IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

lussi
8. dub 2013

@ratatooy tak to jo, to už budou bobiškové hezky zavrtaní🙂

@dvoranna a jedno nebo dva embrouše?🙂 Tak zítra tfuj tfuj tfuj

ratatooy
8. dub 2013

@lussi no snad od soboty do nedele sem trošku špinila

akashka
8. dub 2013

@janice_opice no tak, že jsem dnes 38. DC :( ale dopoledne a i ted odpoledne jsem lehce zašpinila, tak možná už je to tu 🙂 jen nevim jestli mám teda volat do Caru, že teda jsem to dostala, nebo ještě počkat, jeslti se to vubec rozjede..

lussi
8. dub 2013

@ratatooy a kolikátý den jsi testovala u Šimonka? Koukám, že naši kluci jsou stejně staří😀

dvoranna
8. dub 2013

@lussi Tak protoze je to nase prvni IVF tak jsme se rozhodli jen pro jednoho prcka, preci jen si zatim nedokazu predstavit mit dvojcatka. Ja vim ze se to muze stat i tak, ale uvidime

ratatooy
8. dub 2013

@lussi u šimonka nejak 8/9 den a byl to prvne slabej dušík lepší //jsme mela až 17den

ratatooy
8. dub 2013

@dvoranna taky sem si t u prviho nedovedla představt a ted už jo

ratatooy
8. dub 2013

@lussi a kolikátýho je malej narozenej myslím Filípek že jo?

dvoranna
8. dub 2013

@ratatooy kdyby se nam to ted nepovedlo, tak bych o tom pak asi uz uvazovala

ratatooy
8. dub 2013

@dvoranna nám se to povedlo na poprvé takže ted jestly to klapne budem mit rovnou 3 deti z 1ivf a ješte tam 2mražačky mame 😀

ratatooy
8. dub 2013

@lussi u nas byl ket taky naplanovan na 13:30 ještě řekneš ted že vaš malej je 15.10 a jdu do kolen😀

lussi
8. dub 2013

@dvoranna já si to taky nedokázala představit, dokud jsem tam fakt ty dvě bublinky neviděla🙂 A ještě dlouho mi to nedocházelo, vlastně mi to došlo, až když jsme o to druhé přišli (přestalo se vyvíjet v 9-10tt). A teď bože, co bych za to dala, kdyby měl malej parťáka, je to ďábel😀

@ratatooy 21.10, to jsou kluci skoro dvojčata😀

lussi
8. dub 2013

ale jako děvčata, tři děti si teda nedovedu představit, alespoň ne tak živé jako je Fífa, ale zase si říkám, že raději 3 než žádné 😎

lussi
8. dub 2013

jdem na vzduch, dneska je tam krásně, večer zase zajdu na čumendu 🙂

janice_opice
8. dub 2013

Holky tak já vyrážím na tu krev a udělat ten brajgl kvůli té podělané stimulaci tak mi držte palce (na krvi ani ne to je celkem jasný) ale at mě tam neklepne až se budu rozčilovat 😀

raaaadka
8. dub 2013

Holky, ráno jedu na OPU, už nedokážu myslet na nic jiného, jsem nervózní ( jdu poprvé) a po té injekci ospalá a nafouklá. Doufám, že budu mít zítra pěkný den a bude se od rána dařit a to i lidem kolem mě. 🙂

ratatooy
8. dub 2013

@lussi no 21.10 jsem mela termín podle utz ale jelikož šel planovane cisařem tak je o tyden dřív

ratatooy
8. dub 2013

@lussi no prosim te ja sem ješte dva roky nechtela slyšet o druhem jako 3 si taky nedovedu představit kor dve mimina ještě když mame zatim malj prostor na bydlení ale nejak by sme to dali 2 nebo 3 to už je fuk,hlavně šíma pujde do školky už z nej bude velkej chlap což je už ted je to hrozny jak to uteklo a až ted mi přijde že sem si ho jako miminko snad ani neužila,on byl hrozne hodnej furt jen spal a papal až do půl roka takže sem ho ani nejak moc nechovala no aspon si na to nezvyk.

raaaadka
8. dub 2013

Nic, jdu si dát vinný střik, nervy pracujou a snad to nebude vadit ničemu, co myslíte? 😉

pistalinda35
8. dub 2013

@raaaadka myslím,že vinný střik neuškodí...držím zítra palečky ..

raaaadka
8. dub 2013

@pistalinda35
Moc díky, budu to potřebovat. 🙂

irisi
8. dub 2013

@raaaadka určitě nevadí a hodí tě to do pohody....tak tfuj tfuj,ať se vše podaří 🙂.....Hele ja z předchozích dvou ivf jsem byla nádherně vyspala,odpocinuta a nic mi nebylo 😉.....rozjelo se to až další dny

irisi
8. dub 2013

@janice_opice Nandej jim to!!!!!

raaaadka
8. dub 2013

@irisi
Jo super, děkuji. Jen teď čtu tady v těch papírech co mi dali, žádný alkohol 24 h před anestezií 😀
Už se stalo.

lucik1986
8. dub 2013

Ahoj holky, tak jsem byla dnes na ulz. No nevím co si myslet. Schválně co řeknete vy. Jsem 6DC folíčků je tam prý hojně, ale jsou velcí jen 9-10mm, sliznice je 4,5 mm. Je to málo? Podle mě je to v pohodě. Zvýšil mi dávky Gonalu. Jo a mimochodem, Gonal je levnější než před 14 dny 😲 platila jsem o 400,- méně

Jinak je mi pěkně zle, třeští mě hlava, mám návaly horka ☹

lucik1986
8. dub 2013

holky prosím jak velké jste měli folikuly při ulz cca 6DC?

ratatooy
8. dub 2013

@lucik1986 4,5je málo sliznice musi byt minimalne 7mm pro uchycení

janice_opice
8. dub 2013

tak holky, krev nabraná, pěkně jsem jim to tam řekla a mrcha se rozjíždí čím dál tím víc. Zítra v poledne si mám volat co kdyby náhodou.....což je blbost a pak vysazuju utrogestan a přiznávám, že v pátek jdu do hospody!!! aspon si dám na vaše zdraví
@lucik1986 Lucko to je ještě málo a hlavně nemůžeš posuzovat velikost folíků dle jiných páč každá reagujeme jinak, já myslím, že jsi v pohodě

janice_opice
8. dub 2013

@raaaadka já měla pivo před OPU, aby se mi dobře spalo 😀 a nic se mi nestalo

janice_opice
8. dub 2013

@pistalinda35 jdu na tebe --teda dopsat tě

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru