IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
19. dub 2013

ahoj holky,tak vyrážím na kontrolu to sem velice zvedava jestly tam bude neco videt

raaaadka
19. dub 2013

@ratatooy No jo, ty vlasně možná dnes zjistíš počet miminek. 🙂 Tak jsem celá napnutá. 🙂

pistalinda35
19. dub 2013

@ratatooy Držím palečky 🙂

alba1
19. dub 2013

@ratatooy držím pěsti 🙂

mardusenka30
19. dub 2013

dobré ráno a držím pěsti všem co jdou dnes na kontroly🙂)

alba1
19. dub 2013

Tak dnes opět test negativní....v pondělí máme krev...to by se musel stát zázrak, ale na ty moc nevěřím...tak všem kdo testují přeju krásné // 🙂

vendysch
19. dub 2013

@ratatooy Hodně dobrých zpráv z kontroly! Ani jsi nenapsala, jak by jsi se stavěla k dvojčátkům. Chěla bys je? Nebo radši jen jedno?

raaaadka
19. dub 2013

@alba1
Ahoj, vidím to u sebe podobně. ☹ Pořád přemýšlím, co teď, musím naplánovat hodně věcí a myslet zase chvíli na něco jiného, zhruba tak do další ovulace. 🙂

vendysch
19. dub 2013

@alba1 To je mi moc líto, zkus ještě věřit, naděje umírá poslední, třeba jsi měla jen těhotenské testy s příliš malou citlivostí..... ☹

go
19. dub 2013

@maraida aha, dekuji, ja prave znam jen utrogestan.

go
19. dub 2013

@ratatooy drzim palce a tesim se na super zpravy 🙂

alba1
19. dub 2013

@vendysch měla jsem testy s citivosto menší než 10 um ...takže testama to asi nebude ☹ máme ještě 3 sněhuláky a pak je konec...žádná další šance na manželovo prcka není... ☹ věřila jsem, že to vyjde...no nic...

alba1
19. dub 2013

@raaaadka ale ty máš ještě přece na test čas, ne? kolikátý den jsi po ET?

ewik84
19. dub 2013

@raaaadka ja jsem si vsimla, ze tu mluvite o nejake tabulce, ale jak sem chodim jen parkrat za den, tak to nestiham procitat vsechno, takze nevim, kde mam tu tabulku najit 🙂
Jsem 3. den po ET

vendysch
19. dub 2013

Mrkla jem taky na tabulku, vidím ji poprvé 🙂
Holky dneska už pracuji z kanceláře, ne z domu, šla jsem už prostě do práce, je 4. den po ET. Jestli se to má ujmout, tak se to ujme i tak. Jestli ne, tak to sedavá práce neovlivní. Ale po cestě autem mi lepilo - v našem starém Peugeotu začalo tak divně klapat. Už jsem viděla, že mi kiksne a já budu muset tu těžkou plechovou obludu tlačit ke krajnici.... 😢 Naštěstí dorazila kam měla a snad to ještě zvládne domů, pak už je to na manžílkovi.... 😀

ewik84
19. dub 2013

@pistalinda35
@raaaadka
tak, doplněno 🙂

raaaadka
19. dub 2013

@alba1 od soboty ráno, pro mě je to 7. den po ET, ikdyž někdo říká 6.
já věřím svým pocitům, do včera jsem měla citlivý bradavky a to úplně zmizelo. Kdybych měla nějaké bolesti břicha aspoň jako na zahnizdˇování, ale taky nic. ☹

alba1
19. dub 2013

holky nevíte kdy se může po neúspěšném IVF jít na Ket?

alba1
19. dub 2013

@raaaadka na pocity se vykašli...počkej na test nebo ještě líp na krev... 🙂 to bude oki...

go
19. dub 2013

@raaaadka ziitra jsme 7 den po ET. Prvni den se pocita jako den 0 , at jdes treba i v 6 rano 🙂 Me se dnes mota hlava a mam bolesti v podbrisku, ale to je jak pred menzes a taky utrousem. Ja budu testit asi zitra nebo nejpozdeji v nedeli, ale jak rikas, zenska vyciti, tak druhou carku fakt necekam ☹

go
19. dub 2013

@alba1 u nas v Caru vubec na krev nezvou. Dulezity je pro ne test z 15 dne a pak az za dalsich 14 dni Utz.

go
19. dub 2013

@alba1 ja myslim , ze staci 1 mrcha a pak hura do toho🙂

1miska
19. dub 2013

@go 7 den je ještě brzo na //, v nasem CAR odber krve nabidnou ale nenutí, máme si 12 den od transferu udělat test z moči, který jsme od nich dostali a pokud chceme dojít na krev, jinak se stačí ozvat mailem s výsledkem a oni hned ten den poslou info ohledne dalšího postupu

go
19. dub 2013

@1miska mam tady nekde album testu a tak vim, ze 7 den uz u me bylo dost. 🙂 Tedy po PK. Holky z minule diskuze delaly test uz 6 den, ale to je uplne brzo. Lekari z Iscare na poradne jako realne doporucuji 10 -12den. Ja bych urcite pro kontrolu delala ten 12 a pak jeste 15, pak uz je to na 100 procent. 😒

raaaadka
19. dub 2013

@go No tak to ti držím palce, aspoň něco se ti děje, mě se hlava nemotá a tomu utroši bych takový význam nepřikládala, protože jsem si myslela, že mi dělá ty prsa, ale zřejmě to bylo ještě z Ovitrelle a to včera vyprchalo. 😉 Vypadáš nadějně!!! 🙂

dada074
autor
19. dub 2013

@ratatooy držím palečky ať je vše tam kde má být.

go
19. dub 2013

@raaaadka holka, zadne nadejne. Sama vis, ze to normalni zenska citi a ja to vidim blede ☹ Jeste, ze vcera bylo tak krasne a konecne u nas probehla prvni grilovacka, alespon neco pozitivniho 🙂 Pristi sobotu mam narozky , tak alespon budu vedet zda si dat poradne do nosu 😀

dada074
autor
19. dub 2013

@go
@raaaadka u každého se to Hcg vyplavuje do krve jinak,na tabulky nedejte.Holky nám nikdy prodlouženou nedělali,Lukýna vkládali 3 den od OPU a 6 den už tam byly //.Tak,že u každé jinak.A při posledním pokusu dávali morulku v pondělí a v sobotu už byl také pozitivní,ale jsou tu holky které na testu neměli nic ani 12 den a přesto byli těhotné,je to opravdu jak u koho.

go
19. dub 2013

@dada074 to , ale muselo byt ovlivnene ovittrelle nebo jinou podobnou obdobnou vyvolavaci injekci. V kazdem pripade jsi mela stesti, ze to pokracovalo i dal po jejim vyprchani. Moc , moc gratuluji. 🙂HCG z injekce vyprcha z tela a neovlivnuje HCG na testu az 10 dni po pichnuti. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru