IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
12. dub 2013

@ratatooy to je ale krasna zpravicka. obrrrrr gratulace ! jen tak dal....

ratatooy
12. dub 2013

@go no ja se na dvojky připravuju psychicky horši to bude s manžem,no bude to vic práce ale babička by pomohla,anža taky sice pomahal a to hodne ale ted bude travit čas všechen na stavbe,aby bylo rychle hotovo ted mame jen dv mistnosti,no mladoška,nejvic bych se bála ale u dvojčat toho aby mi nerupla jizva po cisaři ale prej mam pekne srostlu tak snad ne a potom ještě víc předčasnyho porodu

dada074
autor
12. dub 2013

@ratatooy no holka ono ti nic jiného nezbývá 😀 ,to víš někdo to odnést musí. 😉

Jdu spacifikovat raubíře už zase stěhuje pokoj,jen doufám,že se k vám ještě vrátím.Potom mi dělá hrozné problémy to vše dočíst.Jste totiž hrozně moc ukecané. 😠

maraida
12. dub 2013

Holky,tak mě bude taky 40 a rozhodně jsem nikdy po ET nezalezla do postele a 3 dny nevylezla 😀 Fungovala jsem úplně normálně,vařila,uklízela,chodila ven,nakupovat...jen jsem netahala těžké věci,nemyla okna,nevběšela záclony...Těhotenství se nedá vyležet.Prostě buď se embryjko chytí nebo ne.Jednou to vyšlo,jednou ne.

maraida
12. dub 2013

Holky,prosím vás,vy co jste měly Menopur,nezbyl náhodou někomu?Budu potřebovat navíc.

ratatooy
12. dub 2013

@maraida jj asi tak,ale už sem se setkala i s tím že po et musi na nektere klinice pacientky ležet přes noc

mispulina912
12. dub 2013

@ratatooy ahoj viděla jsem testíky a mooc velika GRATULACE ....... dávej na sebe pozor a at je vše v pořádku........ hodně štěstíčka.....

akashka
12. dub 2013

@ratatooy mooooc gratulujuuuuu!!!!!!! Už se nemůžu dočkat až budu mít taky takové pěkné //😀

meyryen
12. dub 2013

@ratatooy Krásné čárky,ať máš pohodových 9měsíců 😉

ewik84
12. dub 2013

Tak mame 9 bojovmicku. 2 se oplodnili sami - spermi striknute jen do zkumavky v mym 3 vajickum. A 7 oplodneno striknutim spermie do vajicka. Moje telo porad nafoukle, ale jinak deloha krasne pripravena. Transfer pravdepodobne v ut nebo ve st.

ratatooy
12. dub 2013

@akashka jj ja se těším na každou z vás s //
ja bych tak přála aby to všem šlo tak hladce

ratatooy
12. dub 2013

@ewik84 no super tak to bude super mimi

baby1984
12. dub 2013

@ratatooy tak už sem se taky dočetla tu úžasnou zprávičku 🙂 moc, moc ,moc gratuluji ať máš vše v pohodě.Tak jsi první tak ted to tu snad půjde jak na běžícim pásu 😀

mispulina912
12. dub 2013

@ratatooy jsi hodná děkujeme......

dada074
autor
12. dub 2013

@ewik84 gratuluji to je krása.

raloj
12. dub 2013

Holky prosím o radu kdy po transferu jste si dělali první těhutest? Já to snad nevydržím :(
Měli jsme sedm vajíček, oplodnili se jen tři a jen jedno přežilo tři dni :( takže nemáme ani co mrazit.
Tz jestli se náš jediný zbylý bojovníček nechytne budem znovu stimulovat.

go
12. dub 2013

@raloj lekari radi 10 den po ET, ja si vzdy delam cca 7 den. Zalezi na tom, zda mas PK nebo ne.Ctu , ze asi ne, tak bych zkusila 8, 9 den 😉 . Moc drzim pesti a preji hooodne stesti 🙂

raloj
12. dub 2013

@go děkuji. PK nemám.Snad to klapne :D mě lékaři řekli 14tý den, a tak mě zajímalo jaká je zkušenost v praxi, kdy už je něco vidět.

nellalucia
12. dub 2013

Já dělala 10.den po ET a takhle to vypadalo...

nellalucia
12. dub 2013

hm a fotka nikde 🙂 trapas 😀

nellalucia
12. dub 2013
go
12. dub 2013

@raloj v galerii mam asi taky nejake stare fotecky. Myslim , ze 9, 10 uz je vse videt 🙂

janice_opice
12. dub 2013

Ahoj holky tak jak válčíte nějaké nové //???? hele jako to moje řešení té zapalcené zálohy to je neuvěřitelný!!!!!!!!!!!!!!!!!Z Iscare mě furt pinkaj do gyncentra a obráceně!!!! Jako jsem se dneska fakt už nas.... a napsala jim mejl já přece nebudu řešit fakturaci mezi nima a pořád volat od jednoho k druhému??!!!! Skončila jsem jak s Iscare, tak s Gyncentrem!!!! fakt neuvěřitelný přístup, takhle kdybych pracovala já tak už práci asi dávno nemám...! grrrrrr takže ted hledám nového gynekologa (stejně mi ten můj pan doktor nejlepší umřel :(((((( ) takže vlastně nemám ošetřujícího.......CAR už jsem si vybrala🙂 krásný víkend!!!

janice_opice
12. dub 2013

@ratatooy krásááááá gratulace!!!

janice_opice
12. dub 2013

@lussi jo tabulku zase udělám 🙂))) ted jak čekám tak aspon budu tabulkovat🙂)))

lussi
12. dub 2013

@janice_opice no ať už to ti šmejdi vyřeší, tohle fakt není tvoje starost, jenomže co má člověk dělat,když to jsou jeho prachy 😒
Jdu dělat poprvé sachr dort, tak mi držte palce 🙂

janice_opice
12. dub 2013

@lussi no jako můžu říct, že jsem fakt trpělivá a klidas,ale dneska mi přetekl hrneček.. Držim palce mňam sachr je dobrej🙂

Kdyby někdo náhodou měl typ na dobrýho gyndaře v Praze, neváhejte mi dát vědět.-) nejlépe praha 6 nebo Karlín... kujůůůůůů

raloj
12. dub 2013

@janice_opice já chodím k dr.Prokopenkovi. Platí se tam sice tisícovka ročně, ale je milý a důvěryhodný. Což pro mě bylo důležité. Je to u Jinsřišský.

absti
12. dub 2013

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.. tak vás musím nějak dočíst.¨Já dnes byla v Gennetu na kontrolním ultrazvuku před stimulací a bohužel musíme IVFKo posunout, protože mám cystu.. ach jo ☹

Holky kolik míváte sliznici kolem 18DC? já jí mám dnes 11,6 a doktroka se rozplívala jak je nádherná

raaaadka
12. dub 2013

@ratatooy
Gratuluju, nádhera!!!!!! 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru