IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

go
22. dub 2013

@raaaadka ahoj🙂az si udelas test, tak tu budes o to vic 🙂 Budou tam dalnice 🙂

akashka
22. dub 2013

Ahoj holky, tak to mám za sebou, odsato 14 vajíček a z toho 13 zralych a skvěle kvality, doktorka říkala, že je to hodně nadprůměrný výsledek tak mám radost 🙂

megie4
22. dub 2013

@mardusenka30 Krása!A jaká jsou veliká!🙂

megie4
22. dub 2013

@akashka Blahopřeju!!!!Jen tak dál!😀

meyryen
22. dub 2013

@mardusenka30 Taky jsem měla tři injekce...a všechny jsem spotřebovala...první jsem píchala 4dny před OPU a pak každý večer jednu, poslední večer před OPU už nic

megie4
22. dub 2013

@eevvaa Tak tomu říkám úroda 😀 Také gratulka!!! 😉

eevvaa
22. dub 2013

holky moc děkuji

raaaadka
22. dub 2013

@go jo, jo, to bych teda byla překvapená, to ti povim. 😀

go
22. dub 2013

@raaaadka tak zitra? 😉

mardusenka30
22. dub 2013

@meyryen prý to má každý individuálně tak uvidím...ale divné mi to příjde

megie4
22. dub 2013

Tak,a já mám holky ET už také za sebou.Ještě mi to nějak pořád nedochází,že i když jsme měli jen 1 vajuško,tak že jsme se dostali až k ET.Už teď je to obrovské štěstí! 😀 Dnes jsem se rozhodla,že jinak než dobře a // to dopadnout nemůže,tak uvidíme.No,máme přece myslet pozitivně,takže jiná možnost se nepřipouští.Na smutek,nervy a zklamání bude ještě v životě času dost. 🙂

raaaadka
22. dub 2013

@go
Koukám, že krom nás dvou se nějak všichni zdekovali...čekala jsem nějaké testování, dokonce jsem si vypsala hříšnice:
Raloj, Alba, Dorana, Miska, no Ewik, na tu je ještě brzy. 🙂
Darkwitch a Irisi jsou už dvoučárkové.

megie4
22. dub 2013

@irisi To jsou bezva zprávičky ne? 😀 Tak trošku zvesela kočko 😉

irisi
22. dub 2013

@mardusenka30
@eevvaa holky gratulace k takovým krásným poctum...hlavně odpocivejte a hodně pijte....ať Vám všechno pěkně dal pokračuje

Tož pěkně se to už rozjelo B-)

raaaadka
22. dub 2013

@go
Já teda až pozítří, jestli to do té doby nedostanu. Dnes jsme 9. den. a já si řekla, že nejdřív testnu 12. den. Když holky, co měly blastocysty měli 11. den slabou čárku, tak si myslím, že 12. den je pro mě akorát. A navíc mám takovej vztek, co mě to stálo peněz, že už žádný testy kupovat nehodlám. Počkám si na ten jeden co mi dali v gennetu. 🙂

irisi
22. dub 2013

@raaaadka mnam taky bych si dala zavinace B-)
@maraida tak to jsi mě uklidnila děkuju....jen nevím zda to vypada na dvě nebo jedno

mardusenka30
22. dub 2013

@megie4 tak to gratuluji a myslím na tvého jednoho bojovníčka, ještě nás všechny překvapí uvidíš, hlavně mu to od začátku říkej jak umí bojovat a bude to fajn...

mardusenka30
22. dub 2013

@irisi děkuji

nikolav
22. dub 2013

@ratatooy A ještě něco pomáhá proti hyperstimuláku?

megie4
22. dub 2013

@mardusenka30 Děkuju 🙂 už si s ním povídám teď-připadám si trošíínku jako cvok 😝 😅 ,ale co.....jen ať ví,jak moc se na něj těšíme. 🙂

maraida
22. dub 2013

@akashka tak to je taky úrodička 🙂 Drzím palce,aby se jich co nejvíc oplodnilo 😵

@megie4 držím bojovníčkovi moc a moc palce 🙂

@irisi já měla 1.Ale podle toho se to stejně nedá určit.Známá měla HCG po 14 dnech přes 2000,všichni jsme si říkali,že bude mít dvojčata a měla taky jen 1.

danielapro
22. dub 2013

Ahojte holky.
Teď jssem se vrátila z Olomouce se špatnýma zprávama. Folikul je jen 1 o velikosti 18mm, zítra jdeme na IUI, ale sliznice je vysoká jen 5mm, myslím, že z toho nic nebude. ☹
Po tomto pokuse si musím dát měsíc pauzu podle dr. takže další snaha až v červnu. Tak se svámi tímto loučím.
Všem Vám přeji hodně úspěchů a ať máte všechny //
Mějte se. ahojte a jsem ráda, že jsem Vás všechny poznala alespoň přes písmenka.

go
22. dub 2013

@raaaadka hele, pokud te to uklidni, nas to stalo uz 250t.🙂 a ted nas ceka dalsich min. 70t. 😒

megie4
22. dub 2013

@danielapro Ach jo zlatíčko 😢 Ten folikul není zas tak malý,no a co,že je jeden.Já měla taky 1 a měl stejně jako tvůj 18mm a teď už je zpátky u mě(dneska et).Horší je to asi s tou sliznicí,ale na to jsou snad také léky ne?Aby ti dorostla.Já nevím no,ale každopádně Ti budu moc moc moc držet palečky při zítřejším IUI.A nevěš hlavu,bude líp,uvidíš! 🙂 🙂 😉

mardusenka30
22. dub 2013

@danielapro to je mi líto, ale co víš, třeba se to povede a měsíc uteče jako voda a zkusíte to znovu, drž se...

raaaadka
22. dub 2013

tak to je dost velkej balík, idkyž jak pro koho. Zkoušela jsi astrologa, aby ti poradil, kdy je vhodné období pro tebe do toho jít?
Já teda pevně doufám, že budeš dvoučárková do konce týdne. 😉

raaaadka
22. dub 2013

@danielapro
Nevěš hlavu, někdo má dvacet folikulů "nejlepší kvality" a nakonec je z toho stejně prd. A někdo má jeden a povede se. Co se má stát se stane. Pokud máš otěhotnět tento měsíc, bude to tento měsíc. Pokud v červnu, bude to v červnu. Neboj! 🙂

irisi
22. dub 2013

@akashka nádhera 😵 ...to je dneska urodicka.....fakt si myslíte ze jsou Velikonoce 😀.... přeji ať se daří stejně dobře i dál
@megie4 Gratuluju,vidíš jakýho sis vymazlila bojovnicka 😵 ....přeju at brzy máš //
@megie4 zvesela s tím pupkem co valim před sebou? 😀😀😀 radost mám velkou....právě mě propustili dom 😎 ....jen když jsem se balila a čekám tu na manžela,tak zrovna přijali holcinu co ve vysokém stupni tehu musí porodit poškozeny plod :'( :'( je mi ji strašně líto

go
22. dub 2013

@raaaadka holka ja uz nebudu, ted je to na tobe🙂 Ja nezkousela nikoho takoveho, nemam ty veci rada ☹

raaaadka
22. dub 2013

@dada074 hledáš mě?????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru