IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

raaaadka
22. dub 2013

@go A za co 70?
Já už jsem skončila, doufám. Teď se budu věnovat zahradě a čekat, že to přijde nějak samo, když na to nebudu myslet.🙂

mardusenka30
22. dub 2013

@megie4 já si připadám jako cvok a ještě nemám ani po odběru vajíček, to bude u nás normální🙂

raaaadka
22. dub 2013

@go No ještě jeden testík bych zkusila ten 12. den. 🙂
Já taky nebyla u astrologa, nikdy. Jen mě to napadlo. Někomu by to možná pomohlo.

irisi
22. dub 2013

@raaaadka Rado radši si kup ještě jinej,nějakej desitkovej....dr z Genetu mi říkala ze není uplne přesnýa ze důležitá je krev,ze na tom testu to být nemusí a tehu budeš
@danielapro to je mi líto...Hele ta sliznice ještě dost povyroste nez bude zahnizdeni ja také.měla přimo pri iui výšku 7mma dle dr. to stačilo...držím pěsti třeba to klapne
@go ale prd čeká.....ted už.budes utrácet jen.za tehu test na potvrzení // 🙂

gabaki
22. dub 2013

ahojte kočky, našla som výpočet týždňov tehotenstva podľa termínu odberu vajíčok...je to ale v angličtine...Do okienok je potrebné vyplniť termín OPU http://www.ivf.ca/duedate.php
táto stránka je zas...ako vyzerá miminko po týždňoch 🙂 http://3dpregnancy.parentsconnect.com/calendar/...

irisi
22. dub 2013

@raaaadka a vís ze se máš šetřit,netahat nic tezkyho a ne ze budeš pracovat na zahradě a testovat máš 14.den....takže kdyztak nehazej flintu do žita 12.den a testni i 14 den a na tu krev si Určo dojdi a @go pro tebe to platí taky 😎 ....sama víš ze e vždy se podobná situace vyvíjí stejně takže dej //čas

raaaadka
22. dub 2013

@irisi
No děkuji, já ještě netestovala. Nechám to na středu, jestli to vydržím. Myslela jsem, že ten test z gennetu je něco lepšího, vzhledem k tomu balení v krabičce, ale je pravda, že jsem ho ještě ani neprohlížela. 🙂 Kolik mají ty citlivé testy? Zkusím se podívat, jak je na tom.

irisi
22. dub 2013

@alba1 Ahojky,tak jak ti dopadla včerejší krvi? Držím pěsti a myslím na tebe

mardusenka30
22. dub 2013

je normální, že si dnes připadám jako když začíná nějaká viróza, unavená, zimomřivá, bolavá a mám trochu rýmu, ale bez teploty, může to být od té stimulace???

raaaadka
22. dub 2013

@mardusenka30
Spíš na tebe něco leze.

mardusenka30
22. dub 2013

@raaaadka tak to je před odběrem dost nemilé☹

raaaadka
22. dub 2013

Myslílm, že to ničemu nevadí. Bude to třeba rýma nebo taky nic.

irisi
22. dub 2013

@mardusenka30 neberes prednison? Mě takto oslabil imunitu ze jsem po 35 od nej chytla virozu ☹ a @pistalinda to měla před OPU a ustala to.....tak neboj bude to dobrý,jen se opatruj a nasad opatření....cajicky,zázvor apod.

janinafox
22. dub 2013

Ahoj holky, jak jste se cítily po gonalu. Já jsem včera bodla gonal prvně a dneska cítím podbřišek - slabě, jako na mrchu. Že by to už bylo z toho gonalu? 🙂

ratatooy
22. dub 2013

@nikolav prej jist hodne bílkovin ja sem jela dvakrát i na kapačku

mardusenka30
22. dub 2013

@irisi neberu, myslím, že to mám spíš od nervů a možná trochu alergii jak vše kvete, včera jsme byli v přírodě a navíc jsem od 3 hod vzhůru kvůli bolesti břicha, jsem holt nerváček☹

mardusenka30
22. dub 2013

@janinafox jj z gonalu mě to také tak bolelo od druhého dne...

janinafox
22. dub 2013

@mardusenka30 díky za odpověď 🙂 nečekala jsem s tím gonalem takový fofr 😀

irisi
22. dub 2013

@mardusenka30 to vypadá na unavu 🙂.....pěkně odpocivej,nenervuj se a vyhybej se všem bacilum...ja se takto stranila uz při stimulaci všem chrchlajicim a prskajicim.....a stejně jsem po et byla nachcipana se zvýšenou teplotou kašlem a rýmou... A // tam jsou 😉

mardusenka30
22. dub 2013

@irisi jj jaro moc svádí k tomu jít ven a přece jenom zem se ještě ze zimy nevzpamatovala...

dada074
autor
22. dub 2013

@raaaadka jo hledala jsem tebe!!! A ty nikde 😉

raaaadka
22. dub 2013

@dada074 Já jsem v práci. 🙂

raaaadka
22. dub 2013

@dada074 A jak se cítíš? Vůbec nevím, kolikatý jsi den po ET a máš //? 😉

raloj
22. dub 2013

@raaaadka Tak se hlásím. Včera 12 den po ET jsem dělala první test a mohu říct že // tam byly jen při notné dávce optimismu, ale viděl to tak i muž tak nezbývá než doufat. Zítra jdu na krev. Chodím do gennetu, takže ve středu by mělo být jasno. Mám břicho jak pátrací balon, citlivá prsa a jinak jsem celá průtokový ohřívač. Snažím se, ale moc nedoufat abych nebyla moc zklamaná. Po prvním IVF by to bylo asi velké štěstí.
Jinak všem dvoučárkovým gratuluji a ostatním spolubojovnivím držím palce ;) :D

raloj
22. dub 2013

@danielapro Och och, držím palce aby další pokus vyšel líp. 😉 ale nezoufej příště už budou vědět, že tě maj pořádně nadopovat a vše dobře dopadne.

raaaadka
22. dub 2013

@raloj No moooooc gratuluju, už jsem ani nedoufala, že napíšeš pozitivní zprávy. Je to super, mám pocit, jako bych ty dvě čárky na testu viděla u sebe. Velká radost. Drž se, ať to sílí a ve středu jsou tam dvě tlusté čáry. 🙂

raaaadka
22. dub 2013

@raloj Od kdy máš citlivá prsa atd..????? 🙂

raloj
22. dub 2013

@raaaadka Děkuji, ale myslím že zatím opravdu není k čemu. Kdyby se zadařilo čekalabych 12den dálnice a ne lehoulinký závan, ale pravda že mě těší alespoň ta naděje 🙂 CO ty? Už máš příznaky?

raloj
22. dub 2013

@raaaadka Nafouklá jsem od začátku, to bych přičetla těm lékům a prsa tak poslední 4dni.

raaaadka
22. dub 2013

@raloj
No tak to koukám jako blázen, ono nebude zase tak ojedinělé ta ještě slabá čárka na testu 12. den.
To už jsi asi 3. tady v diskusi, komu to tak trvalo. Ale velké naděje si nedělám. Mě prsa nebolí. Ale ještě pořád doufám, že třeba budu příjemně překvapená. 🙂 Já bych se asi radostí zbláznila. Včera už jsem to odpískala a dnes zase doufám.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru