IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
27. bře 2013

@irisi no to nevim..pokud ms prijde zitra tak to muzu zkusit ale citim to spis na vikend a to mam smulu..
@coralin tak to sme si mysleli v Podoli taky a nakonec sem si po 4 neuspesnych transferech vse musela vyprosit a presne se tvari ze jim do toho fusuju..
@dada074 tak to je moc..

brsh
27. bře 2013

@dada074 no to doufám 😀 možná mě naženou na další IVF do roka a do dne, aby se nevrátila ta prašivka endometrioza... pesana zmákneš! Já jsem si taky říkala, jak mu budu dávat diazepam do zadku, když jsem ve smrti, jen co se na něj při záchvatu dívám. A dneska jsem super profik a vůbec to neřeším 😎

brsh
27. bře 2013

@coralin JO takhle, tak to chápu...a už si se rozhodla? Já jsem tu teď dva dny nebyla, mám 39 teploty, tak jsem jak lemra v posteli u mojí maminky 😎 Měla jsem jít včera na ultrazvuk a na provokačku, ale bohužel jsem doma a mrcha teda stále nic...dneska už jsem třetí týden po dobrání Vissane. Se to hrozne táhne všechno. Snad si vyberu všechny nemoci teď. Imunologie se dělá vždycky před IVF?
btw: pejsek jako pejsek, jsou to mimina a ty oříšci míň náchylný, bych řekla, takže je to určitě dobrá volba 😉

brsh
27. bře 2013

@ratatooy jj, kvůli tý plastice dělohy :( velkej zásah. Ale já chtěla dvojčata, víš - chtěla jsem, aby se chytly obě dvě 🙂

raaaadka
27. bře 2013

Já už mám doma léky a začínám!!!

ratatooy
27. bře 2013

@raaaadka tak třeba by to šlo zmrazit pokud by ste se domluvily,ale myslim si že je to dtejnej stres jak takto,

raaaadka
27. bře 2013

Už máme jasno, zítra to může přinést a pokud to bude OK, může to přinést i v den odběru. 😉

malinka_02
27. bře 2013

@raaaadka tak super 😉

irisi
28. bře 2013

Dobré ráno holky,
@raaaadka gratuluju k začátku a že to jde jak jste si to naplánovali se spermiemi 🙂

Jinak jsem včera oběhla obvodní dr. a zubaře... chtěla jsem mít klid k těm uzlinám..... obvodní mi udělala předběžně předoperační s EKG a příští týden po menses dovalím moč a udělá mi další odběr krve pro kontrolu jak se to vyvíjí.... no a u zubaře dobrý, ani mě tak moc nevyhuboval že jsem tam po roce a že tak řádně nepečuju o zubu jak on by si představoval.... zánět tam mám, ale není to vážný a myslí že by to vliv na uzliny a neplodnost mít nemělo.... prý je to chronický od osmiček ☹ .... teď jsem rozhodnuta, že když se nezadaří tak půjdu v květnu na vyndání všech 4 ( už mě nebavěj 🙂, vždy na jaře pučí )

jinak se těším na zítra, na kontrolu jak se daří stimulka.....

janinafox
28. bře 2013

@raaaadka To je super, gratuluji! 😉

pistalinda35
28. bře 2013

Ahoj děvčata.Tak mi včera zvýšili dávku Gonalu na 150 jednotek; protože folikulkům se nechce dozrávat....Snad to pomůže.V sobotu mám další ultrazvuk. Snad to dobře dopadne 🙂

lucik1986
28. bře 2013

Ahoj Holky, po delší době jsem vás trošku dočetla. U nás se nic nového do teď nedělo. Dneska jedeme k dr. tak snad naposled před stimulaci 🙂 držte palce a večer napíšu jak jsme dopadli

paru
28. bře 2013

@maraida Ahoj, v Cube jsem byla zatím 2x, snad to klapne a budu právě v té studii. Stimulovat bych měla začít cca 9.4. Zatím jsem tam s přístupem spokojená, byla jsem na vyšetření také u Dr. Budky, je ohleduplný a jemný 🙂

dada074
autor
28. bře 2013

@akashka to nám tyhle vyšetření také dělali,jen asi v srpnu se mě chtěla rychle zbavit,když ví co je se mnou za práci 😉
@raaaadka tak skvělé,držím palečky a s tím spermatem většinou opravdu nebývá problém,jsou hodní,že vám vyšli vstříc.
@pistalinda35 neboj oni dozrají,v sobotu budu držet palečky.
@irisi tak dej hned vědět,hodně štěstí.

maraida
28. bře 2013

@paru a ty teda už máš vyčerpané pokusy na pojišťovnu,že jdeš do studie?

paru
28. bře 2013

@maraida Ano, přesně tak. Už mám vyčerpané pokusy na pojišťovnu... Ale já jsem takový pokusný králík, už jsem v jedné studii byla před časem v Pronatalu, bohužel neúspěšně. Už mám za sebou 4IVF, tohle bude mé páté.

dada074
autor
28. bře 2013

@paru můžu se ze zvědavosti zeptat o co jde?

maraida
28. bře 2013

@paru tak držím palce 🙂 A o minimálkách jsi neuvažovala?

paru
28. bře 2013

@dada074 http://www.ivf-cube.eu/aktivity/klinika-ivf-cub...
Mají tedy celkem šílené požadavky na zdr. stav, počet prodělaných IVF, věk, kvalitu embryí, ale zatím to vypadá, že jsem prošla a budu mít IVF zadarmo 🙂

@maraida O minimálkách jsem také uvažovala, ale při poslední stimulaci jsem ne zrovna dobře reagovala na hormony, měla jsem pouze 1 vajíčko :( tak uvidím, jak dopadne toto IVF, pak se pustím do minimálek, ale doufám, že nebude třeba 😀 hlavně finančně na tom teď nejsme zrovna akurátně.

elisafabri
28. bře 2013

Ahoj holky i mě se 1 ivf nepovedlo, také mě čeká druhý pokus. Máte také zamražené vajíčka ??

dada074
autor
28. bře 2013

@paru tak to gratuluji 😉

raloj
28. bře 2013

Ahoj holky :D Můžu se přidat? já chodím do gennetu na letnou a mám před sebou první IVF. Včera jsme píchali první injekci.
Jsem napjatá jak kšandy jak to dopadne.

maraida
28. bře 2013

@paru já už taky špatně reaguju na stimulku,naposledy jsem měla jen 2 vajíčka.Jestli mi nevyjde poslední IVF,zkusím minimálku.

baby1984
28. bře 2013

@raloj Ahojky vítej mezi námi 🙂 taky chodíme do gennetu,k mudr Vykysalé a ty??Tak to ti závidim,že už pícháš já čekám na MS ☹

raloj
28. bře 2013

@baby1984 Já chodím k DR. Langerová. Jsem s ní moc spokojená, zatím i s centrem. Líbí se mi ten přístup.
jestli čekáš jen na MS tak to taky za chvilku začneš ;) Já jen upřímně doufám že nám vyjde hned první pokus. Už nepovedená IUI mě dost vzala, a to jsem si dokola říkala jak je malá pravděpodobnost :(

meyryen
28. bře 2013

@raloj Také chodím k dr. Langerové a jsem hodně spokojená, je skvělá.

raloj
28. bře 2013

@meyryen a co už máš za sebou?

meyryen
28. bře 2013

3 IUI, 1 IVF a v květnu mě čeká 2 IVF

pistalinda35
28. bře 2013

@raloj ahoj.Take chodim do Gennetu a picham od soboty.Drzim palce !

raaaadka
28. bře 2013

Hurááááááaáá, spermiogram OK! Zvládli jsme to. 😉
Ale byly to nervy.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru