IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
24. dub 2013

@lucik1986 ani jedno🙂 dve dvoudenni ctyrbunecna embrya. cili dva dny od OPU bylo ET.

sasanka033
24. dub 2013

@nikolav tvoje dilema s testovanim jsem taky resila a podivej, jak jsem dopadla. radim ti netestovat driv, nez aspon 12.den. zvedavost nas zensky jednou zabije🙂
jinak ja teda mozna fakt zejtra rano test zkusim, protoze me tady dneska holky povzbuzovaly, ze dle "priznaku" bych i pres negativni nedelni test mohla bejt tehotna a jedna moje kamaradka ma uplne infarktovy stavy ze me, ze by testovala furt🙂 ale hlavne je mi blbe, takze se chystam za obvodakem, aby mi udelal stery z krku a naky krevni testy, pac je to fakt divny, jak mi je. tak abych si byla jista, ze to neni z tehu a neprudim tam zbytecne.

mardusenka30
24. dub 2013

@nikolav ahojky, tak já to mám za sebou a už mi je celkem dobře, břicho cítím, ale je to čím dál lepší, už jím i piju. je to rychlé, nemáš se čeho bát, po zákroku jsem dost cítila břicho tak mi dali novalgin v infuzi a celý den jsem unavená jako spráskaný pes, a trochu jsem v počátku krvácela. ale zvládnout se to dá, v 13.00 jsem už byla doma. Mám 10 zralých vajíček a ted je budou pomoci icsi, picsi i ivf oplodnovat, volat mám v pátek a od pátku dávat uterogestan 3 krát denně a po telefonu domluvíme transfer, chceme PK tak bud v sobotu nebo v pondělí, to se domluvíme...zatím se tím nestresuj, užij si sluníčka

lucik1986
24. dub 2013

Já nechci být zvědavá 🙂 jen mě to tak dneska napadlo. já mám 4 denní morulu. A nějak jsem četla několik článků o tom, že to je málo. Tak mě zajímalo jak je to tady 🙂

sasanka033
24. dub 2013

@irisi diky! jsi zlato, tohle jsem potrebovala vedet. akorat ja vlastne nevim, jestli ten nas mrazacek je vlastne ICSI nebo neni - mne udelali ICSI na dvou ze ctyr, zavedli mi jedno ICSI a jedno prirozeny🙂 takze nevim, ktery z tech zbylych dvou, co je zamrazeny, to je🙂 esli mi rozumis, pisu jak tatar🙂))

sasanka033
24. dub 2013

@alba1 ahoj, diky🙂 a ted jsi v jake fazi? jsi jedna z tech stastnych? ja porad nevim, kde najdu tu tabulku, promin🙂

sasanka033
24. dub 2013

@lucik1986 jen bud zvedava, vsechny tady jsme zvedave a proto tu jsme, ne?🙂

alba1
24. dub 2013

@sasanka033 https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_... odkaz na tabulku 🙂
jinak u nás se neuhnízdila...takže ted jede mrcha a potom hned KET takže snad ke konci měsíce jeden z mrazáčků poputuje se trochu ohřát 😀

irisi
24. dub 2013

@sasanka033 chápu, ale to by měl ten embryolog správně vědět a hlavně říct (chápu že někteří nepodávají komplet info a berou to jako svoji věc)... hlavně je důležité i pro terbe zda ty co vydrželi se oplodnili přirozeně, tak náhodou pro příště by jste nepotřebovali icsi a ušetřili by jste 😉

sasanka033
24. dub 2013

@alba1 diky, uz jsem si to dala do oblibenejch🙂
takze tobe se rozjela ms i pres utros? ja to totiz este nedostala...ale mam rozptyl 24-28 dni,dneska je to 26.

irisi
24. dub 2013

@alba1 ale mrazáčků máte dost a exkluzivních takže to klapne 😎

sasanka033
24. dub 2013

@irisi tak ona by mi to asi rekla, stejne jako to rekla u tech, co se zavadely, ale ja se ted neptala...byla jsem stastna, ze mame jednoho nanucka🙂

sasanka033
24. dub 2013

holky muzu taky anketku?🙂 rozjela se vam ms i pres utros? diky.

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 ne,až po vysazení

megie4
24. dub 2013

@lucik1986 3.den po OPU 6buněčné embryo

raaaadka
24. dub 2013

@megie4 jj, díky, už budu testovat v pohodě zítra nemám test, ale v pátek ráno naposled vemu citlivý testík. 😉

ratatooy
24. dub 2013

@gabaki me občas neco nechutná ale z toho bych sežrala vola ale spíš to přechází taky do nechutenství u malyho trvalo celych 7mesicu,

dada074
autor
24. dub 2013

@nikolav přesně je to jedno,hlavně že tam nějaké je a hlavně že je ta průkazka.Ale nádherné na tom je právě to,že to tak krásně skočí,myslím tím týdny těhotenství ani se nenaděješ a máš tam 6 tt.

irisi
24. dub 2013

@sasanka033 tak u mě statisticky je to neidentifikovatelný....... při některých IUI ano při některých až když jsem vysadila... a při IVF ne ( při druhém jsem to dostala při vysazení) a teď doufám že to taky nedostanu až vysadím v 12tt 😎

sasanka033
24. dub 2013

@irisi 🙂))

raaaadka
24. dub 2013

Holky to mě štve, že mám negativní testík. Nechápu proč to nejde, snad se brzy zadaří, myslím aspoň do léta. Nebo já nevím, kdyby tak šlo nemyslet na to.
Teď je v tv ta paní, co má 11 dětí, nechápu. 🙂

1miska
24. dub 2013

@lucik1986 blastocystu - 5. den kultivace

1miska
24. dub 2013

@nikolav na strankach to sice mají psany, ale není to pravidlo - me je 30 a sam doktor mi nabizel jestli tam nechci dat dve - ale nechtěla jsem 🙂

go
24. dub 2013

@raaaadka ted to vse docitam. Vratila jsem se z neteri domu pred chvilkou a mam silenou migrenu. Fakt uz jsem to vzdala, tak jsem si vzala prasek 😒

1miska
24. dub 2013

@nikolav no na tom se domluv asi s nima - myslim ze PK delaji automaticky pokud je dost vajíček a ICSI nevim podle ceho......my se s nima na ICSI nedomlouvali, ale měli jsme ho.... to me trochu prekvapilo, ale pak když jsem videla, ze se nam hodne zhorsil spermiogram, tak jsem byla za tech 7,000 co to stalo rado, jinak by se urcite 8 z 8 neoplodnilo 🙂

raaaadka
24. dub 2013

@go no mě se kazí pleť čím dál víc nečistá. Štve mě to, co nadělám, objednám se na krev, ať můžu vysadit ty léky. ☹

raaaadka
24. dub 2013

@go no mě se kazí pleť čím dál víc nečistá. Štve mě to, co nadělám, objednám se na krev, ať můžu vysadit ty léky. ☹

coralin
24. dub 2013

@irisi Ahojky, gratuluju, chci se tě zeptat na ty bolesti břicha. Ještě mám na test čas, ale břicho mě teda bolí od včerejška docela dost, mám plnější i prsa, tak nevím, co to má být..... a ještě k tomu utrogestanu, ty ho bereš přesně? Já teda jak mi to vyjde ráno, v poledne, večer, nikdo nic neříkal o přesným čase. Díky moc za info

alba1
24. dub 2013

@sasanka033 nene u mě to právě utrouš podržel...takže kdybych ho po 14 dnech od ET nevysadila, asi bych to nedostala 😀 a to to mám pravidelné 🙂

coralin
24. dub 2013

@1miska Ahojky, Já ám taky blastocyty pátý den kultivace 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru