IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
18. dub 2013

@alba1 no jim uz pomalu jen salaty, cvicim a nic..uz ani neverim ze zhubnu..
@vendysch no ja si davno kupovala nove a uz nedopnu ani ty.. Je to strasny sem jak vorvan a dite nikde..

vendysch
18. dub 2013

@go Můžu taky s Vámi? 😀

irisi
18. dub 2013

@raaaadka Jenže je to rozdíl když otehotnis přirozeně a po ivf....stejne teď do sebe rveme další hormony a na každou působí jinak někoho bolí břicho, někoho ne..... 😎

raloj
18. dub 2013

@vendysch jj asi je to brzo, ale čekala jsem alespoň jemnej proužeček. Čistě bílá mi moc na náladě nepřidala, ale stále doufám :D

irisi
18. dub 2013

@vendysch změní i ty prsa....až budeš těhotná 😎 ...tak se tes

raloj
18. dub 2013

@raaaadka necítím zhola nic, žádné příznaky. Myslíš, že tak brzo už se to dá nějak rozpoznat?

ratatooy
18. dub 2013

@vendysch ahoj jj to ty hormony taky bych sežrala všechno,hold hubnout se bude zas až po tehu,možna si ted dam ještě 28denní detox

raaaadka
18. dub 2013

@raloj
A břicho cítíš jako na MS? 🙂 Už jsem s tím fakt trapná, holky omlouvám se. 🙂

ratatooy
18. dub 2013

@malinka_02 holkaaaa saláty a cvičení nejsou na hubnutí dobré tím učíš tělo akorát hladovět a při sebemenším přijmu si potom všechno uloží do zásob tuku

ratatooy
18. dub 2013

@raaaadka ahoj ja cejtím břicho na ms do ted a chvileme hrozny bolesti ms a občas cejtím i jakoby přirovnala bych to tvrdnutí břicha cejtm to v podbřišku hlavne když si lehnu na zada

irisi
18. dub 2013

@alba1 jj v utery,ale uvidím kde budu... Jestli doma,tak do caru na krev nepojedu,nechám si ji odebrat u obvodní....i to mi v centru říkali,ze pak mám jen zavolat výsledek a obednat se na konzultaci či utz

megie4
18. dub 2013

@alba1 Nejbližší je pro nás Sanus v Hradci Králové,pak Praha a nakonec Brno.Jenže musím ještě zjistit,kde jsou "úspěšnější",na vzdálenosti v tomhle případě asi tolik nezáleží.Zatím,co tak čtu,je na tom nejlépe Brno. 😖 🙂

ratatooy
18. dub 2013

@megie4 mi jezdime do brna na unicu a uspešnost u ivf se jim zvedla už pomale na 63%

raaaadka
18. dub 2013

@ratatooy A od kdy máš bolesti břicha? A boleli i vaječníky, nebo spíš děloha?

raloj
18. dub 2013

@raaaadka No pár dní to tak bylo, kolem toho 7dne, ale poslední dva dni zas vůbec nic.

petrakoptikova
18. dub 2013

mám otázečky!!!!jsem po druhém IVF dnes je to 7 den....po zavedení mi pobolívalo v podbříšku...ted už nic necítím...po prvním IVF se uchytily obě embrya ale v 9 týdnu přestaly být srdéčka......nemáte taky někdo takové zkušenosti....děkuji a přeji krásný den..

vendysch
18. dub 2013

Holky našla jsem zajímavý článek o hcg hormonech, mrkněte na tabulku dole s hodnotami hcg - až Vám budou brát krev, tak bacha - výrazně větší hodnoty než v této tabulce můžou znamenat dvojčátka a vícerčátka 😀
To se mě netýká, ale těm, kdo si právě více dětí najednou přejí, držím pěstičky!!!

ratatooy
18. dub 2013

@raaaadka ja sem mela od začatku po ketu bolesti na ms a nekdy šileny i vaječniky me bolely,ja sem ale 4 den začala špinit a mela sem to 11 dní pak sem začala s utrogestanem a přestalo to

ratatooy
18. dub 2013

@vendysch akorát se vicerčata nepoznaji u každeho z jednoho odberu protože to hcg muže mit stejnou hodnou jak u jednočetneho u nekoho je to víc a u nekoho stejne jak s jednim

1miska
18. dub 2013

@megie4 ahojky my chodíme do Reprofitu v Brně a spokojenost 100%, pristup, cena, do niceho nenuti, jdou od jednoduššího ke slozitejsimu..... chodila jsem tam 15 mesicu nez jsem se odhodlala k IVF - udelali mi profily, HSK, imunologii, genetiku, trombofilni stavy, zkouseli jsme casovany styk.... fakt jsem tam moc spokojena 🙂

1miska
18. dub 2013

každý to má asi jinak - já jsem zatím nepřibrala ani kilo a to se nehlídám 🙂 ale přijde mi že je to tím že v práci na směny to bylo rozhozený - clovek ji přes den, ji přes noc na nocní, přes den má tolik práce že nestihne obed a vecer zjisti, ze snedl celou bonboniéru od pacientu co dostal jinak nic 🙂 takze asi si ted ten relax na PN telo vychvaluje a i když jim vic, tak mu to zatím neva.... neboli me podbřišek, prsa nic..... mozna by me to mělo znervoznovat, ale zatím v pohode 🙂

mardusenka30
18. dub 2013

ahojky holky tak dnes první uz po 5 apl. gonalu a mám 6 folikulu na levé straně jsou velké od 9 do 11mm, jeden 12 mm napravo a napravo vícečetné maličké potvůrky, odpoledne mám volat na krev a dle toho píchat dál. středa nebo čtvrtek odběr. Byla jsem v C@A a jen tak jsem vyzkoušela těhu kalhoty tak je mi poslední konf. velikost co tam měli, a zároveň jsem se viděla v zrcadle a málem upadla do mdlob, jak jsem se všude zakulatila☹ potřebuju redukci už v těhotenství, nebo neprojdu dveřmi...jinak všem opět přeji hodně síly a jen dobré zprávy...

ratatooy
18. dub 2013

@1miska tak to musi mit taky človek na to nervy takovou dobu,ja když sem tam šla tak s tím že chci hned a bylo

ratatooy
18. dub 2013

@mardusenka30 co je to posledni konf velikost?v CA maji určite až do vel 58

mardusenka30
18. dub 2013

@ratatooy těhotenská je 48,a to mám pocit, že měli vždy větší velikosti než je běžná 48☹

raaaadka
18. dub 2013

Holky, já se dnes nějak třesu, jako od nervů, jsem v klidu, ale je to takový stav jako když mám dostat MS, takové to vnitřní napětí až třes. Teď jsem se najedla, jestli to bylo z hladu, tak to za chvíli přejde. Anebo přijde mrcha. Nebo je to taky z toho utrogestanu, asi jo, když některé po něj brečí. 😒

raaaadka
18. dub 2013

@ratatooy A měla jsi morulu nebo blastocystu? 🙂

go
18. dub 2013

@malinka_02 ja to mela vzdy stejne, proste zbyva jen cekat, nepozna se nic 😒

1miska
18. dub 2013

@ratatooy my jsme prave nechteli hned.... chteli jsme napred mit jistotu, ze se nam spontalne nepodari a chteli jsme vedet, kde je problém.... a taky vse dosetrit, abychom do pripadneho IVF sli s tim, ze vime výsledky hematologie, imuna, genetiky....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru