IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
11. dub 2013

Také mám dva dotazy 🙂 Můžu si dát koupel mezi OPU a ET ? Jà mám chuť relaxovat v horké vaně s bublinkama.... Dokud můžu :+))) A druhý dotaz, zda se počítá KET na pojišťovnu jako pokus.... Děkuji moc 🙂

alba1
11. dub 2013

@pistalinda35 já jsem po OPU byla každý den ve vaně, nevím nějak jsem to potřebovala... 🙂 nevím, co by mohlo být špatně, vždyt prcka ještě nemáš u sebe, tak nevidím důvod proč by jsi nemohla relaxovat... ale po ET jen sprcha... 🙂

ewik84
11. dub 2013

@pistalinda35
@go
dekuji 🙂 Vyslala jsem manzela na nakup 🙂

pistalinda35
11. dub 2013

@ewik84 Já si dnes dokoupím i Nutridrink, prý je to také dobrá prevence proti OHSS

go
11. dub 2013

@pistalinda35 u nas koupel nedoporucuji, preci jen po odberu je vse otevrene a nachylne k infekci ☹

go
11. dub 2013

@pistalinda35 take jsem si ho dnes musela koupit na doporuceni lekarky. Mam OHSS, snad slabsi, rano jsem musela na rychlo k lekari. Fuj, ale je to tedy silene a nevic nejvetsi kaloricka bomba, ktera nahrazuje 1 denni jidlo. 😒

maraida
11. dub 2013

@pistalinda35 já bych zase řekla,že do vany můžeš.
A KET není na pojišťovnu,ten si platíš sama.

baby1984
11. dub 2013

Holky pro ty injekce se chodí do lékárny,nebo jsou k mání v CAR?A taky mi mudr řekla,že jsou levnější a dražší a že je to na mě jaký si vyberu 😠

paru
11. dub 2013

Ahoj všem, kdo hlásí // gratuluji, kdo bude testovat držím pěsti 🙂 já jsem včera začala stimulovat, v pondělí jdu na UTZ. Jen jsem trochu nachcípaná, potřebuji se z toho co nejdříve dostat. Máte nějaké rady??

lussi
11. dub 2013

@go tak to ten hyperstimulák přišel vhod, když se při to mimísům má dařit 🙂 😉
@janice_opice mě ten špatný půjde taky hned pryč, pokud se to teď nepovede, prej to může nadělat pěknou paseku 😒

lussi
11. dub 2013

@pistalinda35 tak jsem chtěla napsat, že se naložit do vany můžeš a pak čtu, že Renča píše, že jí nedoporučili, takže měním názor - nekoupat, na každém šprochu pravdy trochu 🙂

lussi
11. dub 2013

@paru čajík, medík, zázvor, nosík prolejvat mořskou vodou, cucat Septisan a taky je dobré nakrájet cibuli na kosičky, zasypat cukrem, nechat odstát dokud nepustí šťávu, hodit na lžičku a šup do krku. Na večer bych si vzala paralen. Já se přiznám, že vypaluji bacily domácí slivicí a funguje to 😀 A pak leda už jen klasické léky 😉 Brzké uzdravení přeji 😉

paru
11. dub 2013

@lussi Děkuji za rady, cibuli používám s medem, je to taky fajn. Septisan a mořskou vodu mám, tak zkusím. Slivovicí bych také ráda vypalovala, ale vzhledem k tomu, že už stimuluji, tak si hraju na abstinenta 😀

lucik1986
11. dub 2013

Ahoj holky tak ulz dopadl dobře 🙂) pravá strana 8 folíků 12-14mm levá strana 5 folíků 13-15mm, sliznice super 🙂 mám obr radost. V sobotu ještě ulz a v pondělí nebo úterý OPU 🙂

lussi
11. dub 2013

@lucik1986 super, jen tak dál 😵 😉

raaaadka
11. dub 2013

@janice_opice
To víš, vždycky jsou 2 možnosti, buď to vyjde nebo to nevyjde! 😉

paru
11. dub 2013

@lucik1986 skvělý, to je hezký počet folíků 🙂

lucik1986
11. dub 2013

@paru 🙂 a to prý ještě třeba dorostou ti menší 🙂 ale i kdyby ne. Já jsem ráda u tak. Po pondělním ulz jsem přestávala doufat 🙂

nikolav
11. dub 2013

Ahoj holky. Tak dnes jsem byla si vyzvednout ampulky s Menopurem a od MS budu píchat. MS by měla dojít do konce tohoto týdne (brala jsem Norethisteron) a celé IVF proběhne v dubnu. Jak odběr tak transfer. Snad budu reagovat na injekce a snad bude co oplodňovat a co zavést zpět a co zmrazit. Ostatním držím palce 🙂

ewik84
11. dub 2013

Tak, nažbluňkaná, jak žába, nafouklá jak balónek, ale konečně mi je trohu lépe a nebolí mě už celé břicho v jakékoliv poloze, ale převážně jen podbřišek. Jo a nejvíc mi pomohlo se najíst....bílkoviny dělají divy 😀

pistalinda35
11. dub 2013

@nikolav Držím palečky

akashka
11. dub 2013

@paru tak jsme na tom uplne stejne, včera jsem začla s gonalem a v pondělí jdu na krev a UTZ ;)

nikolav
11. dub 2013

@pistalinda35 Děkuji

malinka_02
11. dub 2013

Ufff holky tak se mi podarilo vas konecne docist po 2 dnech!! To je hrozny!!
Ja jedu jen pres mobil tak u me s tabulkou blby..

malinka_02
11. dub 2013

@lussi ahojky 😉 tak jak si na tom? Ja se objednala na 19.4. Na utz tak snad bude cysta pryc.

malinka_02
11. dub 2013

@ratatooy Tak jak to s tebou vypada? 😉

raaaadka
12. dub 2013

Ahoj holky, mám pocit, že stimulaci jsem ani nevnímala, žádný problém, žádná změna. OPU taky v pohodě, teď ale divné nálady, špatně chodím na velkou a jsem jak balón. Je to tím utrogestanem, nebo tou injekcí ovitrelle? 😒
Teď jsem vstala, že si dám teplou vodu se lžící octa a snad půjdu na záchod. Ale půl hoďka v tahu a ňic se neděje. Pomóc!

pistalinda35
12. dub 2013

@raaaadka Mám také nálady. Někdy jsem flegmatická - což nebývám,naopak, nebo se mi hlavou honí vajíčka, embrya a miminka... + napětí v prsou a plné občas bolavé bříško

ratatooy
12. dub 2013

@raaaadka no asi by to mohlo byt ovitrellem pač je to hcg a tehotný hold zacpou trpijou,tak to máš takovou předpřípravu jak to bud asi vypadat😀

ratatooy
12. dub 2013

@malinka_02 no vypada to furt stejne rozejšlím se na tu krev jet

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru