IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
24. kvě 2013

Ostatním napíšu zitra....jsem ko,dnes velke cestování,kontroly a návštěva....dobrou noc

lussi
25. kvě 2013

Dobré ránko 🙂
dnes budíček v 5:30, to dítě mě jednou zabije 😀
Holky kdo chodíte do Gennetu na Letné.....mám se přímo objednat k té Langerové a můžu přes mail tady info@gennet.cz nebo musím zavolat? A jak dlouho trvá než mě vezmou? Měsíc?

lussi
25. kvě 2013

@nikolav Fajně jsi to napsala 🙂 Držím palceeeeee! 😵

lussi
25. kvě 2013

@pavlaru krásné zprávy 🙂 Já přecházela od začátku na rizikové, nemocenská mi vyšla 18tis, tak se mi nevyplatilo chodit do práce 😀 A komplikace jsem neměla, užívala jsem si pohody doma. Ale taky tenkrát byly ještě neomezené vycházky 😎

lussi
25. kvě 2013

@akashka no to se s tebou teda moc nepiplali. Ale co, důležitý je, že máš mimouše u sebe 🙂 Držím palce!

lussi
25. kvě 2013

@malinka_02 Jak se dnes cítíš mamino? 🙂

raaaadka
25. kvě 2013

@ewik84
Ahoj Ewíku! 🙂 dlouho jsem tě nečetla. Byla jsi na Ketu? Já čekám na svou 2. Ovulaci po ivf. Ta první byla někdy 8-10. Den, tak jsem jí propásla, cyklus byl jen 23 dnů. A teď čekám s ovu testama, testuju už od 5. Dne!! Piju grepový džusy, maliník čaj a Nosifol. A jsem ochotná nejít do práce, pokud budou na ovu testu //. 🙂 tento měsíc mi to prostě neuteče!!!!

ewik84
25. kvě 2013

@raaaadka Ahojky, na ketu bohužel ne, neměli jsme co mrazit :( Takže chodím do práce a nasadila jsem si zdravou výživu. Kolegové mě podporují. Jedna kolegyně a jeden kolegy dokonce se mnou drží basu a jí taky zdravě a vše važí a zapisují, aby měli vyvážené jídlo 🙂 Tak si tam člověk nepřipadá alespoň tak hloupě 😀 Já teď byla na imunologii, kde mi vzali asi zkumavek krve a teď budu čekat ccA 3 týdny na výsledky. Podle toho, jak to dopadne budeme pokračovat v další léčbě. Tak jsem zvědavá. Pokud tam nic nenajdou, tak další IVF bude někdy v červenci. Léky jsem teď žádné nebrala a dostala jsem to taky 23 DC. Úplně mě to zarazilo. Chvilku jsem si i myslela, že se nám možná zadařilo, protože mě kolem 17-19 DC bolel podbřišek, tak jsem to připisovala možné ovulaci a v tu dobu jsme spolu spali. A 22 DC jsem začala lehce růžově špiňit a zase mě pobolíval podbřišek. Tak to ve mě hlodalo 😀 Ale ještě 22 DC (odpoledne) se mi to rozjelo naplno. Až jsem si říkala, jestli mi nerupla nějaká cysta...nebo tak něco. Protože to furt bylo nic nic nic a pak jsem se pohla a kopa krve. No co ti budu povídat. Po té stimulaci je to tělo úplně zmagořený. Taky si říkam, že si nakoupim hromadu ovu testů a budu testit každý den 😀 Nosifol už mám taky doma. Dneska ho začnu brát. K tomu jsem manželovi koupila selzink a já tu mám ještě gynex. Jen nevím, jestli to můžu kombinovat s tím Nosifolem. Teeeda...ja jsem se nějak rozepsala. Tak už končím 😀

nikolav
25. kvě 2013

@lussi Díky moc.

malinka_02
25. kvě 2013

Holky tak vcera jsme sli s nasima vecer na festival jidla, zaclo prset tak jsme se presunuli do restaurace, ale.. Zaclo ve jakoby hrozne bodat v brise a dnes sem delala dalsi test a je slabsi.. :'(
Oba jsou mamatest ale vcerejsi byl starsi a dnes mam nejakou novou edici tak se utrsuju ze je to tim ale mam zas jen 2 tak sem zvedava jestli sezenu aspon zas tu novou aby se to dalo srovnavat..
Rikam si ze ovitrelle to nebude od toho sem 17 dni takze doufam ze to proste je miminko ale sem teda nervozni jako prase aby to nevzdalo ☹ Preci jen na 11 den 5 denni blasticky se mi zda slaby..Ach jo ted sou to vetsi nervy nez vcera..to tu uz jednou bylo..

malinka_02
25. kvě 2013
malinka_02
25. kvě 2013

@akashka tak to si mela fakt rychlovku..ale co hlavne kdyz bude mimco!
@dada074 krasna hodnota!!
@pavlaru krasny 🙂
@nikolav je tak to je krasne!!! Tak at se zakousava!!!
@irisi diky, jen dnes teda trochu sprcha..

lussi
25. kvě 2013

@malinka_02 no to néééé!!! Snad to bude testem!!!

akashka
25. kvě 2013

@malinka_02 to bude určitě testem, buď v klidu bude to dobrý, musí být ;)

malinka_02
25. kvě 2013

@lussi no doufam.. Jenze tohle uz tu jednou bylo- viz album dusik 2 dny a pak slabnul ienom.. Ale myslela sem minule ze to bylo ovitrellem a ten uz ted nebude. Ale na 11 dni po et 5 denni blasticky se mi to zda malo.. Nechapu proc ve stejny krabicce maji najednou jiny testy..navic sem ted chtela koupit dalsi a nemaj tak jsk to budu porovnwvat..

irisi
25. kvě 2013

@malinka_02 neboj ty Nové mamatesty jsou pry horsi kvality....zkus testy dr.max...zitra nebo za dva dny bude silnější a zkus odpočívat 😉

malinka_02
25. kvě 2013

@irisi se me snazis utesit ☹ Dobrej pokus 😀

akashka
25. kvě 2013

@malinka_02 já to o těch mammatestech četla taky, ten dr.max je prý dobrý, nestresuj a odpocívej 😉

raaaadka
25. kvě 2013

@malinka_02
Já v téhle situaci bych mazala pro další testy a už by to jelo... 🙂
Myslím, že kdyby to mimčo vzdalo, na testu by se ten pokles hcg projevil až za několik dnů a né ze dne na den, takže to bude testem.
Udělej několik dalších a máš to. Hlavně ať jsou citlivý na těch 10j.

raaaadka
25. kvě 2013

@ewik84
Tak to je super, koukám, že jsi to vzala za správný konec, jako já. 😀 To víš, ještě před dvěma měsíci se mi zdál nosifol drahej, ale teď po IVF už to tak nevypadá. 🙂
Jinak jsem se právě vrátila od psychotronika a ten mi řekl, milá zlatá.....prostě jediný problém jsou nějaké mykózy a hleny ve střevech. Tak mi dal vlákninu a zakázal mlíko a ovoce. V každém případě jsem měla v plánu nějak si upravit stravu, protože z těch sladkostí a jogůrtů, co pořád narychlo konzumuju mám fakt blbej pocit.
Takže se to ubírá stejným směrem jako u tebe. Zelenina, vláknina a pitný režim. No, bude to těžký. Před chvílí už jsem zas hledala něco v lednici..... 😀
A kolikátý jsi den cyklu?? Mě bolelo břicho 9-10 DC a pak asi po 3 dnech mě bolelo znovu tak jako by mě tam tlačil nějaký pytlík s vodou, nebo jak to popsat, taky jsem hned byla plná nadějí, bolelo to 3 dny a pak nic, jako vždy... 😒

1miska
25. kvě 2013

@nikolav no me rekli ve stejnem centru po IVF test a odber krve 12 DC - takze je to asi o centrech, ale 12 DC byla carka uz krasna a HCG vic jak 400

nikolav
25. kvě 2013

@1miska No já myslím, že je to tím jaké embryjko ti dali. Já měla tu prodlouženou kultivaci a embryjko bylo zamrazené 6. den kultivace jako HB/1 a po rozmrazení bylo stejné kvality a když mi ho zaváděli tak už mělo porušený ten obal jakoby rozthlé a Koudelka říkal, že to je velmi dobře, že bude lepší šance, že se zavrtá. No a po pravdě jsem šťastná, že mi to dělal Koudelka 😀

ewik84
25. kvě 2013

@raaaadka dneska jsem 3.DC.

malinka_02
25. kvě 2013

@raaaadka no ja byla v lekarne, jenze je sobota a jedina otevrena mela jen 20 testy..
@nikolav a ted se zakousava 😀

nikolav
25. kvě 2013

@malinka_02 a zakousává a zakousává. Akorát mi vrtá hlavou kdy si udělat pak test 😀 jsem nahlodaná!

malinka_02
25. kvě 2013

@nikolav mela jsi i jekci pregnyl nebo ovitrelle? Jestli jo tak nejdriv 12 den po tom. No a jestli ne tak bych delala stejne nejdriv 10 den po ketu. Podivej na muj duch 11 den po transferu expandovane blastocysty 5 denni , sotva duch a zbytecne se stresuju tak radeji vyckej..

akashka
25. kvě 2013

@nikolav já myslím, že je lepší vydržet, než se pak stresovat a porovnávat jeslti sílí duch nebo ne 😉 takže pokud ti řekli 12 den tak vydrž 😉

nikolav
25. kvě 2013

@malinka_02 ne ne neměla jsem ani pregnyl ani ovitrelle. A mám zavedenou hatchující blastocystu 6. denní a už prasklá byla pěkně 🙂 tak nevím právě kdy testovat.

@akashka a ty vydržíš 😀 ??

akashka
25. kvě 2013

@nikolav mám to v plánu, nejdřív 13. den, manžel chce počkat až do 14. Tak uvidíme 😉

sasanka033
25. kvě 2013

@lussi cusky, jak jsi na tom? testovala jsi?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru