IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

irisi
23. dub 2013

@raaaadka třeba ja mám prsa uplne splaskly a necitlivy.....a to jsou tak nezvykle po letech kdy v každém běžném cyklu se mi k nim manžel nesměl ani přiblížit, protože o číslo vždy vyrostli a straslivansky boleli 🙂

raaaadka
23. dub 2013

@ratatooy Třeba ti jdou vajíčka jen z jednoho vaječníku každý měsíc. Mě se taky zdá, že mám ovulaci vždy vpravo.

raaaadka
23. dub 2013

@irisi Já jsem dnes opět plná nadějí, možná testnu zítra ráno, ale mám pak v práci dlouhý den do 17.00h a nechci si kazit náladu, tak to možná nechám na ten čtvrtek. Pak vím, že už testovat nemusím, pokud by byl negativní.

ratatooy
23. dub 2013

@raaaadka to je ale asi nesmysl ne jak by to přiod zařidila aby šly jen z jednoho?

raaaadka
23. dub 2013

@ratatooy Nevím, ale doktorka říkala, že není pravidlem, že se to po měsící střídá - levý, pravý.
Dnes to balím a jedu domů. 😉

ratatooy
23. dub 2013

@raaaadka ajo no vidiš ja myslela že to tak proste musi byt,no me třeba i dr po laparc řekl to sem mu teda nesežrala protože vim že chlastá,ale prej že si z toho nemam nic delat že otehotnet mužu i tam kde vejcovod není

raloj
23. dub 2013

@irisi To už tam budu volat pro výsledky. Na krvi jsem byla dneska ;) Děkuji potřebuji trochu štěstíčka

dada074
autor
23. dub 2013

@ratatooy já nemám ani jeden a 26 dní to jistí.Jen teď je to nějaké divné čekám jí až v pátek a už se na ní těším 😉 ,ale dnes mě bere břicho jak ďas,nevím jestli jsem to nezkrátila na zahrádce,snažila jsem se udělat co nejvíc práce než začneme stimulovat a asi jsem to popohnala a teď nevím jestli je to dobře. 😖

raloj
23. dub 2013

@danielapro já držím palce tobě ;)

irisi
23. dub 2013

@raaaadka No jak se budeš cítit....mě třeba nevadí testovat průběžně,ale někomu ano a kolikaty den budeš ve čtvrtek? 12 ?
@ratatooy může tělo je prizpusobivy a představ si ze u jedny holciny měla obilky na straně kde neměla vejcovod a stejně otěhotněla.....proste to stáhl ten druhý

raloj
23. dub 2013

@darkwitch Byla jsem tam dnes. Zítra jen volám pro výsledky ;)

darkwitch
23. dub 2013

@raloj no mě si nakonec pozvali až na čtvrtek takže tam zítra půjdu tak maximálně pro další léky 🙂

dada074
autor
23. dub 2013

@raaaadka a prosím tě na ten test čekáme tedy do čtvrtka,jo?Jinak psala jsem na email a děkuji. 😉

ratatooy
23. dub 2013

@irisi jakoo už sem taky četla připad že ženská otehotnela přirozene i bez vejcovodů

irisi
23. dub 2013

@dada074 nevadí,aspoň budeš dřív stimulovat 😉.....nic špatného to není,to ja jsem si ji nedockavym očekáváním opozdila 🙂
@raloj držím pěsti.....nevíš proč to musí být do 9h? Ja tam musím na kontrolu po poledni a ještě tam jet na otocku stín břichem mi přijde nesmyslný ☹.....hlavně to mám jednu cestu 60km
@ratatooy obilky=ovulku....nenavidim psát na mobilu

dada074
autor
23. dub 2013

@irisi no taká si říkám,že by to nemělo vadit sliznice roste pěkně,tak co si dělat hlavu,aspoň to do mě už může manžel bodat.A teď teprve začnu bít jak Raduš!!!!!

dada074
autor
23. dub 2013

@raloj zítra držím co mám.

darkwitch
23. dub 2013

@raloj možná budou výsledky už dneska 😉 já je měla taky už včera 😀

dada074
autor
23. dub 2013

Holky moc se omlouvám,já ji nechci mlátit,to jsem jen udělala malou prasárničku v pravopise,samo sebou BÝT.

darkwitch
23. dub 2013

@dada074 a já jsem pořád nechápala smysl té věty 😀 ale že je tam chyba v pravopise mě nenapadlo 😀

raloj
23. dub 2013

@darkwitch tak držím palce ;) Nevím řekli, že si mám zavolat ráno, tak to holt budu muset ještě vydržet.

dada074
autor
23. dub 2013

@darkwitch já jsem prostě,debža až se mi ze mě samotné udělalo zle,když jsem to viděla,ale jak se to člověk snaží napsat rychle tak to takhle dopadá.

darkwitch
23. dub 2013

@dada074 To se stává 🙂
@raloj děkuju 🙂 tak mě to možná řekla, kvůli té ms...

raloj
23. dub 2013

@irisi Bohužel nevím, ale myslím si že pak třeba v 10 hodin odevzdávaj vzorky, tak aby to 2hý den bylo.
Zajdi si zashopovat. Odměna musí být :D

dvoranna
23. dub 2013

@maraida Hmmm taky si rikam, ze to asi nedopadlo. Tak mame 4 mrazacky, tak se uvidi. Uvazuju ze bych si ted nechala zavest 2

alba1
23. dub 2013

@raaaadka já to taky s utroušem nedostala...až po vysazení mi doktor řekl cca do 4 dnů se rozběhne MS

alba1
23. dub 2013

@raaaadka já se z Tebe picnu...můžeš ten PAPÍR už kvůli nám pocinkat ? 😀 jsem napnutá jak struna...nechápu jak to můžeš vydržet...ty jsi to zabalila už po ET a to budeš vejrat na tu dálnici 😀

alba1
23. dub 2013

@1miska taky se přidávám k tichým gratulantům 🙂 tak na sebe a prcka dávej pozor 🙂

lussi
23. dub 2013

hoj holky, tak mám za sebou první píchanec. Nafasovala jsem Gonal, Cetrotide a Nutridrink, v pondělí kontrolní utz a ve středu, nejpozději v pátek OPU 🙂
Má tradiční otázka...nějký pozitivní testík??? A ani nestihám pročítat jestli to někomu nevyšlo ☹

darkwitch
23. dub 2013

Holky myslíte, že je chyba, že chodím do práce? já si myslím, že když zůstanu ležet doma, že to v tuhle chvíli ničemu nepomůže... ale když mi to doporučí tak se z postele ani nehnu, ale zatím mi to nikdo neřekl... tak asi budu chodit do práce, aspon v dny kdy stejně musím do Prahy kvůli gennetu a jinak zůstanu pracovat z domova...

sakra to je, ale snůška blábolů, snad mi rozumíte 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru