IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

alba1
9. dub 2013

@samanta001 mně jich odsáli 16, ale opravdu hodně pij...měla jsem neskutečný bolesti...druhý den to šlo, ale 3.a4. den to bylo peklo...nemohla jsem ani chodit...na záchodě jsem si připadala jako když mám zánězt močových cest...holky mi tu poradily hodně pít...je fakt, že jsem pila 100% džusy...to se mi pilo líp než voda...normálně nejsem zvyklá pít, takže to bylo utrpení, ale potom co jsem hodně pila se to hodně zlepšilo a po 5 dnech jsem absovovala transfer skoro bez obtíží... 🙂 takže to do sebe lij...

alba1
9. dub 2013

@janice_opice není to trochu drahý? No tak když máš lístek od zálohy, tak Ti musí dát ještě nějaké vyúčtování, ne? Co to jako je? No to by mě taky nasralo...

janice_opice
9. dub 2013

@alba1 že ty džusy zabraly? 🙂
no IVF je drahý no co naděláš a to jsem platila 25.500,- za léky ještě k tomu

janinafox
9. dub 2013

@janice_opice to je teda fakt "pěkný" od nich, ale běda jak bys neměla korunu zaplacenou viď.. ale když maj navíc skoro 13tis. to jim nevadí... 😠

alba1
9. dub 2013

@janice_opice jo myslím, že ty džusy fakt pomohly 🙂 hlavně asi pro holky co pijí normálně je to v poho pít vodu, ale já se přemáhám do každé skleničky...takže ty džusy byly super nápad 🙂 žaludek to zvládal bravurně 🙂
a ty už si platíš IVF sama?

janinafox
9. dub 2013

Holky chci se zeptat s tím pitím - já jsem moc nepila, ale teď co jsem začala se stimulací jsem si dala za cíl aspoň 3 litry denně. Pily jste ještě víc? A po té punkci se má pít asi ještě víc než při stimulaci, že jo? teď teda piju šťávy, protože čistou vodu do sebe v takovým množství nedostanu a bublinkatý vody už vůbec ne 😝

akashka
9. dub 2013

@janinafox já piju až 5 litrů čisté vody denně. pravda zvykám si už od prázdnin, tak to teď není takový šok. v práci dopoledne jedna pet láhev odpoledne druhá a pak doma ze skleničky, tak to už nemám tak přesný přehled 🙂 Ale teda mám furt žízeň, takže to docela pomáhá v tom abych nezapomínala :D jen si připadám jak průtokový ohřívač :D

janice_opice
9. dub 2013

@alba1 jj mám to taky vyzkoušené - platím byl to 4. ppokuas

raaaadka
9. dub 2013

Lezim,bricho boli jako pri silnejsi MS.zitra do prace,neschopenku nikdo nenabizel.rano zavolaji kolik oplodnili vajicek

janinafox
9. dub 2013

@akashka ty jo tak to máš můj obdiv! 😕 já jsem zvládla za dopoledne v práci cca 1,7 litru, no ráda bych ty dvě 1,5l flašky vypila, ale teda už si připadam že mam z břicha rybník, doma myslím že pak dám max. 1litr - doma piju z tupláku, to se dobře počítá kolik toho člověk vypije 😀 no, tak to nejsi sama - taky si připadám že pořád běhám na wc, aspoň mám taky v kanclu pohyb 😀

raaaadka
9. dub 2013

@pistalinda35 dekuju, jsem rada,ze to je za mnou,to byly nervy,bala jsem se,ze nesnu pri narkoze.

akashka
9. dub 2013

@janinafox no chvili mi trvalo, než jsem se k tomuto dopracovala, dřív jsem nepila třeba celý den...ale ono čím víc piju, tím víc mám žízeň tak teď už to jde snadno, když se čtvrt hodiny nenapiju tak mám pocit, že mám v puse saharu :D
@raaaadka ono asi o co si dnes člověk neřekne to nedostane :( ale zas v praci ti alespoň líp uteče čas, hlavně aby ti bylo líp ;)

pistalinda35
9. dub 2013

@janice_opice to je síla s tou zálohou,ale vůbec se nedivím.... sestřičky v našem CARu se také minule neshodly na co máme ještě nárok a na co už ne..... je to byznys bordel

baby1984
9. dub 2013

Holky vytvořila sem novou skupinku o nás které čeká IVF v květnu nebo črvnu,přece jen sem nemohu přispívat,protože
většina Vás to má za sebou .A ty které to čeká tak je ráda uvidím i tady. https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...

lussi
9. dub 2013

@maraida a jak to děláš, že vypadáš tak mladě? Já bych ti podle fotky tipla na 25😀

@raaaadka gratulace ke krásnému počtu🙂 Ať jsou z vajcuh krásná embryjka 😵

@dvoranna hodně štěstí!!!!

@janice_opice nooo, tak to je pěkný mazec! Co to tam jsou probaha za hovada? Já bych šla asi jinam, pokud by to šlo, necítila bych se tam po tom všem dobře 😒 Z Podolí jsme si taky převáželi embrya do Pronatalu a dobře jsme udělali.

@samanta001 já jich minule měla 29 a co z toho....lépe méně a dobrá kvalita než moc a na prd, 8 kousků je úspěch🙂 Taky si pamatuju, že tenkrát semnou byla na opu paní, ta měla pouhé 2 vajíčka a obě špatné, chudák, bylo mi jí strašně líto☹

maraida
9. dub 2013

@raaaadka paráda.Tak nakonec bylo folíků ještě víc než se ukázalo na UTZ.Držím palce,aby se jich co nejvíc oplodnilo 🙂

@janice_opice já bych teda z toho CARu odešla.A vůbec,někam kde po mě chtějí zálohu bych vůbec nešla.U nás se vždycky vše vyúčtovalo hezky po provedeném výkonu.

maraida
9. dub 2013

@lussi jéžiš,děkuji za kompliment 🙂 Ale na 25 jo,to snad né 😀 Jinak,abych řekla pravdu,nedělám nic 😀 Na nějaké krémíky a moc kosmetiky si nepotrpím.
Já taky chodila předtím do Podolí.Byla jsem tam na 2 IVF a 1 KETu,mám odsud Viktorku.Proč jsi odtud odešla?Ke komu jsi chodila?A ty jdeš na kolikáté IVF?Pronatal jsem taky zvažovala,ale nakonec vyhrál Cube.

go
9. dub 2013

ahoj vsem, mohu se k Vam pridat? Vcera jsem byla na OPU a mam silene bolesti, celou noc jsem nespala.☹. Mate nektera podobne zkusenosti? ☹

alba1
9. dub 2013

@go musíš hodně pít...taky jsem měla po OPU bolesti...nemohla jsem chodit, ani čůrat, nafouklá jsem byla jako králík a břicha jsem se nemohla ani dotknout......fakt peklo...nic nepomáhalo, až když mi tu holky poradily hodně pít, tak to pomohlo...a pila jsem 100% džusy...

mispulina912
9. dub 2013

@go ahoj když jsem byla na opu v únoru tak tyto problémy znam také jsem je měla ... ještě k tomu hyperstimulační syndrom,nepřát ani svému nepříteli... pomohlo mi hodně odpočívat ,hodně pít, a 2krát denně nutridrink,je to sice finančně náročné ale jsou tam minerály a byla jsem brzy fit tak vyzkoušej... všechno bude brzy dobré....

go
9. dub 2013

@alba1 moc dekuji za radu. Vcera jsem to piti opravdu podcenila, tak se to dnes snazim napravit. Mela bych byt zkusena, je to me 4 IVF, ale nikdy jsem po OPU nemela takove bolesti.☹

go
9. dub 2013

@mispulina912 moc dekuji, uz se snazim pit co to da a k vecuru manzel priveze nejaky iontovy napoj, ktery take doporucuji.🙂

ratatooy
9. dub 2013

@go ahoj ja mela ohss asi druhej den od opu

mispulina912
9. dub 2013

tak holky volala jsem do caru a jsem tak naštvaná že bych něco rozbila...bylo mi oznámeno že v praze se jim rozbil nějaký přístroj a stejně že mi výsledky nemůžou říct když nemám heslo... sakra sestry mi o žádném hesle neřekly ani slovo... tak musíme osobně ve čtvrtek. štve mi to že musím zbytečně brát hormony kdybych byla třeba negativní.... hrůza..................................

akashka
9. dub 2013

@mispulina912 prosím tě a jaký nutridrink? 🙂

go
9. dub 2013

@ratatooy ahoj, muj doktor stale rika, ze uz mit ohss nebudu, protoze jsem starsi. Doufam, ze to prejde, kdyz se dnes opravdu zacnu snazit pit 🙂

go
9. dub 2013

@akashka prodavaji je v lekarne. Dopurucuji se lidem po operacich a poruchach prijmu potravy.

mispulina912
9. dub 2013

@akashka je to výživový doplněk, pije se hodně po operacích, onkologičtí pacienti obsahuje to všechny vitaminy a mineraly... ale pozor nahrazuje to jedno jídlo tak pozor na kila...

ratatooy
9. dub 2013

@go to nezaleží na veku ale na počtu vajiček ja jich je vic jak cca 15 tak hrozí ohss ja musla i 2x na kapačku

janice_opice
9. dub 2013

@baby1984 jupííííííí já to vidím na ten červen u sebe🙂)) nebudu tu sama🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru