IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

ratatooy
30. dub 2013

@raaaadka radu to je celkem častej připad proto ikdyž je test negativni chteji aby jsm hned druhj den jezdily na krev pokud je pozitivni tak až nas objednají
i dr mi ted řikal že ty testy nejsou smerodatny

ratatooy
30. dub 2013

@nikolav pila sem nejakou nebublinkovou mineralku ale mužeš pit obyč vou a na zachod sem asi taky moc nechodila až pozdejc

raaaadka
30. dub 2013

@raaaadka
Tak mě krev nebrali, jen jsem si udělala test a dnes mě doktorka nehnala na krev.
Teď mě tady vyděsili alergií. Jako že bych vysadila prednison a přišla alergie? Já žádnou nikdy neměla, snad se neobjevila teď? Já jsem doufám nastydlá, ani nevím jak to poznám, teď asi nijak. 😒

raloj
30. dub 2013

@pistalinda35 já v tom jedu už 10den. Byla jsem s tím i u doktorky a ta mi řekla, že bohužel mi na to nic nedá. Leda v lékárně něco na přírodní bázi, nejlépe glycerinové čípky. Pecka. Při tom všem co do sebe cpu ještě tohle :(
Prý je to lékama a těhotenstvím, tak třeba mi po ultrazvuku dovolí léky vysadit a bude líp, ale je to opravdu maso. Nejen že jsem jak balon, ale břicho mě furt bolí a řeže. Nedovolí mi to ani pořádně spát. CO chvilku musím chodit uvolňovat:D Navíc mě ta bolest děsí že je něco s fazolí :(

mardusenka30
30. dub 2013

@malinka_02 máš také mega dávky gonalu jak jsem si všimla...

mardusenka30
30. dub 2013

@raloj ja espumisan zkusila a málem bolestí umřela jak se to tam vařilo🙂musíme asi vydržet

nikolav
30. dub 2013

@ratatooy No dobře budu se snažit. Ale i tak, proč mě to při tak malém počtu vajíček muselo potkat!

ratatooy
30. dub 2013

@nikolav jo to je z hormonů že jsi an en nadmerne reagovala,ja mela vajec 21 a zas řikaly že to asi mit nebudu a stejne

ratatooy
30. dub 2013

@nikolav ale zas te muže aspon držet to že po ohss je lepší šance na uhnizdění

malinka_02
30. dub 2013

@sasanka033 pokud ovulaci nemas tak musis mit stimulovany ket to hned od 1dc beres leky.
Kocko musime byt silne.. Me ceka 5 vklad.. Stimuluju a dnes mi volala ta kamaradka co ma tydenni holcicku a brecela ze to nedava a je hrozne unavena..a ja si rikala co bych za to dala..

raloj
30. dub 2013

@mardusenka30 jej tak to mě naštěstí trochu zabírá

mardusenka30
30. dub 2013

@mufyxa gratuluji🙂
@pistalinda35 také gratuluji a jsem štastná za tebe, že mé předpovědi vyšly, já prostě testům po zkušenostech nevěřím, jsi holka šikovná a jen tak dál🙂

nikolav
30. dub 2013

@ratatooy To je jediné co mě drží. Jinak bych se asi zbláznila. Prostě strašné. A co je hrozný tak píchání Clexanu.

raaaadka
30. dub 2013

No ale dělala mi UTZ, takže pokud by tam něco bylo, asi by to viděla. 🙂
A kdybych i přes proběhlou MS byla těhotná, určitě bych to nakonec zjistila. 🙂

mardusenka30
30. dub 2013

@raloj neboj se glycerínových čípků, to není až taková chemie a můžou ti pomoct se vyprázdnit...já s tím problém nemám ráno jdu, nafouknu se vždy od 3 hod do večera...

pistalinda35
30. dub 2013

@raaaadka Žádné pocity nemám... jen zácpu a pořád hlad.... což moc nejde dohromady 😀 plní se bříško a nejde to ven... 😀

mardusenka30
30. dub 2013

@nikolav to mě mrzí, ale aspon jsi šla zavčas k doktorce a pokud se ti to nezlepší jdi klidně zase a dají ti víc infuzí a uleví se ti.

raaaadka
30. dub 2013

@pistalinda35 A kolikátý jsi den po ET? A kdy jsi testovala s neg. výsledkem?

nikolav
30. dub 2013

@mardusenka30 Tak je to trošku lepší. Doktor mi řekl, že tělo si na to zvykne. Takže nevím no.

mardusenka30
30. dub 2013

@nikolav musíš doufat, budu na tebe myslet...

nikolav
30. dub 2013

@mardusenka30 Díky zrovna si jdu píchnout Clexane. Bože Menopur nebolel toto jo. Děěs

pistalinda35
30. dub 2013

@raaaadka dnes jsem 15 den po ET..... testovala jsem včera - negativní.... včerejší krev - pozitivní....

raaaadka
30. dub 2013

@pistalinda35 To je fakt neuvěřitelný! 😀

raloj
30. dub 2013

@pistalinda35 tak to jsme na tom stejně :D moje těhotenství se taky projevuje pouze zácpo :D

mardusenka30
30. dub 2013

@nikolav jsi šikula to zvládneš

nikolav
30. dub 2013

@mardusenka30 Ach jo strašně jsem se těšila, že se injekcí zbavím a nezbavila.

mardusenka30
30. dub 2013

@nikolav je to hnus, chápu tě, ale musíš si říkat, že to děláš pro sebe, aby ti bylo lépe

raloj
30. dub 2013

@mardusenka30 já vím jen mi to přijde trochu drsný kombinovat čípky a utroš a nejde mi o to jestli jsou kompatibilní jestli mě chápeš :D

raaaadka
30. dub 2013

@pistalinda35 A koukám, že jsi měla dokonce blastocystu zavedenou.
Jsem ráda, že ti to vyšlo, šla jsi trvdě za svým - co se týče stimulace - asi jsi podvědomě věděla, co děláš. Moc Ti gratuluju. 🙂

nikolav
30. dub 2013

@mardusenka30 NO nepřijde mi, že by mi Clexane ulevil.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru