IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

malinka_02
27. kvě 2013

@nikolav jo jo v tvoji situaci je to jasny.. No ja anstesti jezdi. Autem tak dobry. A v kancu jsme sama. Skoda ze zrusili ty neomezene vychazky..

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav to je jasny, ty budes mit kolejnice jako blazen a dada i my vsechny ostatni budeme mit radost🙂

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav jdu si vzit estrofem a cist si, uz me z toho compu lezou voci z dulku🙂 to je fakt zavislost, dyt ja budu driv slepa nez tehotna 😀 😀 😀

nikolav
27. kvě 2013

@malinka_02 No tak co se dá dělat. Hold jsou vycházky jak jsou. To je bohužel ta nevýhoda. Ale co se dá dělat. A jak se cítíš?

malinka_02
27. kvě 2013

@nikolav mo prave to nejde menit si pobyt jen tak na vokendy proto do toho nechci 😒
@mardusenka30 bohuzel jsem to tak mela..

nikolav
27. kvě 2013

@sasanka033 No to je možný. V tom případě jsem už slepá 😀 já doufám, že tam budou ty dvě tlustice!! Já už si estrofem vzala. A jak půjdu spat tak Utroš. Tak hezké čtení. Já se jdu osprchnout. A vzít si asi banán nebo jablko 😀 dobrou noc. A zase zítra 😀 😀

nikolav
27. kvě 2013

@malinka_02 jaktože ti to nejde?

sasanka033
27. kvě 2013

@nikolav dobrou🙂
vsem dobrou🙂

malinka_02
27. kvě 2013

@nikolav mo jde to snad jen 2x.. Sem slysela..

Dobrou holky!

nikolav
27. kvě 2013

@malinka_02 Aha zajímavé. No bylo by to poprvé. A stačí to doktorovi nahlásit?? Nebo musím někam něco posílat nebo jak to je?

Dobrou noc všem holky ♥

sasanka033
28. kvě 2013

holkyyyyyyyy, kde jsteeeeee, dyt ja se tady bojim 😀

sasanka033
28. kvě 2013

@malinka_02 zlato, jak je to s tvym testovanim? nejsi nahodou na krvi dneska?

malinka_02
28. kvě 2013

@nikolav myslim ze staci dr ale nejsou z toho moc nadseni..
@sasanka033 mamatest vypada zas o chloupecek silnejsi ale kdyz pak zaschnou tak sou zas svetlejsi..Dr.max jak vcera. Byla sem na krvi a vysledky v pul 11 a pozdeji..

sasanka033
28. kvě 2013

@malinka_02 tak drzim palce🙂

pistalinda35
28. kvě 2013

@malinka_02 držím moc palečky !

malinka_02
28. kvě 2013

@sasanka033
@pistalinda35 dekuju holky!!

ratatooy
28. kvě 2013

@nikolav jj nechame si říct co to bude ja si myslim zatim že holka,@sasanka033 jak jsi přišla na kluka?

sasanka033
28. kvě 2013

@ratatooy nevim, ja to vetsinou uhodnu🙂 ale vis co, treba je to nahoda, ono to mas dycky pade na pade🙂))

sasanka033
28. kvě 2013

holky, ja vzdycky kdyz si tak maluju vzdusny zamky a predstavuju si, ze mam prvni pozitivni test v zivote, tak se mi derou slzy do oci. tak si rikam, ze asi dostanu hysterickej zachvat place, az to jednou uvidim. mely jste to taky tak?🙂 nebo je pak realita jina?

raaaadka
28. kvě 2013

@mardusenka30
A měla jsi ovu hlen, jestli se můžu zeptat jak dlouho před ovu??
Jsem 11 DC.

nikolav
28. kvě 2013

@malinka_02 Nadšení nenadšení, děda má 70 tak to hold budou muset zkousnout!

akashka
28. kvě 2013

@sasanka033 já to mám taky tak, a pak si představuju jak to řeknu našim a to už regulérně bulím :D Teď po KETu mám takové stavy, že chvíli jsem přesvědčená, že to vyšlo a chvíli jsem totálně na dně a takhle pořád jako na houpačce, tak je to na nervy docela nápor a je mi jasný, že ať bude na testu cokoliv, budu řvát jako želva 😀

nikolav
28. kvě 2013

@ratatooy já nevím já na toto odhad nemám.

akashka
28. kvě 2013

@malinka_02 držím pěstii ;)

mardusenka30
28. kvě 2013

@raaaadka já moc ovu hlen nepoznám, dělala jsem ovu testy od pondělí do pátku a v pátek byla čárka silná jako na těhu testu od soboty už slábla...já si počítám ovu na http://www.plodne-dny-vypocet.cz/ a krásně mi to tentokrát vyšlo...

pistalinda35
28. kvě 2013

Mojí příbuzné doktoři až do 7 měsíce říkali, že to bude holka. Nakoupila všechno holčičí. Na konci osmého měsíce jí řekli pardon, začíná se tam něco objevovat 😀

raaaadka
28. kvě 2013

Takže jste se snažili v sobotu? Nebo teoreticky ovu byla v sobotu? Je to tak?

raaaadka
28. kvě 2013

@mardusenka30
Takže ovu byla v sobotu? Druhý den po //, nebo až v neděli??

nikolav
28. kvě 2013

Ahoj holky dobré poledne. Ano jsem tu dnes dřív, neb manžel byl doma 😀 jinak bych si mohla tak o vás nechat ještě zdát 😀. Co je dnes nového??? No jinak dnes se mi zdálo o pozitivním těhotenském testu. Ráno to říkám manželovi a manžel běz si udělat test no běž. No nechtěla jsem přece je jen velmi brzo. Ale ráno mě dost bolel podbříšek a taky jsem se v noci skoro poblila jak se mi udělalo zle a ráno si náš velký pejsek ufouknul-jindy mi to nevadí, ale teď teď se mi tak z toho navalilo. No tak jsem vzala mamatest 10 a šla si ho udělat. Si říkám, že nic horšího než bílo tam nebude, přece jen na závěry je ještě brzo, no a co tam na mě nevylezlo DUCH. Tak jsem šla za manželem a ten ho vidí taky. Tak jsem se ho snažila vyfotit, ale nejde mi to, protože můj telefon, prostě odmítá fotit něco normálně. Až naleznu, kde jsem řízla z foťákem tak to zkusím s ním. Jde ta čárka vidět i v šeru a na světle lépe a nemusím test natáčet, ale je ještě slabá opravdový duch 😀 jinak doufám, že malinka_02 se vrátí z krve jen z nej zprávama!! Moc moc držím pěstičky a palečky a já nevím co ještě všechno mám ♥!!

mardusenka30
28. kvě 2013

@raaaadka ovu byla v pátek čárky slábly v sobotu a sexovali jsme zhruba od 22 do 26, 5 v těchto dnech by se mohlo zadařit...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru