IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

1miska
20. dub 2013

@mardusenka30 ne nedela, je to specificky odber - většinou az v pripade ze nereagujes na stimulaci nebo ze ti vyjde "normalni" hormonalni profil tak, ze to ukazuje na predcasne selhani vajecniku

1miska
20. dub 2013

@danielapro a tim poctem IVF a leku teda nevim, myslim ze by to mělo byt sjednoceno pro všechny http://www.reprofit.cz/ivf/uhrada-cenik-ivf nase centrum hradi 4x leky a 4 x ET.... a nemůže to byt třeba druhem pojistovny? je fakt ze je tady psano maximalne 4... tak třeba nektera pojistovna hradi jen 3, ale to mi prijde divne

raaaadka
20. dub 2013

Ahoj holky!!! 🙂
Tak kdo bude dnes odvážný a zkusí testík? 🙂
Jinak hlásím 7. den po ET, příznaky zahnizďování ani těhu ŽÁDNÉ!

vendysch
20. dub 2013

Ahojky testit nebudu, na to je moc brzy. Ale chci se zeptat - máte to taky tak, že čím víc se blíží večer, tím máte břicho nafouklejší? Včera jsem vypadala večer jak v pátém měsíci těhu. Já to tak mám poslední dva dny. Snad to není počátek hyperstimuláku - je fakt, že v posledních dnech jsem si to pití úplně nehlídala. Vypila jsem tak litr a půl denně.....Kolik teď pijete? Po ET? Pořád 2-3 litry?

raaaadka
20. dub 2013

@vendysch
A kdy jsi měla ET? To už snad nehrozí ne? Já mám pocit někdy, že jsem nafouklá v pase, jako někde vejš. Jinak žádné pocity nemám ani na MS.

raaaadka
20. dub 2013

@vendysch
Nevidím tě v tabulce. 🙂

raaaadka
20. dub 2013

@raaaadka
Dnes jsi 5. Den po ET, už to mám. 🙂

eevvaa
20. dub 2013

@malinka_02 no asi jsem, ale už se těším v po na OPU, už jsem jak kachna a to dnes musím na chvíli na jednu akci, jsem zvědavá jako to přežiju, v deset si píchnu poslední gonal a cetrotide a večer v osm otrivelle a zítra klid v po nástup.

vendysch
20. dub 2013

@raaaadka Přesně tak - 5. den. Je fakt, že u 1. IVF jsem měla mírný hyperstimulák, CAR mi potvrdil těhu a zároveň mi dal žádanku do nemocnice 😉, ale tam usoudili, že to s tím hyperstimulákem bude o.k. a nic s tím nedělali, upravilo se to samo.

raaaadka
20. dub 2013

@vendysch
Fakj jo? Já myslela, že hrozí jen chvíli po opu. A jak ti tedy bylo, když jsi byla těhotná? Cítila jsi to nějak na sobě? Myslím po et.

go
20. dub 2013

Dobre ranko vsem. Tak jsem prvni odvazna nebo blba zkusila testit. Jak jsem cekala, snehobilo. ☹ Bohuzel brzo to asi neni, mam tady nekde sve stare album testu a 7 den uz byl duch.
Preji vsem dalsim odvaznym hooodne stesti 🙂 Ja se jdu konecne rozhodnout pro novy Car. Vaham mezi Heliosem a Reprofitem, drive jsem byla jednoznacne pro Reprofit, ale poslednich statistik a referenci jasne vitezi Helios. Mate nekdo zkusenost prosim?

1miska
20. dub 2013

@go ahojky, ja chodim do reprofitu..... jsem zaměstnáním porodní asistentka a pracuji uz několik let ve fakutlni nemocnici brno a prave proto jsem si vybrala reprofit, protože ti nejlepší lekari od nas odesli tam... holky od nas z nemocnice co sli na IVF tak v drtive vetsine volili reprofit, nektere pak repromedu, helios nikdo.... ale myslim ze hlavni je mit pocit, ze sis vybrala spravne a ze zrovna tam, kde sis vybrala pro tebe udelaji vse mozne 🙂

1miska
20. dub 2013

a testovat se chystam ve stredu - to budu 9. den 🙂 a v patek at to dopadne jakkoliv, tak jdu na krev, odjizdime v sobotu na dovolenou, tak at mam jistotu jak na tom jsem

go
20. dub 2013

@1miska dekuji moc za odpoved 🙂 . Ja jsem z Prahy a dlouho jsem se branila dojizdeni do Brna. Ted uz to proste zkusim, bude to nase 5 IVF. Nejdrive jsem ani Helios neznala, vsichni doporucuji Reprofit, ale ted se najednou roztrhl pytel s Heliosem a zase vsechny komlikovane pripady chodi do Heliosu, tak nevim. Reprofit funguje od r.2006 , ale Helios uz od 1994. Tezke rozhodovani, asi to chce konzultaci v obou, ze?

alba1
20. dub 2013

jen dávám tabulku, už byla zase celkem vzadu...https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

alba1
20. dub 2013

@go vždyt ty míáš na test ještě dost času, neblázni... 🙂

1miska
20. dub 2013

@go nemyslim, ze je dulezite jak dlouho centrum funguje, protože postupy, pristroje i lide se meni.... tezko rict... ja jsem tam moc spokojena, ale mozna proto ze jsem tam sla s tim, ze hodne lekaru znam osobne z práce, takze jsem vedela, ze jim můžu věrit a to delá hodne. Na kazde centrum najdes dobré i spatne reference -myslim ze je to hodne i o nahode, na jakeho doktora tam zrovna narazis, jak mila bude sestřička, jak ti sednou leky.... spousta a spousta nahod... dulezite je podle me verit, ze sis vybrala sprave, at si vyberes jakkoliv 🙂 reprofit ted spoluporada http://www.forfertility.com/ v ramci toho je navsteva a prohlídka klinika a moznost pohovoru s lekari, tak mozna inspirace jak videt a pak se rozhodnout.... drzim palecky at je vyber stastny 🙂

alba1
20. dub 2013

@darkwitch
@irisi
@dvoranna
holky a co vy zkusily jste test? Já už netestuju...včera sněhobílo, tak v pondělí krev...

go
20. dub 2013

@alba1 podivej do meho stareho alba, 7 den uz byl duch ☹

darkwitch
20. dub 2013

@pistalinda35 testu? jen ten jeden z gennetu 😀

go
20. dub 2013

@1miska mas pravdu. Musim jeste premyslet 🙂 Dekuji za odkaz na seminar, vim o nem, nas casopis je partnerem🙂. Bohuzel ja potrebuji konzultaci o hodne driv, v cervnu chci zacit opet stimulovat. Nevis prosim jake jsou objednaci lhuty do Reprofitu?

1miska
20. dub 2013

@go hodne zalezi na tom jestli mas nekoho konkretniho ke komu chces - me to bylo jedno a cekal jsem cca 3 tydny, ale třeba k Machacovi nebo Koudelkovi se ceka vetsinou 6 tydnu na termin na první konzultaci (ale muzes mit stesti a dostat termin dřív 🙂

raaaadka
20. dub 2013

Tak mě se začlo něco klubat na obličeji. Nevím, zda je to akne, nebo jsem poštípaná, ale má cca 7 puntíků, fakt paráda. ☹

raaaadka
20. dub 2013

Může to být po tom utrogestanu? Nebo se blíží mrcha? Mám takový prosáklý obličej jak před MS. 😲

1miska
20. dub 2013

@raaaadka a beres prednison? jedna kamarádka, se kterou jsem byla v laznich mi nedavno psala, ze ji museli snížit davky prednisonu, ze se ji po tom delali bolaky na obliceji :(

raaaadka
20. dub 2013

@1miska
Jo, tak to bude ono, prostě ho vysadím, i tak je to pěkné svinstvo. Dávají ho preventivně.

raaaadka
20. dub 2013

@1miska
Jo přesně jsou to boláky, tak bych to taky nazvala. Hnus. Nejen, že nebudu těhu a ještě tohle!!!

darkwitch
20. dub 2013

Dobré ráno 🙂

tak jsem to zkusila s testem a i když není nejsilnější je ta druhá čárka vidět 😀

raaaadka
20. dub 2013

@darkwitch
No tak to je pecka!!! A jak se cítíš? Bolí břicho, prsa??????

go
20. dub 2013

@darkwitch tak to je uzasny, moc gratuliji. Krasna zprava po ranu 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru