IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

megie4
8. kvě 2013

@mardusenka30 Budu tam volat během dopoledne.A tobě držím moc palečky! 😉 Nebyl ten druhý test 20tkovej?

megie4
8. kvě 2013

@eevvaa A jak se cítíš?Nějaká bolest prsou nebo v podbříšku je? 🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@megie4 oba jsou 10 kové☹

megie4
8. kvě 2013

@eevvaa A je ještě opravdu brzy. 😉

mardusenka30
8. kvě 2013

@eevvaa jj naděje umírá poslední ale ráno bylo v plaváčkovi krásné miminko a mě tekly slzy jako hrachy...

eevvaa
8. kvě 2013

@megie4 no prsa mám o dost větší, ale to je možná i tím utrogestanem, nevím, no v podbřišku mě teď pobolívá více, protože bych tuhle dobu měla normálně ms.no zkusím testovat znovu v sobotu to bude oficiálně 14 dní od ET snad to bude jasnější

eevvaa
8. kvě 2013

@mardusenka30 snad se taky někdy dočkáme, jen nevím, zda to se mnou mužskej přežije, od začátku týdne na mě leze krize, že to nevyšlo.

megie4
8. kvě 2013

@mardusenka30 Neboj,z krve to bude určitě krásná hodnota. 🙂 Hele,já neměla 14.den a ni pididucha,prostě nic.A jak jsi na tom s příznakama ty?Já jsem to sice ještě dodnes nedostala(16.den po et),ale i dr.říkal,že utrouš to asi drží.A když jsem mu řekla,že veškeré příznaky mě opustili 9.den,tak říkal,že to je opravdu minimální šance.Však se to za chvíli dozvím. ☹

mardusenka30
8. kvě 2013

@megie4 no mám pocit, že už jich také moc nemám prsa bolí mín, mám pocit jako před menzes a únava a ráno hlad ale to vše umí utrouš...tak uvidíme flintu do žita hodím zítra, ale testování fakt akorát rozhodí, krev nám ukáže...i já na tebe myslím

pistalinda35
8. kvě 2013

@megie4 dobre ranko. kasli na doktora a priznaky.... ja nemela nic, test negativni a koukej....

megie4
8. kvě 2013

@pistalinda35 Já vím a moc ti to přeju,jenže ty jsi vyjímečná,že jo. 🙂 😉 🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@pistalinda35 ty jsi naše želízko v ohni, podle tebe vím, že zázraky se dějí...

raaaadka
8. kvě 2013

Holky vy se máte, že teprve čekáte na testy. 😉 🙂
Já bych na to chtěla přestat myslet, nehlídat ovulaci, nepozorovat se po ovulaci a nečekat na příznaky. Nevíte jak to udělat?? Něčím zaměstnat hlavu, ale čím.?

megie4
8. kvě 2013

@mardusenka30 Tak tak,to je lépe řečeno! 😀

megie4
8. kvě 2013

@raaaadka Asi odjet na exotickou dovolenou plnou zážitků a programu,který ti nedovolí jiné myšlenky 😀 jinak nevím,znám to taky a někdy si říkám,že by bylo fajn mít na hlavě 2 čudlíky:on a of,zapnout a vypnout. 😀 😀 😀

pistalinda35
8. kvě 2013

@mardusenka30
@megie4 jeste cekame na uterni ultrazvuk... dokud neuvidime srdicko,tak .... ale pokousim se verit, ze vse bude Ok..

mardusenka30
8. kvě 2013

@raaaadka také by mi bodlo chvíli na nic nemyslet a také nevím jak to provést, jak říkám jedině se nechat zmrazit🙂) dovolená je fajn nápad, nějaká řízená kdy tě ani na minutu nenechají v klidu a večer jen lehneš a spíš až do rána...třeba projít himaláje🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@pistalinda35 jj to čekání je nejhorší co člověk na ivf a těhotenství zažije, bolesti zapomene, čekání mu pořád zůstává...všem co na srdíčka čekáte držím pěstičky

megie4
8. kvě 2013

Výsledek z krve je 0,5,takže negativní. ☹ Jedeme zrušit neschopenku a zítra do práce. 😝 Tak nějak jsem to opravdu čekala,takže mě to ani nepřekvapilo.Snad se na nás příště už štěstí usměje,my to nevzdáme. 😉 Přeju hodně štěstíčka všem. 😉 🙂

akashka
8. kvě 2013

@megie4 to mě moc mrzí a držím pěsti do dalšího boje 😉

sasanka033
8. kvě 2013

@megie4 ahoj zlato, mrzi me to:( jakej mas dalsi plan?

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 ahoj, takze ty mas ducha???🙂

mardusenka30
8. kvě 2013

@megie4 to mě vážně moc mrzí☹, ale jsi bojovnice a dočkáš se určitě. Jednou to vyjít prostě musí. Drž se, myslím na tebe...

mardusenka30
8. kvě 2013

@sasanka033 mám, ale já moc duchům nevěřím a hlavně se bojím mamatestu☹

megie4
8. kvě 2013

Děkuju holky 🙂 Je to možná divné,ale mě se docela dost ulevilo,jelikož už vím na čem jsem.Tak další boj až tak za 3 měsíce s dárkyní,pokud se nám nezadaří doma,což je ale dost nepravděpodobné.Ale budu vás sledovat,tak se snažte alespoň vy,jasný? 😀

sasanka033
8. kvě 2013

@megie4 mela jsem uplne stejny pocit...kdyz jsem si poslednim testem potvrdila, ze moje intuice je spravna a ze to proste nevyslo, tak se mi od toho tlaku hodne ulevilo, naprosto ti rozumim. pak jsem se zas nakopla, ze bude KET. a ted teda zas nic:/ no ale jak rika muj pritel, do dalsiho ivf, ktery by stejne u apolinare bylo az nekdy v zari, nam uz stejne nic neutece.

sasanka033
8. kvě 2013

@megie4 jeste mi prozrad, jakto, ze na darkyni budete cekat jen tri mesice? mne to prijde naprosto fantasticky, myslela jsem, ze se ceka rok, dva...?

sasanka033
8. kvě 2013

@mardusenka30 proc se bojis mamatestu? ja ducha nikdy v zivote nemela, takze mit ho na vlastnim testu, zesilela bych radosti a ani by me nehlo tomu neverit🙂

sasanka033
8. kvě 2013

@pistalinda35 ahoj, jakypak copak, srdicko bude, to se preci neboj🙂 ted uz te stesticko neopusti🙂

kolino
8. kvě 2013

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru