IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

dvoranna
7. dub 2013

@raaaadka Ahoj mam ji sest a vsechny se oplodnili. Nic mi neradili. Jen ze prej sem v nejlepsi veku na otehotneni, takze by snad melo vse dopadnou dobre. Maly se nam nedari kvuli endo mrše tak snad to vyjde

janice_opice
7. dub 2013

@lucik1986 no co zbývá a jsou na tom lidi daleko hůř, hlavně, že jsme doma zdraví!!!

alba1
7. dub 2013

@janice_opice ještě to nevzdávej 🙂 a kdy tam máš jít?

alba1
7. dub 2013

@dvoranna takže zítra máš určitě volat kolik jich to zvládlo, ne? Na zamražení je ještě čas...tak to Ti určitě embryolog poradí...

samanta001
7. dub 2013

Holky, prodloužená kultivace se platí hned? A kolik to cca je? Já už si to vůbec nepamatuju. 😒
@dvoranna taky bych to viděla,že se uvidí až při transferu. Při prvním IVF jsem byla připravená, že budeme marzit, ale nakonec nám zůstaly jen dvě emb. a ty jsem si nechala zavést. Tak jsem zvědavá jak to dopadne tentokrát.

dvoranna
7. dub 2013

Uz si tam volat nemam, mam v utery rovnou prijit. Dneska rano mi embryolozka volala a rikala ze se nam prave vsechny vajicka oplodnili a do utery se mame rozmyslet jestli budeme mrazit.

alba1
7. dub 2013

@samanta001 myslím, že nám říkali v Natalartu, že PK 2500,- ale zítra budu platit tak uvidím...

alba1
7. dub 2013

@dvoranna aha, tak to my jsme volali každý den, jak se vyvíjí a 3. den mi doporučili prodlouženou kultivaci s tím, že by ještě nevěděli, které vybrat...tak to má asi každý CAR jinak...

janice_opice
7. dub 2013

@alba1 ve ctvrtek je to 14 dni po Et tak to mam jit na krev

alba1
7. dub 2013

@janice_opice tak do čtvrtka mačkám pěsti... 🙂 věřím, že to vyjde... 😉

dvoranna
7. dub 2013

@alba1 Mě pravě už po doběru ta embryoložka říkála, že prodlouženou kultivaci u nas ani nedoporucuje, tak je to asi opravdu vsude jinak. Kam chodis do centra? JA do artu do ČB.

janice_opice
7. dub 2013

@alba1 dekuju tak to jsi na tom lip nez ja:D ja pocitam s horsi variantou😉

alba1
7. dub 2013

@dvoranna no vidíš a nám řekli, že PK se určuje až podle vývoje embrií...pokud jsou špatná raději je vrací zpět, ale pokud jsou dobrá doporučují PK...takže já fakt nevím...my chodíme do Plzně...
@janice_opice na špatný zprávy je času dost...mysli pozitivně 😉

janice_opice
7. dub 2013

@alba1 co se tyce tech embryek tak me rekli rovnou po odberu ze mame jen tri vajicka a tak ze pk nebude a daji mi je tam zpet bez pk.a to pred et embryolog rikal jak ta dve oplodnena jdou jefnickoca a fofrnici ze se rychle vyviji.

janice_opice
7. dub 2013

Tak a uz asi mrcha dorazila zacala jsem spinit.zatim jen na papire ale zacala

raaaadka
7. dub 2013

Já myslím, že pokud je málo vajíček, nedávají PK.

raaaadka
7. dub 2013

@dvoranna
Takže bez PK? A dali jste oplodnit přirizeně? Nebo ICSI? Mě řiíkala doktorka, že pokud bude málo vajíček, dělají to ICSI.

janice_opice
7. dub 2013

@raaaadka no právě oni to tak říkali, žejim je líp v děloze...no to posrala ta doktorka tou uspěchanou stimulací, ve čtvrtek to tam jdu vytmavit až půjdu na krev

raaaadka
7. dub 2013

@janice_opice
To patří k zahnizďování. Nevím, jestli by mohla přijít tak brzo, když bereš něco na podporu ( agolutin myslím)

raaaadka
7. dub 2013

Jak uspěchanou? Měla jsi opu brzy?

janice_opice
7. dub 2013

@raaaadka raduš jsi hodná,ale po 10 dnech od Et by snad zahnízděná byla i dvojbunka🙂))))) beru utrogestan...
Já už to sem psala tak se omlouvám ostatním, že to píšu znovu...stimulovala jsem u svého doktora vš v pohodě až na jednu neděli, kdy nesloužil a poslal mě ke kolegyni....původně jsem měla jít na OPU ve čtvrtek no a ona to všechno změřila a nevim jak - teda vim blbě a poslala mě už v úterý na odběr- takže doktorka v Caru mi pak po odběru řekla, že absolutně nechápe kde vzali ty hodnoty poslední, že vajíček tam bylo spousty,ale ještě nedorostlých:(( takže mi odsáli jen 3

raaaadka
7. dub 2013

Tak to by mě teda nasr..... Přesně tohle řeším já, jestli by bývalo nebylo lepší počkat do středy. Ale zase jsem koukala na lunární kalendář online a poslední den vhodný pro lékařský zákrok je úterý, pak dlouho nic, ale zase období všehorůstu, takže případná embrya by mola pěkně růst. Ale to fakt předbíhám....
@janice_opice

alba1
7. dub 2013

@raaaadka ano to nám taky říkali, že je raději co nejrychleji vrací...zpět...

janice_opice
7. dub 2013

@raaaadka no holka já to taky v to úterý po odběru jak jsem sedla do auta obrečela a pak až vzteky.....ještě, když si to člověk paltí sám, šetří každou korunu a blbá doktorka nezkušená - nevim proč se do toho cpala.( no,le ted už je pozdě, max ponich můžu chtít nějakou kompenzaci..to tak jediný a nevím jak to projde...ale líbit si to nenechám to ne to bych byla hloupá

janice_opice
7. dub 2013

@raaaadka to je jasný porostou jako houby po dešti🙂

alba1
7. dub 2013

@janice_opice tak to bych se taky ozvala, a hlavně když Ti to o 2 dni urychlili...to už je divný ne?

janice_opice
7. dub 2013

@alba1 no už nikdy neudělám tu chybu a nevím proč jsems to vůbec udělala, že bych stimulovala u doktora svého a pak šla do Car na odběr a ET, ten další, poslední pokus bude celý od začátku v CAR

alba1
7. dub 2013

@janice_opice jsem nevěděla, že to jde udělat i tak, že stimulaci Ti dá tvůj doktor a OPU a ET CAR...

janice_opice
7. dub 2013

@alba1 JJ jde, musí se ten doktor na to specializovat a musí to umět..což by bylo v pohodě jen v tu neděli zaskakovala jiná doktorka a ta to prostě očividně neumí :(
Už to tak ten poslední pokus neudělám. Od začátku zase pěkně v Car

baby1984
7. dub 2013

@janice_opice takže začínáš znova v květnu ??určitě si to nenech líbit byla to chyba a jestli to bude dobrá mudr tak se k tomu přizná a postaví čelem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru