IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
11. čer 2013

@nikolav myslim ze by to melo byt v pohode, problem muze byt prave treba spatna trombofilni mutace.. Proto bych asi nesla do ketu pred vysledkama vysetreni..ja beru listovku na predpis je ji tam vic protoze moje telo ji diky mutaci neumi rozbourat.

nikolav
11. čer 2013

@malinka_02 Aha tak to jo. No akashka říkala, že jí výsledky trvaly jak na co teda 4-5 týdnů. A já na další pokus půjdu nejdříve za 6 týdnů. Takže by neměl být problém. Já beru teda klasickou listovku, ale uvidím. Právě jsem četla, že Femibion berou ty, které nedokáží klasickou zpracovat.

1miska
12. čer 2013

@nikolav neboj všechno ti v reprofitu udelaji 🙂 ja jsem si to nechavala ještě před 1. IVF - pro jistotu - hematologii, imunologii i genetiku a k tomu me i manzelovi brali i cystickou fibrózu (to vůbec netusim proc) - výsledky jsem mela cca za 6 tydnu..... v hematologii me vysla trombofilni mutace tak picham preventivne fraxiparine 0,3 a jak dlouho ho budu pichat se dozvim na hematologii kam me objednali za uzasnych 6 tydnu a to se ještě tvarili ze mam byt rada :( ale dřív se to tak neresilo, poslali i mou sestru preventivne na vysetreni protože me vysla homozygotni forma - segra ji ma taky a ma dve deti - nikdy nepotratila, nikdy nemela problémy. V imunologii vyslo taky něco malinko - ale to rikali ze najdou něco vsem, tak mam preventivne prednison

1miska
12. čer 2013

@nikolav a neboj, kamarádka co byla na KET v RF dvakrát, tak v obou pripadech mela dvojkovou kvalitu, ale během rozmrazovani jeste stacila v obou pripadech preskocit do jednickove kvality 🙂 a vysli ji oba KETy (jeden pak potratila v 6 tydnu) ale ted uz bude brzo mamcou 🙂

nikolav
12. čer 2013

@1miska Děkuju za vyčerpávající informaci. Jdu za Machačem zítra. Těším se, ale mám i strach co mi řekne. Tak snad mi vezmou krev udělají to a výsledky budou před KET a popřípadě mi dají i nějaké léky když něco najdou. A doufám, že to pak už vyjde. Mám právě ještě jednu hatchující blastocystu dvojkové kvality, jednu expandující blastocystu jedničkové kvality a jednu expandující blastocystu dvojkové kvality. Tak uvidíme. Doufám, že se domluvíme na KET co nejdřív a to vyjde tak jako to první. Že se uchytí a těhotná budu a těhotenství bude pokračovat. Dnes se mi o miminku zdálo, ale škoda, že si ten sen tak dobře už nepamatuju, protože pak se mi zdál ještě jiný sen a ten to jakoby smazal. Tak doufám, že je to nějaké znamení. Už se těším až budou výsledky a budu vědět co a jak popřípadě mi něco přidají a těhotenství se povede. Myslím, že i to pichaní bych přežila. No rozhodně lepší jak potrat. A nic horšího než praktikantka, která mi totálně rozpíchala ruku být nemůže. A to mám tak krásně viditelné žíly. A ještě byla nepříjemná, že se nemůže trefit. Za to jí jaksi nemůžu. Byla jsem probuzená a ležela jsem smířená s osudem takže mi bylo vše jedno. A ona mi rozbodala ruku. A to mi měla vzít krev. Asi i já bych si to vzala líp. Akorát po flexile mám modřinu jak prase!

dada074
autor
12. čer 2013

tak holky já z těch šoků u nás doma asi nevyjdu,mě prostě nestačí napůl ochrnutý pes s kterým každý den cvičím a píchám injekce abych ho dala do kupi,dementní mamka,která za v posledních dnech šílí a má ze se nějakou progresi.Ale malej šel dnes na procházku s druhou babičkou (jela jsem s mámou na kontrolu na psychiatrii) a vrátil se mi chudinka bez předních zoubků,děs a hrůza,fakt jsem nevěděla co v tu chvíli dělat.Takže zítra nejen kontrola na gyndě,ale i lítání po zubařích,potřebuji zjistit jestli si nenaštípal i ostatní.Fakt se asi rozhodli,že mě zničí a nevědí asi jak tak zacházejí do extrémů.

malinka_02
12. čer 2013

@nikolav no to treba jo ale omo se dlouho ceka i na objednani..
U nas v caru ani znamky u embryi nerikaji a clovek se pak asponnestresuje i tim.. Tak to neres 😉

malinka_02
12. čer 2013

@dada074 jezis ☹ S to jsou aspon prvni??

dada074
autor
12. čer 2013

no první to jsou vždyť mu v srpnu budou teprve tři roky,ale holka když jsem ho viděla,muselo to šíleně bolet,pak už mi jen ležel v náručí a vzlykal ten už ani neměl sílu plakat,nejhorší byla ta bezmoc jak mu pomoci.Jediné co jsem dělala bylo ledování v tu chvíli nic jiného nešlo. ☹

nikolav
12. čer 2013

@malinka_02 zítra jdu do CAR na konzultaci. Sice má doktor šíleně plno na 5 týdnů do předu žádné místo, ale napsala jsem jemu a co se stalo a vezme mě hned zítra. Takže se s ním nějak snad domluvím. A taky doufám, že se domluvíme na těch testech. Ale v propuštěcí zprávě mám větu hematologie a jakési hodnoty? Nevíš co by to mohlo být??

malinka_02
12. čer 2013

@dada074 ja vim ☹ Ja si takhle jako mala vyrazila zuby, byla sem s bratrem na pouti a om me vzal na autodrom ale bali sme se a chteli vystoupit a zezadu do nas nekdo narval a ja si je vyrazila o volant.. No hold deti neuchranis.. Myslim ze byl hodne v soku hlavne! Kup mu neco krasnyho a on si za par dni nevzpomene 😉

dvoranna
12. čer 2013

Holky tak nevim co si myslet, od pondeli beru penicilin na anginu a dneska sem zacala silne spinit, nemuze to nejak souviset? Menzes sem neuspesnem ketu mela 30 a podle kontroly v caru bych dnes nebo zitra mela ovulovat. Tak me to ted docela vydesilo, co si o tom myslite?

malinka_02
12. čer 2013

@nikolav tak ona treba koagulace se dela behem predoperacnich vysetreni a z toho neco se srazkivosti poznaji ale nevim.. Tak drzim palce!

malinka_02
12. čer 2013

@dvoranna nemeli ste treba sex?

dvoranna
12. čer 2013

@malinka_02 právě že neměli, nenapada me vubec nic z ceho by to mohlo byt

nikolav
12. čer 2013

@malinka_02 Ale rozhodně to není to vyšetření, které by mi dělali asi že? Myslím, že ne. A to se musí asi dojít na lačno ráno, že? na odběr.

dada074
autor
13. čer 2013

@malinka_02 jedu se dnes přehlásit z Caru na gyndu tak má slíbeno,že mamka něco doveze,a jelikož ještě nemáme dodělaný bazén (bude tak za 14 dní),a ten z loňska jsem vyhodila,má slíben veve bazén na cachtání,když teď hlásí pěkné počasí. 😉
@nikolav přeji jen a jen dobré zprávy.A nepísou tam náhodou jaké hodnoty (zkratky)?

pistalinda35
13. čer 2013

@dada074 držím palečky na kontrole a malému přeji, ať ho pusinka nebolí 🙂

dada074
autor
13. čer 2013

@pistalinda35 děkuji moc jsi zlatíčko. 😉 A jak je mamino?

nikolav
13. čer 2013

@dada074 píšou, ale moudrá z toho nejsem. Vůbec nevím co je normální a co ne. Nevím, kde bych to mohla najít.
Biochemické vyšetření: Sodík: 137 Draslík 4.30 Chloridy:107 Bilir.celk.:6.7 ALT:0.23 AST:0.32 GMT:0.14 Alk.fosfat.:1.07 HCG 2232.5, 788.4, 333.8

Hematologické vyšetření: Leu:8,6 Ery:4.89 Hb:127 Htk:40.7 Trom:275

toť vše, ale co vše co je nevím.

pistalinda35
13. čer 2013

@dada074 Ahoj 🙂 zatím to celkem jde. Občas mě potrápí nevolnost, ale dá se to zvládnout. Čekala jsem to mnohem horší. co ty ?

akashka
13. čer 2013

@nikolav držím dnes pěsti na konzultaci, určitě ti hned vezmou krev a testy udělají a všechno bude ok, uvidíš ;)

irisi
13. čer 2013

@dada074 teda ty jsi měla den 😕 .... už žádný takový a jen klidný a pohodový ať nemáš zbytečný stresy
@dvoranna asi se ještě čistí dodatečně tělo po Ketu 😒
@nikolav to je klasická zpráva když tě pouštějí z nemocnice.... já tyhle výsledky z krve měla na 7 řádků hustě popsaný..... ani na to doktor nekoukal.... pouze na závěr

malinka_02
13. čer 2013

@nikolav ja nemusela na lacno ale brali mi vzdy krev primo na tech pracovistich.
@dada074 tak to bde hned lip 😉

dada074
autor
13. čer 2013

@nikolav to je opravdu základní biochemka,jsem zvědavá s čí dnes přijdeš.
@pistalinda35 já jsem v poho,je mi nádherně.Tak jako těhotně,víš? 😉
@irisi díky snad jsem si to vybrala.
@malinka_02 je líp,je spokojený a já také.

jinak jsem si dnes myslela,že odnesu jen papíry a pozve si mě na příští týden na UZ a ejhle,UZ byl hned dnes chtěl to zkontrolovat,jen jak to řekl klepala jsem se jak osika a vzpoměla si na podzim jak tam to srdíčko nebylo(no debil).Doktor na uz byl kretééééén,nejdřív se mě zeptal kde jako to těhotenství má být,že tam nic není,holky myslela jsem si,že to se mnou flákne (ještě,že jsem ležela).Tak mu říkám,že v děloze kde jinde a asi těžko se mohlo ztratit,když minulý týden jsme měli srdíčko,nic mi není a hlavně nekrvácím.Po dlouhém šťourání a pátrání ho našel,srdíčko tlouklo jak o závod a dle UZ jsme o 4 dny napřed.A to mi ten magor do zprávy napsal 10 +3tt,fakt děs.Příští týden ko UZ (20.6.) a popřípadě možná i průkajda.

ratatooy
13. čer 2013

ahoj holky jak se máte@dada074 ty máš teda zá 😀 žitky

nikolav
13. čer 2013

Holky tak jsem se vrátila z CARu. A jsem spokojená s výsledkem. Doktor udělal UZ přes břicho a prý jsem hezky už čistá skoro. A je to fakt, protože jen špiním lehce. Ale tak to bude ještě nějaký den. Pak jsem mu dala tu zprávu z nemocnice a krev mám ok. Pak jsme se domlouvali co dál. tak jsme se domluvili takto. Že není důvod čekat 3-6 měsíců, když jsem na tom jak jsem, že to mi v nemocnici řekli pěknou blbost. A že jak dostanu MS tak můžu od 1 DC začít brát Estrofem zase třikrát denně a 13.-14. na UZ a podle toho jak bude vypadat sliznice a jak se budu cítit buď budeme pokračovat a bude KET a nebo se to stopne a počkáme na další cyklus. Takže jsem spokojená. A na testech jsme se domluvili následně. Že pokud by se to opakovala podstoupím všechno možné. Že teď uvidíme co to udělá. Že většinou je chyba na straně embryja a méně na straně matky. A že se uvidí. Že jeden potrat pro něj nic nevypovídá, že se to stává a má pravdu, ale že pokud by to mělo být potřetí tak, že v mém věku by to byl průser. Takže ještě jednou a pokud se to stane tak nebude pokračovat v tom aby se to stalo potřetí a nebude pokračovat v KET, ale budu pátrat u mě po příčině a dokud ji nenajdeme tak do toho znovu nepůjdeme. Je to zlatá střední cesta. Sice to bolí ten potrat, ale nic to nevypovídá. Tak se uvidí. A jinak manžel mi dnes koupil zvířátko. To abych zapomněla na to co se stalo a svoji péči obrátila vůči zvířátku a těšila se na další KET:

raaaadka
13. čer 2013

@mufyxa
Jo, jo, taky jsem to zažila a dokonce 3x a pak se konečně zadařilo. Opravdu do toho 10 tt čekat a doufat, ale zatím sr moc neradovat. Už jsem poučená. 😉 zase bude fajn, hlavu vzhůru. 🙂

raaaadka
13. čer 2013

@dvoranna
Ovulační špinění?

malinka_02
13. čer 2013

@dada074 ty jo ty chodis docela casto na utz. Ja nemela srdicko a cekam 2 tydny..
@nikolav super! A jaky zviratko?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru