IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
26. dub 2013

@ewik84 Mne kolegyne rikala, ze az budu v tom, ze to poznam podle toho, ze nebudu mit alergii... nevim, co je na tom pravdy ... kazdopadne uz aby to bylo 😀

irisi
26. dub 2013

@dada074 mě to při prvních ivf i bavilo, bylo to něco nového a zajímavého, ale jak už je to rutina a injekcí moc, tak je to opruz .... nevím ale ten Fraxiparin má nějaký tupý jehly, moc dobře mi nejde propíchnout kůži oproti jiným injekcím...... to máš pravdu, to my které to máme jen v určitém období našeho života si můžeme pískat 🙂

raaaadka
26. dub 2013

Holky nevíte, jak se zbavím závislosti na této diskusi? 😀 Těhotná nejsem a furt sem lezu. 🙂

gabaki
26. dub 2013

@raaaadka no a čo! furt sem lez, lebo toto je diskusia o IVF v dubnu 😀 Ako sa máš Radka?

irisi
26. dub 2013

@raaaadka opovaž se jí zbavit, můžeme tu být všichni a hlavně budeš radit holkám při stimulaci po OPU a ET ..... ty už jsi zkušená 😎 .....

raaaadka
26. dub 2013

Ahoj, mám se celkem dobře. O 15000 Kč chudší a trochu nasraná. 😒
Ale sbírám síly a počítám za 2 týdny už budu zase manžela honit s ovulací. 😉

dada074
autor
26. dub 2013

@raaaadka a jak to mám vydržet,já nejsem takový držák jako ty. 😉 Já jsem malý chemik.

megie4
26. dub 2013

Krásné ráno všem ženy! 😀 Je mi moc líto,že to některým z nás nevyšlo, ☹ 😢 ,ale držte se děvčata,ještě není všem dnům konec.Všechny jste velké bojovnice a věřím,že jednou budete i ty nejlepší mámy na světě! 😉 Přeju hodně štěstí do dalšího pokusu a hlavně to nevzdávejte!!!

gabaki
26. dub 2013

@raaaadka budem Ti držať palce 🙂

dada074
autor
26. dub 2013

@irisi přesně,není to nejhorší.Jo pak ke konci je to už otrava,a jde to pak čím dál tím hůř,já už na konec píchala i do stehen,páč jsem to břicho už nemohla propíchnout.Už jsem jí tam také poslala a dokonce jsem tentokrát zvládla sama i do svalu,někdo tady psal,že je lepší do aplikovat ráno (a tonoucí se i stébla chytá) a jelikož je manžel od 4 hodin v práci musela jsem to tam nacpat sama.Asi masochista nebo co 😅

akashka
26. dub 2013

@pistalinda35 ono je to jak u koho, někomu v těhotenství alergie zmizí a někomu se zhorší... já doufám, že budu ten první případ a alergie a astma mi aspoň v těhotenství dají pokoj 🙂

mardusenka30
26. dub 2013

ahoj holky, přeji všem krásné ráno, tak jsem včera chtěla splasknout břicho a vzala si na noc espumisan a ted bych si dala raději facku, břicho bolelo ještě víc, protože jsem začala škytat, říhat apod. takže taková zajímavá bolavá noc, jsem teď jako po flámu. Takže espumisan už nikdy☹ Jinak držím všem palečky ať dvoučárkových přibývá...

darkwitch
26. dub 2013

Já se omlouvám, ale asi se s vámi rozloučím... musím těd vymyslet co dál 🙂 no, dobře nejdřív budu muset zjistit jestli mám ještě nějaký pokus hrazený...

eevvaa
26. dub 2013

ahojky holky, tak dnes opět nic, ale zítra ano, mám si volat hned v 8 hodin a v půl jedenácté půjdem na to, holt pro nás chtěj to nejlepší, prý je vše v pořádku, tak to vypadá, že i něco zbyde do mrazáčku, kéž by.

akashka
26. dub 2013

Holky chci se zeptat na Váš názor, doktorka mi po OPU dala Utroš, že mám zavádět 1-1-1 a pokud nebude transfer (jakože určitě nebude) tak, že mám po 10 dnech vysadit.. já ale moc nechápu, proč bych to měla brát i dál když transfer není, k čemu to je? Máte některá zkušenost?

akashka
26. dub 2013

@eevvaa no tak to je super, to znamená, že jsou embrya kvalitní a že se dobře drží ;)

eevvaa
26. dub 2013

jo holky, ještě dotázek, když transfer bude až v sobotu, od OPU mám napsanou neschopenku, nechaj mi jí aspoň do 30.4. abych měla dostatek klidového režimu, nebo mi to nedělí skončí. co myslíte?

eevvaa
26. dub 2013

@akashka asi ano, já si volám na recepci a dneska mi právě i tam řekli, že je všechno v pořádku a že si mám zítra v osm zavolat a domluvíme se. tak mě potěšili. No měli jsme 16 vajíček, tak jsem tedy zvědavá, kolik bude embryek.

pistalinda35
26. dub 2013

@darkwitch Preji Ti hodne stesticka a snad se brzy nekde v nejake diskusi zase setkame. 🙂

akashka
26. dub 2013

@eevvaa já si myslím, že ti neschopenku dají jak si řekneš ;) když řekneš že máš náročné zaměstnání, tak si určitě netroufnou tě poslat do práce ;)

@eevvaa to je krásný počet ;) nám se podařilo oplodnit 11, a v pondělí se dozvím kolik se jich v sobotu dožilo zamražení, tak sem napnutá jak špagát 🙂

dada074
autor
26. dub 2013

@raaaadka tak se jí nezbavuj ne!!!Co takhle zůstat.

eevvaa
26. dub 2013

@akashka já sice sedím v kanceláři, ale pro mou vlastní jistotu bych klidně ty tři první dny byla ráda v klidu.

akashka
26. dub 2013

@eevvaa ja tomu naprosto rozumím, já si taky po transferu chci vzít alespoň ty tři dny volno 🙂 když si o to řekneš určitě ti vyhoví ;) já o tom mluvila i se svou obvoďačkou a ta mi řekla, že jak budu potřebovat mám se ozvat a že mi neschopenku vystaví jak si řeknu 🙂 z caru bych si ji nevzala, to bych to mohla v práci vyhlásit rozhlasem :D

raaaadka
26. dub 2013

@darkwitch Tak tohle mám vyřešený, já už pokus hrazený nemám, ani mrazáčky. 😉 A upřímně jsem docela ráda, myslím, že by mě to stálo ještě hooodně peněz.

darkwitch
26. dub 2013

@raaaadka no já právě nevím jak to je jak se měnily normy...měla jsem dva úplné pokusy a jeden neúplný - dřív to bylo tak, že se jeden neúplný nepočítal... tak uvidíme...

sasanka033
26. dub 2013

@malinka_02 ahoj, co se tyka te vypovedi - po dobu MD/RD jsi v ochranne lhute (do tri let veku ditete), tzn. nemuzou te propustit. ALE muzou v te dobe tvoje pracovni misto zrusit (napr.nadbytecnost) a ve chvili, kdy se budes chtit vratit, tak vlastne nebudes mit kam. takze se s tebou rozlouci (lidove receno dostatnes padaka), ale budou muset vyplatit odstupne 2 plus 3 mzdy - dve za vypovedni lhutu a tri ze zakona, pokud jsi v zam.pomeru dele nez dva roky.

sasanka033
26. dub 2013

ahoj holky, jak se mate a jsou nejaky dalsi krasny zpravy?

ja vcera jsem trochu pobrekavala, ja totiz nesnesu, kdyz se o tom mluvi. jakmile se nekdo zepta, tak se rozervu. takze vsem v okoli rovnou oznamuju, ze se o tom nechci bavit. dneska rano jsem jela za obvodakem a donutila ho, aby mi udelal krevni testy a vyter z krku, pac si chci bejt jista, ze budu do KETu v poradku a nic neohrozi, ze bude telo s necim bojovat a miminko uz by na nej bylo moc.
po ceste busem zpatky jsem potkala materskou skolku, hnedle jsem byla dojata, ty deti byly tak krasny a legracni🙂

no a volala jsem do caru, ze teda hovno hovno a na zadnou krev me neobjednali, prej pokud chci KET rovnou zkusit, tak at pockam na ms a 10.-12. DC se objednam na UTZ a uvidi se.

sasanka033
26. dub 2013

@maraida ahoj, diky...mame jednoho nanucka, tak treba se ted zadari KET🙂 diky za info o imuno, musim to fakt dohnat, je mi to divny...

samanta001
26. dub 2013

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti se slabou čárkou na těhotenském testu? Dělala jsem test 8den po IVF a test byl úplně bílý, potom, jsem zkoušela 11den a čárka tam byla ale hodně slaboučká, včera 12den byla asi o ždibek silnější ale i tak opravdu hodně slabá. U prvního těhu jsem měla touto dobou krásné dvě čárky tak nevím co si o tom mám myslet. Stalo se vám to někomu taky?

sasanka033
26. dub 2013

@malinka_02 no ja taky nechci, aby to v praci nekdo vedel, vi to jen jedna kolegyne, co ma za sebou IVF i KET neuspesne, IUI taky nic a pritom otehotnela 3x prirozene a vzdy potrat do tretiho mesice. hruza:(
kazdopadne kazdej ma to prostredi jiny no...nekde se o tom asi mluvit da, ale nekde fakt ne, pac bys byla prvni na rade, kdyby byly nejaky organizacky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru