IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
21. čer 2013

@irisi super ze vysel screening dobre!!

Holky ja vcera na UTz srdicko je! Prcek ma 14mm a podle opu sem 8+0 a dle utz o den mene tak super. Nechaji si me v Podoli a uz me objednali na screning!

alba1
21. čer 2013

@malinka_02 paráda 😀 mám radost....tak se držte 😀

pistalinda35
21. čer 2013

@malinka_02 blahopřeji 🙂 krásná zpráva

malinka_02
21. čer 2013

@alba1
@pistalinda35 diky 🙂

mufyxa
21. čer 2013

@raaaadka ahojky zlatíčko ach jo máme to trápení tj hrozný ...... ten clostík ti schvaluji taky ho zkusím hned při MS co přijde snad by to mohlo zafungovat ale moc tomu nedávám tak uvidíme .Držím ti pěsti at se ti zadaří moc bych ti to přála .. 🙂 🙂 🙂 🙂

mufyxa
21. čer 2013

@malinka_02 moc velká gratulace....krása

raaaadka
21. čer 2013

@mufyxa tak to jsi mě potěšila. Já už cítím vaječníky na obou stranách, zítra 12 dc, dnes druhá slabší na testu, zítra bude určitě pozitivní test, zkusím počkat se sexem do pozítří a trefit se přesně do ovu. Nebo máš jiný názor??? 😉

malinka_02
22. čer 2013

@mufyxa diky 😉

mufyxa
22. čer 2013

@raaaadka mám stejný názor přesně takhle je to správně tak at se zadaří budu na tebe myslet, četla jsem spoustu diskusí o clostíku a opravdu hodně holek po něm otěhotnělo takže vzhůru do toho já ho tady mám taky už připravený ale musím čekat na mrchu tak tentokrát mimořádně se na mrchu těším ... 😀 😀 😀 😀 😀 a doufám že to bude ta poslední 😉 😉 😉 😉 a tvoje taky 😵 😵 😵 😵

irisi
22. čer 2013

@malinka_02 moc gratuluju k srdíčku a ať vše dál běží tak jak má 😉

dada074
autor
22. čer 2013

@malinka_02 gratuluji,je to nádhera.Jen se opatrujte. 😉
@irisi také posílám velké gratulace a zároveň trošku závidím,už bych to chtěla mít také za sebou. 😀

jinak mi ze čtvrteční ho uz vše v nejlepším pořádku,miminko má 21,6mm jsme 8+4 dle uz o 3 dny více.Ale byli to zase nervy,další kontrolu máme 8.7. to bude nekonečné.

lussi
22. čer 2013

já tady jsem, poctivě vás dočítám,abyste si nemyslely 😀

@mufyxa
@raaaadka holky fandim vám moc! 😵

a těhulky veliká gratulace k úspěšným kontrolám, užívejte bříšek, ono to najednou vyroste a uteče strašně rychle 😀 . A jestli si fotíte pupíky tak sem s nima, ať taky vidíme jak rostete 🙂

malinka_02
22. čer 2013
malinka_02
22. čer 2013

@irisi dekuji 😉
@dada074 dekuju, teda vy ste obrici! My 7+6 ve ctv a 14 mm a dalsi 4.7.

raaaadka
22. čer 2013

@mufyxa
Děkuji, kéž máš pravdu a jsme všechny těhotné! 😉

raaaadka
22. čer 2013

@mufyxa
Děkuji, kéž máš pravdu a jsme všechny těhotné! 😉
@mufyxa
No ale ta pleť po clostíku, tak to je síla, snad to po ovulaci zase zmizí, akne na ramenou krku a trochu tváře, taková hrubá pleť, ble. Jdu si udělat ovu test.

mufyxa
22. čer 2013

@raaaadka to víš vedlejší účinky to se nedá nic dělat ale za mimouška to stojí 🙂 🙂 🙂

mufyxa
22. čer 2013

ACH JO máme to ale trápení 😠 😠

raaaadka
22. čer 2013

Takže test vypadá jako včera, tak asi ještě počkáme, doufám, že zítra už budou dvě tlustý //. 😒
Dnes 12 DC, jsem nedočkavá, jak na trní!!!!!!! 🙂 od včerejška se to vleče šíleně a to mám pořád nějaký program.

irisi
22. čer 2013

@dada074 neboj, uteče to neskutečně rychle a za chvilku budeš mít ten uzlík v náručí 😵

irisi
22. čer 2013

@raaaadka vydrž prďka vydrž 🙂

dada074
autor
22. čer 2013

@malinka_02 vždy´t to je krásná míra. 😉 A pamatuji si ,že Lukýno byl také vždy napřed,narodil se přesně na termín a měl jen 2.30,tak to si nevybereš.Dokonce když doktor ukazoval ručičky a nožičky )pahýlky),tak jsem říkala manžovi,že je mi jedno jestli je má hlavně,že má srdíčko. 😀
@irisi já vím doufám,že to nezakřiknu,ale už tomu začínám věřit.
@raaaadka
@mufyxa holky nebojte to klapne,držím palečky pořád.

raaaadka
22. čer 2013

Holky jdu si zkrátit čekání a dám si vínko. 😉
Zítra zasadíme pár rostlinek na zahradě a uděláme si miminko. 🙂

janice_opice
23. čer 2013

Ahooooj holky moc Vás tu zdravím!!!! doufám, že už jste všechny těhule!!! 🙂 🙂 🙂

pistalinda35
23. čer 2013

@janice_opice a jak to ted vypada s tebou Jani ?

janice_opice
23. čer 2013

@pistalinda35 Ahoj - no nějak nic moc, stimulka se moc nevydařila - folíkům se nechtělo ani po 15ti dnech stimulky /// Mám tam asi 3 větší no.. tak mi Mudr nabídla, že bud to můžu stopnout,ale s ohledem na to kolik jsem do toho investovala peněz a nervů tak mi nabídla, že mi opu a et(pokud bude) udělají za cenu nativu - 12.000,- včetně AH což je super tak jsem neváhala a souhlasila- fakt super přístup...Jinde by mi naúčtovali plný pokus IVF což vím ze zkušeností.....
Takže zítra mám OPU a jen doufám, že v těch folíkách bude aspon jeden bojovníček,který skončí u mě a bude se mu tam líbit. No a když by ne, tak díky tomu, že ušetříme ted penízky, tak bychom mohli možná zkusit tedy fakt poslední 8.pokus v září

raaaadka
23. čer 2013

Holky prosím poraďte, 11. Den cyklu 2 čárky na ovu testu, ale negativní, 12. Den cyklu to samé. Dnes 13. Den cyklu jen jedna čárka na testu, takže jasně negativní. Mám si myslet, že jsem propásla pozitivní test nebo se schylovalo k ovu a ta neproběhla??? 10. Dc jsem netestovala. Dnes to posychruju sexem, ale nevím... 😒 ☹

pistalinda35
23. čer 2013

@janice_opice Zitra budu moc drzet palecky. Dej vedet, jak jsi dopadla.

malinka_02
23. čer 2013

@raaaadka po pozitivnim je ovulace zaa 24-48 hodin takze porad cas na to vlitnout! My teda sexovali podle ovu testu hned jak vyl hodne silny..

malinka_02
23. čer 2013

@janice_opice drzim palce zitra!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru