IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

pistalinda35
2. dub 2013

@absti nasel novou pani pres internet a ji jedno jidlo denne....a neda si ode me rict, ze to neni zdrave

ratatooy
2. dub 2013

@irisi no to jo uplne nekdy stačí ten jeden,musim se přiznat že mam hruzu jak to budu zvládat ale človek do toho tak zapadne nejak sám ž to pak nepřijde

absti
2. dub 2013

@pistalinda35
no to teda zdravé není.. já taky něco podobného držela (dieta doktora Staňka) zhubla jsem za 7 dní 4 kila a jako byl to masakr, ale výsledek krásnej a fakt to šlo vidět, ale pak jsem začala jíst normálně a do toho IVF a měla jsem je hned nahoře + další kila navíc... ☹

kolino
2. dub 2013

@absti já jezdím do Zlína do car. věk mám dobrý ,ale moje vaječníky svěží nejsou, stávkují, snad si v car s němi poradí a bude miminko!!!!!!!! 🙂

samanta001
2. dub 2013

Teda holky vy tady valíte. Já se k vám chtěla připojit, ale vůbec nestíhám dočítat, takže netuším jak na tom která jste 😀 Ale podle názvu diskuze počítám, že už tu má asi někdo po zákroku tak přeji hodně štěstí a hlavně klídek. Já byla dnes na UTZ, po obou stranách vše roste tak jak má, daší UTZ v pátek a odsátí pravděpodobně v NE nebo PO. Má tu někdo podobný termín?

absti
2. dub 2013

@kolino
Máš nepravidelnou mrchu, že ti stávkují? v Caru si poradí s kdečím a pak budeš těhule, neboj!!!

janice_opice
2. dub 2013

@irisi a ty stimuluješ teď??🙂

janice_opice
2. dub 2013

@irisi : no jestli se zahnizdujou tak se spíš zavrtávaj, protože to táhne jak závaží|🙂 ale kéž by, naděje umírá poslední. Jsem mužovi řekla tu svou metodu testování naruby tak na mě zíral jak na blázna, ale pak uznal, že já to mám všechno jinak:D a že to bude nejlepší 🙂

coralin
2. dub 2013

Ahoj holky, tak odedneška píchám🙂

raaaadka
2. dub 2013

Tak jsem šla píchnout gonal a jelikož ve starém peru bylo už jen 50, vzala jsem nové. Natočím 300 a píchnu, vytlačím, vyndám a ukazuje 250. Usoudila jsem, že jsem nedomáčkla, tak znovu bodám a následně zjišťuji, že mám stále to staré pero. 🙂 beru nové a již potřetí!!!!! bodám. Prostě odříkaného chleba největší krajíc. 😉

coralin
2. dub 2013

@ewik84 Ahoj, já taky píchám odedneška a kam chodíš?

coralin
2. dub 2013

@raaaadka Ahoj, jak ti gonal vyhovuje? koukala jsem, že máš docela dost jednotek. Já měla před tím puregon a přijde mi, že gonal nějak víc jakoby zapáchá...? je to možný?

kolino
2. dub 2013

@absti jj hodně nepravidelnou....někdy mám 36dc někdy i 62dc....jsem trochu přitěle tak to hraje taky důležitou roli, v car mi řekli hlavně ať si váhu hlídám ať nehubnu nebo přiberu ,že každý výkyv je hormonálně rozhozen.

ewik84
2. dub 2013

@coralin Icsare Praha 🙂 A píchám se Gonal.

ewik84
2. dub 2013

Zatím mám 300-300-225-225, pak kontrola a pak se uvidí co dál. Musím ti tento týden vyřídit předoperační vyšetření...to pro mě znamená sehnat nějakého obvoďáka 🙂

raaaadka
2. dub 2013

@coralin
Tak to fakt nevím, nic necítim a s jiným stimulátorem nemám zkušenost. Dnes mi zvedli dávky, nějak málo reaguju asi.

malinka_02
2. dub 2013

@kolino tak to mas krasny vek, to je pravda ze tolik spechat asi nemusis..Ja po ivf byla doma 5 dni, po prvnim ketu 4 a pak uz sem chodila jen 1 den a k tomu vikend a stejne nic..
@ewik84 ahoj vitej 😉

malinka_02
2. dub 2013

@raaaadka je to me zrovna zajima, ja mam doma stare pero a je v nem furt dost a rikalal sem si ze by stalo za to to dopichat takze i po skonceni toho metriku tam porad bylo 50 jednotek?

raaaadka
2. dub 2013

Jo, myslela jsem, že je tam 100 jednotek, 4x225 jsem píchla a zbylo 50 j.

irisi
2. dub 2013

@absti normální a funkční vejcovod není vidět, ale když je naplněn tekutinou tak je pod ultrazvukem vidět ☹ (dr. kteří se s tím tak často nesetkávají, tak to občas považují za cystu, stejně jako můj okresní gyndař)

@malinka_02 až 19ctého? za 17 dní? 😕

@ewik84 vítej a příjemné píchání...

@akashka přesně si to nepamatuju, ale pokud budeš mít ok děložní sliznici, tak snad ano, ale zítra bude mudr chytřejší 🙂

irisi
2. dub 2013

@janice_opice jj, ale už jsem dostimulovala 😀 jsem rychlík a před hcvilkou jsem si píchla ovittrelle na ovulku, OPU mám ve čtvrtek 😵
hele já tenhle samý postup testování jsem aplikovala také..... a je fakt že je to nejspolehlivější, prostě tě pak nerozhodí, zda je to ještě z injekce nebo už těhotenství 😉... takže za mě souhlas 😎

@samanta001 o pár dní tě předstihnu 😉. Kolik máš folikulů a čím a kolik jsi stimulovala? a kam chodíš?
@coralin paráda, tak pohodové píchání 🙂

maraida
2. dub 2013

Holky,já se tady už úplně ztrácím...

@irisi držím palce na OPU,ať je co nejvíc krásných vajíček 🙂 Kolik máš folikulů?

@raaaadka snad ještě dorostou,neboj.Já při 1.IVF stimulovala 18 dní než došlo k OPU.A při 2.IVF jsem měla jen 2 vajíčka a stačily.Sice se nezavrtaly,ale obě se oplodnily a měla jsem i PK a vydržely.

@ewik84 vítám tě 🙂

@coralin přeji pohodovou stimulku,ať folíci pěkně rostou 🙂

@samanta001 paráda,jen tak dál 😉

@janice_opice vítej 🙂 a držím palce 😵 Kolik sis dala zavést embryjek?

@ratatooy ať se embryjka krásně zavrtají 😵

@pistalinda35 taky bych trvala na tom,aby mi udělali OPU,i s 1 vajíčkem.Pokus ti nikdo nevrátí zpátky a při IVF je mnohem větší šance na úspěch.IUI si můžeš zaplatit kdykoli sama jako samoplátce a je tam velmi malá šance.Plno holek otěhotnělo s 1 jediným vajíčkem,prostě to bylo to pravé.Nenechej se odbýt a trvej na tom!!!

@kolino vítej 🙂 Nějak jsem nepochopila...když nemáš folikuly,jak můžeš jít na IVF?

berucka
2. dub 2013

@irisi som vas doteraz len citala, ale ked si tu Ty, s rovnakym datumom ako ja, tak i prispejem 🙂 Vo stvrtok tiez OPU, dnes pregnyl, vajicok zatial pozehnane, tak uvidime. Stale nejak nemozem uverit, ze sme to "dopracovali" az na IVF.

malinka_02
2. dub 2013

@irisi no dnes jsem 3 dc, vcera sem jit nemohla a picha se od 2 dc driv mi leky nedali, kvuli te cyste a ted nevim jestli praskla sama nebo i ji stejne bzdou muset pichat..

irisi
2. dub 2013

@berucka tak to je fajn, že to máme stejně 😉 , budeme porovnávat pocity...a kam chodíš? nesejdem se v gennetu na letné? 😵 .. já jsem šťastná, že je aspoň šance....

@maraida celkově 17 kusů velikosti cca 16-18mm a pak několik menších okolo 13mm 🙂

irisi
2. dub 2013

@malinka_02 takže ještě nestimuluješ a uvidí jak to bude s tou cystou? ... mě dr. říkala , že jde začít stimulovat i 3dc a i v příbalovém letáku Gonalu to píšou .... notak přeju ať se tam při příštím utz neukáže

berucka
2. dub 2013

@iris to sa asi nestretneme, chodim do Iscareu, skoda. Ale urco Ti budem v duchu mavat 🙂 Inak, ja uz mam skoro trojrocneho syna doma, pocaty prirodzene, na prvy pokus, ani sa nam preto nesnivalo, ze by mohol byt problem. On vlastne ani ziaden zisteny nebol, myslim, ze je to v mojej hlave, ale ktory "cudlik" mam pomackat, to netusim.

irisi
2. dub 2013

tak při dnešní návštěvě byla dr. překvapena a šokována jak mi ty vajčníky neskutečně reagují..... začala jsem se stimulací na 125j Gonalu pícháno 4x, pak mi to po utz 6dc ( 14 folikulů) snížila na 100j a dnes 10dc mám 17 velkých kusů a pak ještě několik menších 😵 ...... bojí se trochu OHSS, ale já vím že to bude ok....... musím tuze pít a pít a pít, také jsem si už koupila Protifar ..... těším se na čtvrtek

toto IVF poprvé absolvuji v gennetu, pro mě novém centru ( předtím jiný CAR)..... zkušené holky popíšete mi zkušenosti jak to tam probíhá při OPU? moc díky

berucka
2. dub 2013

Ja som v podstate zacala Gonal pichat az v 3DC, lebo som to dostala v sobotu vecer a musela pockat az do pondelka, aby som si dosla do centra pre lieky, takze urcite sa to da. A mam na pravej strane asi 6 a na lavej cca 15 folikov, uz len any boli ok!

irisi
2. dub 2013

@berucka no, v mém okolí mají přátelé problém počít druhé dítě.... a všichni dr. jim říkají , že když to šlo poprvé tak to není zaruka.... takže to třeba o čudlíku v hlavě být nemusí..... to neřeš 😉, takto kdyžtak čudlík obejdeš 😀

budu též mávat 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru