky ok a mohla začít 😉

ratatooy
8. dub 2013

@lussi jj testovat budu asi od pátku do utery oficialne ma byt vutery zavadeli po 5denní PK ve stádiu hatchující blastocysta a expandovana blastocysta

dvoranna
8. dub 2013

@lussi Ahoj, já se chystám na transfer zítra

janice_opice
8. dub 2013

@ratatooy no to by bylo krásný,ale obávám se, že nemáš pravdu, test ráno byl negativní... asi to budu vědět zítra tu krev, že? mám už pěkný MS bolesti...lae kdyby to bylo jak říkáš tak bych fakt čuměla:D...

janice_opice
8. dub 2013

@akashka no pěkný a jak ti to rozhodilo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru