IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

gabaki
24. dub 2013

@sasanka033 jemine, neplač...nemáš prečo plakať, len sa neboj a pokým nebudeš mať výsledky z krvi tak dovtedy si tehotná...šetri sa usmej sa a drž sa kočka 🙂 Moc moc Ti držím palce a tfuj tfuj tfuj nech je všetko tak ako má byť a ty budeš šťastná.

sasanka033
24. dub 2013

@gabaki
@pistalinda35
je mi 33, ted jsou to dva roky, co se snazime, mam za sebou neuspesne 2 IUI, pritel mel loni dost mizernej SPG, spatna progresivni pohyblivost. u me se v lednu pri prvni navsteve CARu v horm.profilu ukazalo ze mam hranicni FSH a delali nam PCT test a vysel totalne negativni. takze bylo hrube doporuceno IVF🙂 zrejme diky tomu FSH - zatim to nebyla traga, zvysene 10,9, jsem mela po stimulaci jen 5 foliku, z toho 4 vajicka k oplodneni (2 ICSI, 2 IVF), dve se transferovaly k mamince🙂 a jedna blastocysta je zamrazena, ctvrte embryo se nevyvijelo.

sasanka033
24. dub 2013

@pistalinda35 nevysadila, jak te to napadlo?🙂

gabaki
24. dub 2013

@sasanka033 posielam Ti ♥

sasanka033
24. dub 2013

rada bych vsem, co tu uspesne objevily dve // strasne moc pogratulovala, pokazdy jsem brecela dojetim, kdyz jste to tady hlasily a pridavaly fotky🙂

ewik84
24. dub 2013

@gabaki ja byla ze vseho tak vybzikana, ze jsem na to uplne zapomela 😀 Mam jen od nich na papirku takovy flíček ...coz je fotka naseho prcka 😀

alba1
24. dub 2013

@sasanka033 vítej mezi náma 🙂

sasanka033
24. dub 2013

@gabaki dekuji🙂

raloj
24. dub 2013

@irisi tak to mi vůbec neřekli, ale výsledky už mám :D
TObě držím palce ať to dopadne dle představ.

sasanka033
24. dub 2013

Jinak jsem vam taky chtela poreferovat dobre zpravy. V den OPU jsem se seznamila s holcinou, ktera ma PCO a potkaly jsme se i na ET, taky jeji prvni IVF. A doted jsme v uzkem kontaktu a drzely jsme si palce. Mela 19 foliku a z toho mirnej OHSS, ale bohuzel jen 2 vajicka k oplodneni a predstavte si – davali jedno (manzel nechtel dve) – to druhe si stejne priroda vzala, protoze pak nebylo po PK ani na zamrazeni, nevyvijelo se. test delala v ten samy den jako ja, takze 11 po OPU a 9 po ET a ma // takze i s jednim vajickem a jednou spermii jdou delat zazraky!🙂

sasanka033
24. dub 2013

Chtela jsem poprosit, zda jste se nektera setkala s negativnim PCT (post koitalni test) – mne doktor odebral hlen a po laborce rika: v tom hlenu se nenasla jedina spermie. Nevime, kde jsou, ale proste tam nejsou.

gabaki
24. dub 2013

@ewik84 to nevadííí, veď bude ultrazvuk 😉

sasanka033
24. dub 2013

@alba1 dekuji🙂

pistalinda35
24. dub 2013

@sasanka033 myslela jsem,ze uz jsi 14 dni po ET... spatne jsem se divala. Promin. Hodne stesti a nehazej flintu do zita

sasanka033
24. dub 2013

@pistalinda35 diky, ty jsi nejak hodne podobne jako ja, vid? myslim ET, jen jsi mela PK.
jinak ja nevim jak to popsat, ale proste vim, ze to nevyslo. jsem hodne senzitivni clovek. nic se mi s telem nedeje. dva dny po ET jsem mela bolesti jako na MS, pak uz nic. od OPU me silene bolely prsa, ale to bylo od OPU, takze hormonama a to me preslo v nedeli. dneska mam termin MS a uz me boli bricho.

raaaadka
24. dub 2013

@ewik84 me to prijde akorat jsi 8. Den po et?

raaaadka
24. dub 2013

@pistalinda35 Je na str. 100 u tvého jména. 🙂

pistalinda35
24. dub 2013

@sasanka033 jsem 9 den od ET... 5ti denni embryjko

meyryen
24. dub 2013

@ewik84 Teda jak to tak čtu, tak si myslím, že tady budou brzy jasné dvě čárky 😀

pistalinda35
24. dub 2013

@raaaadka ja se na tu stranu 100 v mobilu hur dostavam

raloj
24. dub 2013

@sasanka033 Já dělala 10den a taky nic a nakonec jsem v tom :D až 12den tam byl takový něžný náznak.
Takže něvěš hlavu a neplač.

ewik84
24. dub 2013

@raaaadka jj, 8.den po téé 😀 Jak říká můj manžel 😉

raaaadka
24. dub 2013

Mám úplně suchý ruce. Je to z Utroše nebo z Prednisonu? 🙂

pistalinda35
24. dub 2013

@raloj moc blahopreji !!!

raloj
24. dub 2013

@ewik84 joooo to jsem dostala taky :D

sasanka033
24. dub 2013

@raloj dekuju a gratuluju!!!🙂 ale priznaky jsi asi mela, vid? ja jsem na tom fakt stejne jako radka. NIC🙂 a kolikadenni embrya jsi zavadela a kolik?

meyryen
24. dub 2013

@raloj To jsou krásné zprávičky, ať se tě drží hodně štěstí! 😉

megie4
24. dub 2013

@sasanka033 Ježíši,neplakej kočko! 😉 9.den je stále ještě brzy,to se ještě může změnit-ne nadarmo doporučují v CARu testovat raději až po desátém dnu.Hlavu vzhůru a žádné slzy!!!!Nejjistější výsledky jsou stejně až z krve. 😉 🙂

sasanka033
24. dub 2013

@raaaadka ahoj radko, rada bych si s tebou vymenila zkusenosti s zadnejma priznakama🙂)) mam to uplne stejne a dneska termin na MS a uz me hezky boli bricho.

sasanka033
24. dub 2013

@megie4 ja vim, ze teoreticky je porad sance, ale testovat se znova bojim, i kdyz jsem si jista, ze se ani jeden bojovnik nechytil. nemuzu najit tu tabulku, jak jsi na tom ty?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru