IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dada074
autor
24. dub 2013

@ratatooy ano korpus dělám kakaový.

raloj
24. dub 2013

@sasanka033 4 - 5 dní - ta zkracená verze, protože nám přežilo jen jedno embrijko.
jj příznaky jsem měla, to je pravda, ale dalo se to zaměnit se zácpou :D Říkala jsem ale už Radce, že na příznaky bych nevsázela. Mám kamarádku a ta poznala, že je v tom až ve 3 měsíci.
Počkej na krev to je jediný ukazatel podle kterého se dá řídit ;)

raloj
24. dub 2013

@darkwitch zadařilo se ;) teď jen ten ultrazvuk aby klapnul

raloj
24. dub 2013

@raaaadka tak tak 🙂

raaaadka
24. dub 2013

@raloj A od kdy máš pozitivní test. 🙂

alba1
24. dub 2013

@raaaadka tak budeš dneska cinkat na ten test ????????????? 😀

raaaadka
24. dub 2013

@alba1 Já už jsem ve fázi, kdy nemám odvahu testovat, takže vůbec nevím co bude. Nečekala jsem, že to dojde tak daleko. ☹

megie4
24. dub 2013

@raaaadka Ty nás napínáš jak kšandy 😀 😀

raloj
24. dub 2013

@raaaadka prosím tě ještě 14den ráno to byl takový duch, že jsem nevěřila,ale prý je to tam 😉 MYslím že je to tou krátkou kultivací, že se to zjevuje později.

sasanka033
24. dub 2013

@ratatooy dekuju za povzbuzeni...uvidim dneska, mam jasnej nabeh na ms, jsem i plactiva od rana. proc myslis az 15.den testovat? a jak se ti projevovala chripka?

raaaadka
24. dub 2013

@raloj Já měla 4 dny, byla to morulka. A jak ti je, stupňují se ti nějak ty pocity, že jsi těhotná? Ty bláho, nevěřila bych, že to tak trvá, než je test pozitivní, pokud jde o IVF, myslela jsem, že by to mohlo být naopak třeba 6. den po ET jasný. 🙂 No moc ti gratuluju k velkému úspěchu. 🙂

megie4
24. dub 2013

@raloj A jakou jsi měla hodnotu hcg z krve?

raaaadka
24. dub 2013

@sasanka033 No to co tady čtu za příběhy, tak fakt testuj co nejdýl. 🙂 Nějak se ty miminka schovávaj. A ty bereš Utrogestan nebo ne? Že čekáš MS. Tady se traduje, že Utroš brání MS. 😎

gabaki
24. dub 2013

kočky zlaté, som šťastná!...takže prvý odber bol 9. deň po ET, to som mala hcg 131 a dnes som 14. deň po ET a mám hcg1600...prišla som sem tfuj tfuj tfuj, nech vás nakazím, tie ktoré ešte zatiaľ nie sú.. 🙂 ♥♥

ratatooy
24. dub 2013

@sasanka033 chřipka se mi projevovala teplotou,rymou,unavou,kašem,bolet v krku proste klasika jo a tentokrát me bolelo i ucho,no u nas v caru se ma testovat 14den a to i v připade že jsme mely blastocystu po 5 denni PK takže u njakych 2bunečných nebo tak to trvaasi déle než hcg vyroste,ja mam jasnej nabeh na ms do dneška dokonce od 4 dne po ket špiním až krváím a vubec to ničemu nevadi

raaaadka
24. dub 2013

@gabaki Moc velká gratulace!!!!! Kéž by jsi nás nakazila všechny!!!!! 🙂 🙂 🙂
Asi čekáš dvojčata, viď?

gabaki
24. dub 2013

@raaaadka ty trúbela jedna! 🙂 ty sa nestresuj hlavne 🙂 snáď sa u mňa zabývali obidve embryá...uvidíme. Každopádne tvrdím, že zázraky sa dejú a hlavne tento mesiac 🙂

sasanka033
24. dub 2013

jo a holky, byla jsem na obed venku, byla jsem lina neco kupovat nebo varit. jsem totiz dneska doma, jak je mi furt na virozu blbe a tak jsem ze zalu provetrala kreditku. vysledek: sest tricek, z toho ani jedno nema kratkej rukav na leto, takze velmi prakticka koupe🙂)) ale udelala jsem si radost. btw v nakupaku jsem se trikrat rozbrecela a ted po ceste tramvaji zpatky taky. je to jako na houpacce.

megie4
24. dub 2013

@gabaki No super! 😀 Mám velikou radost!Kéž by takových skvělých zpráv bylo víc a víc!Mooooooooooc gratuluju a držím palečky,ať takhle krásně pokračujete i dál 😉 😀 😀

sasanka033
24. dub 2013

@gabaki prskni to na me!!!🙂)) krasny vysledky🙂

gabaki
24. dub 2013

@megie4 Ďakujem 🙂
@sasanka033 máš to tam a hlavne nestresuj, od transferu až do výsledkov si tehotná! 🙂 a ja verím, že test Ti to potvrdí. 🙂

raloj
24. dub 2013

@raaaadka no přijde mi to zvláštní. Jak už jsem psala mé těhotenské příznaky byl pocit že každou chvilku přijde MS a prsa a teď mám zácpu, tak ti nevím jestli je to těhotenský příznak :D ale říkáme tomu fazolka, tak cobychom chtěli, že? :D

meyryen
24. dub 2013

@gabaki Skvělé zprávy, držím palce. Kéž by ty zázraky vydržely ještě aspoň do června,až budu testovat 🙂

ratatooy
24. dub 2013

@sasanka033 no vidi ja mam tehu potvrezny občas bycg brečela taky ani nevim proč,a ted sem si přečettla verš na svatebni dort pro kamošku a řvu jak želva,to bude svatba jim tam vybulím rybník

sasanka033
24. dub 2013

@ratatooy tak my mame v papirech taky napsano, ze mame testovat 14.-17.den po ET, bez ohledu na OPU teda (ale to tam asi nema nikdo), ale ta kamaradka mela stejny podminky, ne-li horsi, zavedeno jen jedno embryo, OPU stejne jako ja, transfer taky a uz 9.den toho ducha nemusela ani hledat no..proste tam jasne byl...ale ja vim, ze kazda jsme jina. proste jen bez tech priznaku zmatkuju. a tobe gratuluju, este jsem ti nepoprala🙂

raloj
24. dub 2013

@megie4 říkali mi to do telefonu, ale bohužel jsem byla v takové euforii, že jsem to nepostřehla. Je možné něco kolem 6?

mardusenka30
24. dub 2013

ahoj holky opět gratuluji pozitivním testovatelkám a přeju trpělivost těm co na testování čekají. Už jsem doma z OPU. Mám 10 zralých vajíček a manželův spermiogram je také zlepšený, v pátek budu volat na embryjka, je to fuška, ale jsem ráda, že jsem to zvládla, odpočívám a doufám, že břicho dlouho bolet nebude, také jste po OPU trochu krvácely???

gabaki
24. dub 2013

@meyryen zázraky sa dejú stále 🙂 držím palce kočka 🙂 a ďakujem Ti

ratatooy
24. dub 2013

@raloj jj mam kamaradku která pozna tehu vždycky podle zacpy

ratatooy
24. dub 2013

@mardusenka30 no super vysledek,ja ne,ale muže být kracení přejde to

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru