IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

nellalucia
8. dub 2013

Zapsaná v tabulce 🙂 Zeptám se dostala jste některá místo Utrogestanu, Crinone ....dává se ještě pořád, koukám že skoro každá snažilka má utrogestan.

irisi
8. dub 2013

holky všem, které jdou zítra na cokoliv (UTZ, OPU, ET apod.) přeji, ať to klapne jak má a jen samé dobré zprávy 😵 ......

irisi
8. dub 2013

@nellalucia šikovná 😉 ...... no asi podle centra...... ale někde dávají i injekce Agolutin (či tak nějak)..... já se v pražských centrech s crinone nesetkala

nellalucia
8. dub 2013

@irisi já chodím do Artu, v Č.Budějovicích a myslím že mi dávali před 2 roky navybranou jest-li Crinone nebo Utrogestan. Ale jistá na 100% si nejsem, tak mě zajímalo jest-li tu není někdo kdo Crinone taky používal 🙂

janice_opice
8. dub 2013

@brsh hm akorát je problém, že jsem stimulovala jinde a ne CAR takže jako kompenzac v podobě PK asi nehrozí

alba1
8. dub 2013

holky tak to máme za sebou, transfer proběhl......vše bylo oki...nakonec díky pitnému režimu se to o 100%zlepšilo a dneska jsem byla již téměř bez bolestí...kontrolní utr potvrdil, že může transfer proběhnout 🙂 a ještě k tomu máme 3 sněhuláčky 🙂 tak nakonec u nás dělali Mesa Tese, ICSI, AH, PK, zamrazení a nechápu co je oddělená kultivace embryí...tak ted čekáme do 22.4. na utz 🙂
jinak se tu někdo ptal zda zavádět před transferem utrogestan...já měla ve zprávě napsáno v den transferu je spolknout...ranní porci...a na transfer jsem šla ve 12.00
a ještě se tu někdo ptal na cenu
PK tak my jsme platili 2000,-
ICSI - 7000,-
AH - 3000,-
Kryokonzervace embryí 2500,-
oddělená kultivace embryí 2000,-
jo a Lucí ten Gonal je pravděpodobně, že jsi předtím měla 450jednotek a to je dražší než 900 jednotek...mají to tak udělaný, prý aby se Gonal 900 prodával...tak je na něj lepší cena...

alba1
8. dub 2013

@janice_opice tabulka je perfwektní, jinak už jsme se v tom tady ztrácela 🙂

alba1
8. dub 2013

@irisi @dvoranna holky zítra držím pěsti ať se prckové zahryznou a pustí se až za 9 měsíců 🙂

coralin
8. dub 2013

@ewik84 Ahojky, v pátek jdu na OPU, co ty?

coralin
8. dub 2013

@nellalucia Ahojky, mě doktorka taky dneska nabízela ten Crione místo utrogenstanu, ale zůstanu u něj a uvidím jak budu unavená, jak jsi ho snášela???? Crione myslím🙂

coralin
8. dub 2013

@alba1 Ahoj, co je PK?

coralin
8. dub 2013

Ahoj holky, tak v pátek jdu na OPU 🙂

alba1
8. dub 2013

@coralin prodloužená kultivace 🙂

irisi
8. dub 2013

@coralin prodloužená kultivace

super a dnes jsi byla na utz? kolik máš folikulů? do pátku je docela dlouhá doba, půjdeš ještě na kontrolu?

nellalucia
8. dub 2013

@coralin Crinone úplně v pohodě a řekla bych že pomohl i k úspěšnému zahnízdění, beru ještě prednison ke snížení imunity...která mi zabraňuje zahryzávání embrijek..

irisi
8. dub 2013

@alba1 jéééééé gratuluju, paráda, že se Vám to takto povedlo 😵 (konkrétně myslím s M/T) u nás nic nenašli ☹ ..... teď pěkně odpočívej a všechny nás pěkně motivuj jak parádně se to má dělat a postupovat...... když máš testovat?

lussi
8. dub 2013

@raaaadka 😀 oni to myslí, že nemáš mít draka, jestli jsi teda nežahla celou flašku😀

@lucik1986 folíci dorostou, neboj 😉

lussi
8. dub 2013

@brsh já si dám příležitostně, naposledy když jsme byly s holkama pařit, tak u vínka 🙂

ewik84
8. dub 2013

@coralin já jdu na odběr ve čtvrtek 🙂

alba1
8. dub 2013

@irisi no ještě nemáme vyhráno, ale už Mesa Tese byl dle doktorů zázrak...ještě nikdy neměli takový případ...tak ted už je to na tom bojovníčkovi, aby se mu u mě líbilo 🙂 testovat můžu za 10 dní... 🙂 ted teprve to bude čekání 🙂

irisi
8. dub 2013

@alba1 no vidíš......zázraky jsou a někomu to M/T vyjít musí, přeci by ho nedělali jen pro srandu 😉 ... a hlavně se vám i spousta oplodnili a máte bojovníky v zásobě... teda myslím na další dítko, protože tenhle, ten to dotáhne 😵

ewik84
8. dub 2013

Jinak dneštní zpráva od doktorky: UZ kontrola při stimulaci Gonal 300-300-225-225-225 IU denně, Cetrotide
UZ děloha v AVF endometrium 8mm TL, ovarium vpravo cca 10x 16-12, vlevo cca 15x 18-12, dnes naposled Gonal 225 UI. Cetrodite naposl. zítra (aplikuje dopol) zitra 20 a 21 hod Decapeptyl. OPU ve čtvrtek. od pátku UTG 2-2-2 vag/tbl p.o., Estroferm 3x1. Ve čt a v sob. 1500 Pregnyl 🙂 Tak jsem na to zvědavá 🙂

ewik84
8. dub 2013

@ewik84 jooo a mám hodně pít (3-4 litry denně) a jíst hodně bílkovin.

alba1
8. dub 2013

@irisi neboj vždyt ty jsi hned v závěsu... 🙂 zítra držím pěsti 🙂 a plivu hodně štěstíčka...

raaaadka
8. dub 2013

@ewik84
No páni, to je úrodička. To těch mých 4 a 4 je jen slabý odvárek. 😉

ratatooy
8. dub 2013

@ewik84 juj tak snad te nechytne ohss ale zase taky neni uplne marnej

raaaadka
8. dub 2013

@lussi
Né , já jen jak pořád piju a piju, jak doporučují, tak si dnes do toho trošku dávám vína. Nervy mám pořád. 😀

ratatooy
8. dub 2013

@alba1 tak ja mel taky hyperáka a neni uplne k zhození lepši se při nem embryjka uhnízdí

ewik84
8. dub 2013

@raaaadka
@ratatooy

no, pani doktorka rikala, ze ten jeden je takovej hodne rozjetej, ale ze ten druhy reaguje normalneji 🙂
Tak uvidíme, co se nám urodí 🙂

pistalinda35
8. dub 2013

@janice_opice Děkuji 🙂
děvčata přeji vám pohádkové sny...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru