IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
14. dub 2013

@megie4 začala jsem ho brát den po OPU a to mám imuno v pořádku a pro jistotu mi ho dr. taky dala...... beru teda půlku ráno ..... já být tebou jestli ho máš tak ho ber, i když jestli na něj budeš reagovat tak jako já, že chytneš hned každého bacila který okolo lítá, tak aby sis pak nevyčítala že jsi pro et nachcípaná 😕

ratatooy
14. dub 2013

@megie4 ahoj tak jestly by jsi mela neco šptane tak by ti ho sami dali ne?u ivf sem ho brala od začatku stimulky a ted u ketu vubec

go
14. dub 2013

@lussi je, ty jsi sikovna, ze delas na zahradce. Ja to vubec neumim a manzel vzdy trochu hudruje, kdyz zvu zahradniky. Taky me to stve, ale ja proste nevim co delat, co jaka rostlinka, strom chce ☹

go
14. dub 2013

holky , tak probehl uzasny obed ve skvele restauraci, ale jsem silene unavena. Ted po navratu jsem hned zalehla k telce. Unava bude asi tim utrogestanem, pry takto pusobi, jsem fakt hotova 😒

pistalinda35
14. dub 2013

@irisi Děkuji a moc Ti držím palečky, ať je ti lépe a vše dobře dopadne

megie4
14. dub 2013

@ratatooy jenže to právě nevím,na imuno mě dr.neposlal.Ale při 1.IVF jsem dostala hned po et anginu a konec... 😒

pistalinda35
14. dub 2013

@megie4 beru Prednison od začátku stimulace, protože mi zjistili NK buñky a hraniční protilátky proti ováriu 🙂 Holt si to vybralo svou daň,chytla mě před OPU viróza a kašel a rýma se mě stále drží...

go
14. dub 2013

@ewik84 ja mela uplne to same a nakonec jsem si radeji 3 dny pred ET zasla k lekari do Caru. Mela jsem teplotu a bolesti, bricha, zad....Mela jsem slaby OHSS, dostala jsem antibiotika na dva dny a udelalo se me trochu lepe. Bricho nesplasklo a boli i po vcerejsim ET. Byt tebou, tak si radeji v pondeli min. zavolam nebo rovnou zajdu na UTZ do Caru, at mas pred ET klid.

go
14. dub 2013

@raaaadka ja myslim, ze priznaky nejsou jeste zadne a nic se nepozna, tak je lepso, kdyz nic neboli 😉

ewik84
14. dub 2013

@go dekuji, zitra tam zavolam. ET by melo byt v utery nebo ve stredu.

go
14. dub 2013

@megie4 imuno mam OK a Prendison mam vzdy od OPU. Pouze 1/2 denne. Pozor na nej, velky nerad. 😒

go
14. dub 2013

@ewik84 pozitivni je, ze OHSS ve slabsim stadiu podporuje uhnizdeni embrya. Antibiotika na jsem mela pouze 2 dny, kazdy den jeden prasek a take je to pry priznive pro uhnizdeni. Hlavne si tam urcite zajdi, me to opravdu pomohlo. Take jsem nespala a pri kazdem pohybu skoro rvala bolesti, nekdy fakt i hlasite, ze manzel byl pekne vystraseny co me je 😒

ewik84
14. dub 2013

@go no, pro mě je to hodina a pul cesty do CARu :( A manzel si kvuli tomu musi vzit volno. Ale zavolam tam a kdyz mi reknou, at prijedu, tak samozrejme pojedu. Drzim palce, at se ti mimco chytne 😉

go
14. dub 2013

@ewik84 moc dekuji a Tobe tez drzim pesti 🙂 Hlavne zitra co nejdrive volej 😉

lussi
14. dub 2013

@ewik84 ať je brzo líp!

@irisi tak to je tedy smůla 😒 , ale pozitivní na tom je, že jestli se to povede, tak to bude moc silné miminko 😉
@megie4 já zobala Prednison po KETu 😉 myslím, že to bylo půl tabletky. Brala jsem jej jen preventivně.

lussi
14. dub 2013

@go no šikovná nevím, já něco zasadím a buť to chcípne anebo ne 😀 A co jsi si dala dobrého? 🙂 Já dneska vařila knedlo vepřo zelo 🙂

go
14. dub 2013

@lussi takze sikovna, ja ani nevim jak se zasazuje a co, ostuda 😉 . Mela jsem uzasneho krocana s kasi a grilovanou zeleninou 🙂 Hm, tak nejen zahradice, ale i kucharka, super. Vareni bavi tedy i me, se zahradou je to horsi.

lussi
14. dub 2013

@go to je jednoduché, vykopeš díru (teda spíš manžel vykope) hodíš tam kytku, zahrabeš díru, zaleješ a pak se děj vůle boží 😀 Ty jo, krocana jsem myslím ani nikdy nejedla, jak to chutná? Dá se to nějak srovnat s kuřetem?

alba1
14. dub 2013

@irisi ¨holka hlavu vzhůru...ty přece žádný sněhuláky nepotřebuješ 🙂 máš 2 bojovníčky v sobě 🙂

go
14. dub 2013

@lussi tak ja letos zkusim take neco zakopat 🙂 Krocan jako kruta, uzasne je, ze maji nekolik druhu mas - tmave, svetle, moc dobre 😀

pistalinda35
14. dub 2013

Když už jsme u zahradničení, toto jsou mé zázraky života (foto týden staré... )... už mi mezitím dorostly i rajčátka, bazalka,kedlubny... ještě se nechce paprikám.... ale já jim dávám šanci 🙂)

go
14. dub 2013

@pistalinda35 neprovokujte s tim zahradnicenim, ja tomu vubec nerozumim ☹

megie4
14. dub 2013

Děkuju za rady děvčata 🙂 Zkusím se doktora ještě zeptat až půjdu ve středu na utz.Jsem fakt zvědavá,co z něj zase vypadne. 😅

alba1
14. dub 2013

@megie4 já třeba Prednison vůbec nedostala...jen utrouš a listovku... 🙂

eevvaa
14. dub 2013

ahojky,chci se zeptat, kolik jste dopláceli za Cetrotide?

pistalinda35
14. dub 2013

@eevvaa za prvních 7 dávek po koruně, pak za jednu asi 900 Kč

eevvaa
14. dub 2013

no já si teď píchám Gonal a pak se k tomu přidá ten Cetrotide, jednorázově nebo těch injekcí bude více?

pistalinda35
14. dub 2013

@eevvaa já ho píchala denně asi od 7 dne do konce stimulace...

raaaadka
14. dub 2013

@go
Ahojky, tak jak se dnes cítíš??? Nějaké změny, nebo tak něco??? Já konečně trochu citím břicho, tak jsem zase klidnější. Ale nějak se mi asi těma hormonama zvětšilo, mám ho jako ve 4. měsíci.

go
14. dub 2013

@raaaadka citim se stale stejne. Bricho uz mam silene velke od OPU, vypadam jak tesne pred porodem. Bolesti taky stale stejne, pokud pololezim tak ni, jinak pichani a boleni celeho bricha 😒
Co jsi delala Ty, dodrzujes tedy nejaky rezim? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru