IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
29. dub 2013

@malinka_02 tak to je na dve veci

alba1
29. dub 2013

@sasanka033 papír do dneška nedorazil...prostě se to na poště ztratilo a nebo nevím...a samozřejmě mu manža volal, že marodím...no uvidíme jak to půjde dál 🙂 ale zatím dobrý 🙂

dada074
autor
29. dub 2013

@lussi děkuji moc budu to potřebovat.

dada074
autor
29. dub 2013

@alba1 tak to je skvělé,že to tak dopadlo. 😉

maraida
29. dub 2013

@alba1 tak zatím dobrý ne?Přesně jak píšeš-pracák počká a každá koruna teď dobrá

@crime ahoj 🙂

@dada074 ty máš zítra UTZ?Tak držím palce 🙂

@coralin ty vado,to jsou dneska lidi 😠 Že by paní chtěla rodince přilepšit z Tvého 😀

@lussi tý jo,krásný počet 🙂 A koukám,že ve čtvrtek jdeme zase na UTZ společně 😉

Jinak já mám folikulů "jen" 7,od 8 do 11mm,ale jsem moc spokojená.Na to,že dle Dr. z min.CARu jsem neměla mít nic a jedině dárkyni,tak docela dobrý.Jen teda doufám,že v nich budou i nějaká vajíčka.
Holky já beru taky Metypred a Pentomer,už 2 měsíce.Já zase slyšela,že když se bere jen krátce,tzn.až před stimulací,tak to stejně nemá moc žádný účinek.Nevím...

maraida
29. dub 2013

@vendysch je to tak jak píšeš-nativ žádná stimulace,minimálka clostík,nebo k němu můžeš ještě připíchávat minimální dávky hormonů.A kam chodíš do CARu,že to nenabízí?

dada074
autor
29. dub 2013

@maraida děkuji a holka co já bych dala za 7 folíků,to je nádhera,já budu spokojená když tam budou aspoň 3 a budu doufat,že jedno krásné vajucho zbude 😖 ze zítřka mám docela vítr,už aby to bylo za mnou a já věděla na čem jsem.

maraida
29. dub 2013

@dada074 neboj,určitě se něco najde.Proč by nemělo?Hele já mám AMH 0,05 a něco tam je...

dada074
autor
29. dub 2013

@maraida minule jsem měla jen jeden folikul,je pravda,že jsem stimulovala Fostimonem a teď mám Menopur,doktorka pořád sází na to,že budu lépe reagovat,ale...... 😉 joooo já jich taky měla 8,ale jsou to 4 roky.

maraida
29. dub 2013

@dada074 tak já v lednu měla taky jen 4 folikuly a 2 vajíčka a měla jsem Puregon.
Teď máme obě Menopur,tak to bude prostě OK!!! 🙂

dada074
autor
29. dub 2013

Jsi zlatíčko,děkuji za uklidnění,prostě to nějak dopadne,teď už na tom stejně nic nezměním,viď?Tak naco se nervovat,nechám to koňovi ..... 🙂

raaaadka
30. dub 2013

Holky já mám úplně šílenou rýmu, oči malý, uslzený, skoro nevidim, stříkám olynth do nosu, ale je to bída. ☹ a to jdu dnes do toho gennetu, budu vypadat, že ten neuspěch fakt těžce nesu. 😠
Nedivila bych se, až mě uvidí, kdyby mi nabídli z lítosti ivf cyklus zdarma.

pistalinda35
30. dub 2013

@raaaadka nejsi alergik ? Začala pylová sezona. Mám na to léky 😀

krásný a úspěšný den všem 🙂

mufyxa
30. dub 2013

HOLKY MOJE TAK PROBĚHL TESTÍK A MÁME TAM DVĚ DÁLNICE ...NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT ta druhá je ještě slaboučká ale je tam a je dost vidět dnes jsem 11 den po ET. 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pistalinda35
30. dub 2013

@mufyxa moc gratuluji !!!!

mufyxa
30. dub 2013

@pistalinda35 děkuji snad se udrží mimoušek 🙂

pistalinda35
30. dub 2013

tak jsem volala o výsledek krve...test byl z moče 14 den negativní a z krve mi přitom vyšlo, že jsem v tom...holky ZÁZRAK...

pistalinda35
30. dub 2013

takze devcata.. kaslete na testy a jdete na krev... pak teprve vysazujte hormony ...

maraida
30. dub 2013

@mufyxa moc gratuluju 🙂 připiš se do tabulky,ať zvedneš zdejší úspěšnost 😉 a dej nám sem fotečku,ať se můžeme pokochat...

@pistalinda35 ty vole,nekecej!!!!!!!!!!!!Moc gratuluju!!!!!!!!!!!Kolik máš HCG?

pistalinda35
30. dub 2013

@maraida Popravde jsem to necekala, tak jsem sestricce bulela. Pry proc brecim, ze to je pozitivni zprava.... jenze ja to necekala. byl to sok, ktery mi konecne uvolnil slzy od zacatku stimulace ... to napeti po celou dobu nahromadene explodovalo. Pokud jsem dobre rozumela, tak hcg mam 164...

irisi
30. dub 2013

@pistalinda35 juuuuuuuuuu ja mám z tebe takovou radost 😵 😵 ani nevíš jakou......juchuuuuuu....to je uzasny
@mufyxa Ahoj,take moc moc gratuluju a ať čárky sílí 😉

crime
30. dub 2013

@maraida ahojky, držím palečky, ať je z folíků co nejvíc vajíček. 7 je hezká úroda, já jich měla 11 a z toho 8 vajíček. Nakonec nám ale zbylo jen jedno embryjko a to mám teď u sebe. 🙂 Ale i jedno embryjko stačí! 🙂

crime
30. dub 2013

@pistalinda35 ty bláhooooo, moc gratuluju, úplně mi z radosti naskočila husí kůže 🙂 moc ti to přeju!!! jsi mým vzorem, budu tě následovat! 😀

samanta001
30. dub 2013

@sasanka033 i já mám z toho strach, my máme zamražené sice 3, ale ty ty dva ve špatné kvalitě a zamražené dohromady tak nevím jestli můžou zavést všechny tři, to se budu muset domluvit při další návštěvě.

maraida
30. dub 2013

@pistalinda35 já tady teď bulím s tebou...

@crime děkuji 🙂

gabaki
30. dub 2013

@pistalinda35 Gratulujem! zázraky sa dejú... 🙂 Dávaj si na seba pozor a opatruj sa tehula 🙂

gabaki
30. dub 2013

@mufyxa Gratulujem! 🙂

pistalinda35
30. dub 2013

děkuji všem... je to šok..chtěla bych dnes celý den bulet štěstím... snad se to udrží 🙂

akashka
30. dub 2013

@pistalinda35 to je úúúúúúúúžasný, ja tu teď taky brečím!!! gratuluju moc a držím pěsti ať je vše ok 🙂

sasanka033
30. dub 2013

@pistalinda35 ahoj, ja jsem se hned rozbrecela!🙂 gratuluju, to je uzasny!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru