IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
25. dub 2013

@raaaadka dostala jsem doporučení od gynekologa z centra , musela jsem si vydupat a pak jsem se objednala na ambulaci a tak mě zkoukli a dali termín.... do měsíce to bylo 🙂

raaaadka
25. dub 2013

@alba1 Ach jo, to je k....t, ten tvůj nadřízenej, jen mu dej, jaká pak výpověď v NC?? Neexistuje.

mardusenka30
25. dub 2013

@alba1 tak to je hodně hnusný přístup a dost protizákonný, jak se zbavit zaměstnance☹ držím pěsti ať to vybojuješ...

irisi
25. dub 2013

@alba1 hele a nejde že bys tu neschopenku neukončovala? že bys to do toho Ketu vydržela na neschopence? sakra to je děsný jaký trable máš i s prací ☹

irisi
25. dub 2013

@raaaadka ale zase já mám na Homolku jen dobré reference, teda nevím jak gynekologie, ale onkologie, chirurgie je jedna z nejlepších v rep. .... no právě že já jsem počítala s tím že ho mít nebudu a možná pokud bude vypadat blbě i ten druhej, že oba půjdou pryč a oni ho zkoukli, zjistili že zrovna tam ta tekutina není a nevypadá poškozeně tak mi ho nechali.... o to víc jsem se teď samozřejmě bála

alba1
25. dub 2013

@raaaadka
@mardusenka30
@irisi
jako nejdříve jsem byla v šoku, ale ted mi to přijde fakt vtipný 😀 si myslí, že to jako jde 😀 prý, že nedostal lístek tak nevěděl co se mnou je 😀 fakt vtipálek 😀
no já už mu řekla, že to mám ukončený, tak si to nenechám ted prodlužovat...měsíc výpovědní lhůta, tak uvidíme v pondělí 😀 zabalím si věci a půjdu na pracák 😀 a budu mít snad hezký léto a 3 mrazáčky máme, tak snad se některý bude chtít u mě ohřát 🙂

pistalinda35
25. dub 2013

@alba1 to mě moc mrzí..... nejde prodloužit neschopenka třeba u jiného doktora ?

mardusenka30
25. dub 2013

@alba1 kdo chce důvod najde, a to je prostě nehorázné a protiprávní a nelidské, holt chlap co vidí jen sám sebe, neboj na každého jednou dojde...

raaaadka
25. dub 2013

@alba1 To je správnej přístup! 😀 Lepší než se s tím volem nervovat v práci. Ty musíš být v pohodě. 🙂

pistalinda35
25. dub 2013

@irisi ja chodim na Homolku na alergologii a jsem tam moooc spokojena. kolegyne, ktere tam operovali na gynekologii rikaly, ze to tam je NEJ....

raaaadka
25. dub 2013

Tak já jdu na oběd, koupit opalovací krém a něco hezkýho na sebe. 🙂

janinafox
25. dub 2013

@alba1 no ty vo*e to si dělají srandu ne? proboha... přeji ti v pondělí v práci pevné nervy.... 😒

raaaadka
25. dub 2013

@pistalinda35 Tak super, jestli mě tam pošlou, tak tam jedu. 🙂

mardusenka30
25. dub 2013

holky, když už jsme u toho, nevíte kdy dát lístek na peníze když jsem na neschop. včera jsem ho zapomněla vzít a na ET půjdem asi až v pondělí což bude 29.4, není to pozdě??

alba1
25. dub 2013

@pistalinda35
@janinafox holky je to divný, ale já jsem úplně v pohodě 😀 jak píšete, kdo chce důvod si najde 😀 na každou svini se vaří voda 😀 v pondělí to budou trochu nervy jak se bude chovat, ale co...to přežiju 😀

eevvaa
25. dub 2013

@mardusenka30 nevím, mě jí vystavili v pondělí po OPU, jsem docela ráda, že jsem doma v klidu, přeci jen břicho ještě pobolívá, a hned jsem jí cestou domů zavezla do práce, abych s tím neměla starosti. Dnes se opět transfer nekoná, mám si zavolat zase zítra ráno. Snad už se dočkám

mardusenka30
25. dub 2013

@eevvaa také mě bolí břicho☹ a volat budu zítra kdy jdem na transfer, tak fakt nevím jak s tím lístkem a štve mě to☹

dada074
autor
25. dub 2013

@sasanka033 ne opravdu se to dá,je to hodně nepříjemné,hlavně když tam foukne,ale jinak zním i horší věci.

janinafox
25. dub 2013

@alba1 tak je dobře že to bereš v pohodě, ale tohle je teda podpásovka... jojo, přesně to taky říkám s tou vařící se vodou - hlavně když mě naštve kolega, kterej si chodí kvůli každý ptákovině pobrečet k vedoucímu... takže na některý sv**ě ta voda už přebublává, viď?
ty jsi psala že jsi to už s někým řešila, viď? tohle je myslím si i právně napadnutelný, když ti daj výpověď během marodění a bez důvodu, no ale samozřejmě chápu že se s tím k soudu hned každý nežene, ty tahanice jsou hrozný a tak všechno kolem, no 😠

dada074
autor
25. dub 2013

@meyryen ono když nebudeš chtít tak a budeš v pořádku tak ti to napíší i kratší,já jsem po laparce byla doma skoro měsíc a půl,první se jim nepovedla,vůbec se tam nedostali,byla jsem jak pomazaná borůvkama,břicho úplně modré a za 14 dní jsem šla na další pokus.

meyryen
25. dub 2013

@dada074 No to je mazec...já už na laparce jednou byla, měla jsem jen dvě pidijizvičky, jednu v pupíku a druhou v podbřišku a ani mě necéfkovali a co tady čtu, tak je céfkování běžnou praxí....uaaaaaaa ☹

meyryen
25. dub 2013

@meyryen Píšu jak prase...samozřejmě s cévkovat 😀

raloj
25. dub 2013

@raaaadka třeba budeš překvapená pozitivně. Uvidíme ;)

irisi
25. dub 2013

@mardusenka30 stačí to určitě bohatě...... jsem z oboru.... i kdyby ti to vystavili až 30 a posílala to ten den poštou.... takže buď v klidu

mardusenka30
25. dub 2013

@irisi děkuji moc, to jsi mě uklidnila

sasanka033
25. dub 2013

@alba1 ahoj, ctu tvuj prispevek o vypovedi a nabizim radu, pokud budes potrebovat. delam HR, takze presne vim, co muzou a co ne.

sasanka033
25. dub 2013

@akashka ja to mam v car papirech, ze ten KET neni tak upesnej:/ ja jsem si vzdycky totiz myslela, ze to neni o tom zamrazeni, ale spis o tom rozmrazeni, ze proste to nektery embrya nezvladnou...

alba1
25. dub 2013

@sasanka033 Jsem asi natvrdlá, ale co je HR 😀

dada074
autor
25. dub 2013

@meyryen já byla cévkovaná jen po mimoděložním a když jsem se probrala tak na mou žádost hned odstranili,a třetí den jsem mazala dom(takový malý reverzíček).

sasanka033
25. dub 2013

@alba1 human resources, lidske zdroje, jsem to, cemu lidi rikaj personalista🙂 proste znam zakonik prace a muzu ti s cimkoliv poradit, vim jaky prava a povinnosti ma zam-tel i zamestnanec🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru