IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
21. dub 2013

@lucik1986 myslim,ze 21:25h

raaaadka
21. dub 2013

@irisi
Ty jsi v nemocnici? 😕

irisi
21. dub 2013

@raaaadka jj, od pondělka....mam ohss 2-3 stupně....delali mi jednou punkci 2,5 litru a teď se to snažím už vycurat 🙂

irisi
21. dub 2013

@pistalinda35 díky za info....koukni se pak na to zpětně nebo zaukoluju manžela ať kouká a hlásí 🙂

raaaadka
21. dub 2013

@irisi
Jo už vím, já v tom mám hokej kdo je kdo. 🙂 tak promiň.

malinka_02
21. dub 2013

Dneska krasny vylet do Pruhonic a super obidek 😉

nikolav
21. dub 2013

Holky tak jsem se dívali s manželem na těch 168 hodin na ČT 1 a byl tam náš doktor Machač z Reprofitu a manžel jéééé náš doktor. Jakou z teho měl radost 🙂 . No jo jak málo stačí ke štěstí.

raaaadka
21. dub 2013

A říkali tam něco zajímavého?

raaaadka
21. dub 2013

U nás je v tv hokej.

hoh
21. dub 2013

čau holky já zase nemůžu spát mohu se k vám přidat 🙂

malinka_02
21. dub 2013

@raaaadka asi nic co by sme nevedeli 😀 Jen vzdycky kdyz vidim jak maji v jedne nadobe asi 300 slamek s mrazacky tak si rikam buh vi ci dite se nam pak narodi.. A manzel na to ze si radsi pak nechame udelat testy otcovstvi a ja na to - a ty si myslis ze kdyby se m po te dobe narodilo miminko ze jim ho vratim?? 😠

raaaadka
22. dub 2013

@malinka_02
Jo, tak to jsem sice nevěděla, ale ten pocit jsem měla taky, obzvlášť, když jsem tam měla jmenovkyni narozenou ve stejném roce. Vždy když jsem volala, orientovali se až podle adresy. 🙂 no a když pak před et laboratoř kontrolovala jméno, říkala jsem si, snad je to naše. 🙂

Dobré ráno všem.
Dnes 9. Den po ET, opět žádná změna. Cítím se stejně jako posledních 7 dní absolutně netěhotně, nic nebolí, nikde nepíchá. Zatím netestuji, možná ani nebudu a nechám si test do dalšího cyklu.

Všem ostatním přeji dnes samé pozitivní zprávy. A samé pozitivní testy!!!!!!!!!

raaaadka
22. dub 2013

Holky, je vůbec možné necítit fakt vůbec nic??? 🙂 nejsem nějaká rarita? Možná se mi tělo zablokovalo a odmítá mi cokoli naznačit. To už vážně nechápu. 😵

danielapro
22. dub 2013

@raaaadka Vydrž, určitě se tělo brzo ohlásí... Kamarádka nevěděla do 2měsíce že je vůbec těhotná. MS měla normálně, nic jí nebylo a až další nedostala.Po UTZ na dr. zůstala hledět, že už je v 10tt. Asi to tak některé mají...

Holky, já celý víkend piju jak duha, skoro 3.5l denně... Bojím se hyperstimuláku i když chodím čůrat...Mám pořád žízeň.

raaaadka
22. dub 2013

Joo? To by bylo hezky. 🙂

raaaadka
22. dub 2013

@danielapro dekuju.

darkwitch
22. dub 2013

Dobre rano nasla jsem doma jeste jeden test a je stale pozitivni tak snad bude vse v pohode a deticky porostou... ale kdyby me ms uz opustila nezlobila bych se....
@raaaadka jsem ti psala ze sem nemela zadne priznaky a pak dosla ms tak se tak nenervuj nebo budes mit neuroticke dite 🙂

ratatooy
22. dub 2013

@raaaadka to neni pravidlo že jsou přiznaky na začatku,počkej za mesíc dva to se ti ohlásí a 7mesic toho budeš mit plny brejle

ratatooy
22. dub 2013

@nikolav proti hypersimulaku je to malo musi se tak 5litrů ja furt jen ležela s flaškou u pusy

megie4
22. dub 2013

Krásné ráno všem a hodně štěstí a dobrých zpráv při dnešních kontrolách u lékařů! 🙂

raaaadka
22. dub 2013

@darkwitch
No ještě bych pochopila - příznaky, někdo je má později. Ikdyž já to vždy cítila dost brzo, ještě před MS.
Ale to, že necítím ani mírné bolesti břicha jako na MS nebo zad, když mě teda před MS bolí jen záda, to už je mi divné.
Když se na sebe podívám do zrcadla, tak mám takový oči jako před MS, povislá víčka. ☹
Jinak moc děkuji za uklidnění. Tento týden se to snad rozsekne a bude po nervech. 😉

1miska
22. dub 2013

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-... od 6:51 zacina "zmrazena generace" 🙂 viz včera 168 hodin na CT

raaaadka
22. dub 2013

Holky, tak co bude dnes s tím testováním??

irisi
22. dub 2013

Ahoj holky,prý mám hodnotu přes 700 dnes je 13den po et....pry tam tedy nějaká gravidita je 😵 (nechápu to sdělení 😕 ).Nevíte na jaké stránce je ten přehled hodnot?nebo víte jak se to pohybuje?
Možná mě dnes už pustí dom 😉

irisi
22. dub 2013

@darkwitch a hodně krvacis?.... Utros tedy jíš?držím pěsti na dnešní krev

raaaadka
22. dub 2013

Holky, co se stalo, vázne tady diskuse. Některé se dnes ani neozvaly. 🙂
Asi mají na práci něco lepšího. Jen já jsem takovej závislák. Už se těším, že si za pár dní udělám test a přestanu trávit dny na modrém koníkovi. 😉

irisi
22. dub 2013

@raaaadka mě taky chybí Vás číst.....pockej,to pak budeš na konikovi pečená vařená jak bude muset studovat tehu stavy v prvním trimestru 😉

mardusenka30
22. dub 2013

ahojky všem, tak dnes uz a krev a ve středu mě čeká odběr vajíček některá mají i velikost 21mm a mám jich hodně. Na pravé straně mě to bolí od 3hod od rána a to je prý znát na uz, jsem prý hezky nastimulovaná...už mám píchnout jen gonal a večer pregnyl a to organutranu stačí pouze jedna injekce??nevím proč mám 3???A mám mít co nejvíc klid, což dodržím, jsem jako balonek před prasknutím🙂

raaaadka
22. dub 2013

@mardusenka30
no to teda koukám, že až ve středu,jsou dost velký... 🙂

eevvaa
22. dub 2013

ahoj holky, tak už jsem doma po OPU, měla jsem 17 folikulů a z toho 16 vajíček, tak snad manžel taky něco vyplodil, ve středu si mám volat, jak to vypadá, máme prodlouženou kultivaci, takže transfer bude v rozmezí od čtv do soboty. Zatím jsem v pohodě, jsem ráda, že to mám za s sebou, vzala jsem si neschopenku, břicho začínám cítit.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru