IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
13. dub 2013

@lussi Ahojky 🙂 no,dávky právě nezvedli,jen mi dali místo Gonalu Fostimon,ale prý je to stejné.A víš jak mě odpověděl můj dr.po 1.neúspěchu na tu imunologii?Že prý ještě zas něco,jakmile se v tom začneme vrtat,určitě se vždycky něco najde.Dobrý ne? 😠

megie4
13. dub 2013

@pistalinda35 Já mám právě tu dávku stejnou až do konce.Když to je děs,co doktor,to jiný názor-a pak někomu věř!Jenže nám nic jiného nezbývá co?..... 😝

pistalinda35
13. dub 2013

@megie4 me doktorka z Caru poslala hned na vse mozne...imunologii, genetiku, laparku, inzulinovou rezistenci... rikam si bohudik. aspon vim, proc jsem doted mela nepravidelny cyklus a neprisla do jinace. Skoda,ze tato vysetreni nedelaji divkam hned. Radsi je cpou hormonama na zpravidelneni cyklu ☹ Davku ti meli rozhodne zvysit

lucik1986
13. dub 2013

Ahoj holky, tak kontolní ulz v pořádku. Počet se nezměnil, moc nepovyrostli. Dneska poslední Gonal a Cetrotide. A v úterý v 10:00 OPU 🙂

megie4
13. dub 2013

@pistalinda35 Nám,pokud si dobře pamatuju,udělali jen genetiku,pohl.přenos.nemoci,mě AMH,FSH,manželovi spermiogram(oligospermie)a mě pak ještě poslal na vyšetření průchodnosti vejcovodů.Krom toho AMH a FSH vše parádní-žádná endometrioza,nic,sliznice je ukázková.Tak nevim,no. 😒 Teď už ten cyklus nechám doběhnout do konce,ať už je jakkýkoliv a podle toho pak budu zvažovat co dál.Ale jak říkám,ráda bych vyzkoušela vše co je možné,než se necháme zařadit mezi čekatele na dárcovský program.

megie4
13. dub 2013

@lucik1986 Parada 🙂 a jaký je počet?a velikost? 🙂

lussi
13. dub 2013

@megie4 no tak to bych změnila CAR, pokud by v tomto přístupu pokračovali. Vždyť od toho se chodí na kontroly přece, aby upravovali dávky. A ten komentář pana doktora ? Co to jako je? 😠 Myslím, že je taky důležité doktorům věřit a cítit se tam dobře a ne odcházet jak zpráskaný pes. Tak snad vědí co dělají, folíci budou a nakonec změnu řešit vůbec nebudeš muset 😉

eevvaa
13. dub 2013

@akashka tak to je super, jsme na tom skoro stejně, ve středu jdu na ultrazvuk a tam se dozvím jak dál. OPU pravděpodobně v po 22. nebo v út 23.

lussi
13. dub 2013

já už chci takyyyyyyyy

eevvaa
13. dub 2013

za chvíli si jdu píchat moji první injekci v životě, no to bude veledílo, bojim, bojim. Jinak myslíte si, že ten Cetrotide mi píchnou v Centru?

megie4
13. dub 2013

Jsi moc hodná 🙂 musím říct,že opravdu dokážeš povzbudit a děkuju ti za to. 🙂 Nějak to dopadnout musí,tak zbývá prozatím to námi nenáviděné čekání 😝 😠 🙂 I Tobě bych moc přála,aby ses mohla zase těšit na další přírůstek do rodiny 😲 🙂 ,však ono to také zase přijde. 😉 Já čekala mezi 1.a 2.pokusem přes půl roku,protože jsem ještě, ke vší té srandě,musela měnit pojišťovnu.Držím palečky,ať se i ty brzy dočkáš!!! 😉

skifarka
13. dub 2013

Ahoj holky, promiňte, že Vás sem lezu. Vím máte téma IVF, / to mám 2 x za sebou neúspěšně/ já jsem byla na KETU. Chtěla jsem se Vás zeptat, 10.4. jsem to měla dostat. Myslíte, že se mně to mohlo podařit, nebo spíše mně menstruaci drží Utrogestan? Po IVF jsem to dostala i přes Utrogestan 😒 . Moc Vám děkuji.

lussi
13. dub 2013

@skifarka ahojky, co by nemohlo, šup pro testík 😉

megie4
13. dub 2013

@skifarka Já bych určitě mazala testíkovat a až pak by se vidělo 😉 🙂

megie4
13. dub 2013

@eevvaa Nebooooooj se,to je to nejmenší nutné "zlo" 😉 je to brnkačka.Někdy ta fyzická stránka bolí mnohem míň,než to ostatní-to zvládneš-a navíc tohle ani nebolí 😉 🙂 😀

eevvaa
13. dub 2013

@megie4 já vím, jenže musím se přemoci, už se mi to blíží si tu injekci píchnout, v šest hodin. Už aby bylo za měsíc a vše dopadlo na jedničku 😵

lussi
13. dub 2013

@eevvaa já nebyla schopna, musel mi to vždy píchat manžel 😀

megie4
13. dub 2013

@eevvaa jo,to jsem si taky říkala 🙂 jenže to je právě to,že výsledek je většinou odtajněn 🙂 až 14 dní po ET,když dojdeš až k němu a to ten měsíc je dlouhej jako rok 🙄 🙂 mě osobně injekce nevadí vůbec-ta 1.byla trochu "rozpačitá",ale ty další už úplně v klídku 😀 NEBOJ!!!!nebo se ti budou klepat ruce a píchneš to do koberce nebo někam jinam 😉 🙂

megie4
13. dub 2013

@lussi Můj manžel roli "sestřičky s injekcí" okamžitě zamítl,takže mi ani nic jiného nezbylo 😀

lussi
13. dub 2013

@megie4 já všechny co si to píchaj sami obdivuju, zasloužíte metál dámy😀

malinka_02
13. dub 2013

@megie4 snad se jeste nejake foliky vytvori 😉 ja si imunologii obehala sama kdyz me tam neposlali.
@danielapro kup si nadobku na jehly v lekarne tam je maji.
@go drzim palce!

megie4
13. dub 2013

@malinka_02 budeme doufat-děkuju 😉 🙂

malinka_02
13. dub 2013

@megie4 ja taky picham sama, manzel by to nedal 😀
@skifarka ja mam za sebou ivf a 3 kety a nikdy nic a MS pres utrogestan neprisla nikdy a to mam hodne kratke cykly, vzdy az po vysazeni utrose.

megie4
13. dub 2013

@lussi 😅 Myslím,že si ho zasloužíme všechny :- 😉

coralin
13. dub 2013

@ewik84 Ahojky, a jak to s tebou vypadá, kolik máš embriek a kdy jdeš na transfer? já už jsem dnes volala..ale po OPU mi bylo strašně zle

megie4
13. dub 2013

@malinka_02 Taky mi přišla ms až po vysazení utroše,ale to už jsem měla za sebou 2.krev.test-negativní.1.byl pozitivní,ale jen okolo 96.Je krásné,jak se tu všechny těší na // 🙂 já je měla 9.den taky-a byly výstavní 🙂 a do 10 dnů začaly slábnout ☹ ☹ asi ta blbá angína... ☹ ted,pokud dojdeme až k transferu,jsem se zařekla,že testy až tak ten 12tý den,dřív ne.Ještě teď si pamatuju,jak jsem je pak se slzama v očích házela do koše a říkala,že těhotenské testy nechci už ani vidět 😠 🙂

malinka_02
13. dub 2013

@megie4 taky co jinyho nam zbyva ze 😀 Ja taky doufam ze bude cysta pryc a pujdu do ivf a na 5 transfer.

eevvaa
13. dub 2013

ahojík, tak zvládnuto a nic na tom není, díky té slabounké jehličce u pera 😵 . Večer máme spicha ze základky, tak se odreaguji.

megie4
13. dub 2013

@malinka_02 Ale to tady asi zná spousta z nás,určitě nejsem jediná.Přesto všem vám přeju velkou úrodu //. 😉 a moc držím palečky 😉 🙂

megie4
13. dub 2013

@eevvaa Tak supeeer!!!!Vidíš,že to nic nebylo. 🙂 jj,to opravdu není od věci,jít se odreagovat-tak se hezky bav 😉 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru