IVF v dubnu 2013. Přidáte se?

dada074
5. bře 2013

Ahoj holčiny v dubnu bychom chtěli podstoupit další pokus IVF.Je tu nějaký spolubojovník!!!

sasanka033
27. dub 2013

@samanta001 ☹ to je mi lito, jak ti je? a co budes delat dal?

sasanka033
27. dub 2013

jo a holky, ja to teda vcera/dneska dostala, dneska uz normalne krvacim, vcera to teda bylo takovy podivny a musim vam teda sdelit, ze me vubec neboli bricho! ja mivam normalne docela krece, bez ibace ani ranu a tahle ms je uplne v klidu, vubec o ni nevim. tojsem mela naposledy, kdyz jsem kdysi davno jeste brala AH. divny. ale je to samozrejme bezva🙂

sasanka033
27. dub 2013

@malinka_02 tak do tabulky se zacatek cyklu neudava, je tam datum OPU a ET, ty tam teda teda mas jako aktual ze jdes na UTZ kvuli cyste, ale to uz je stary. tak ja ti to smazu a ty si tam pak dopis co budes chtit🙂

mardusenka30
27. dub 2013

@sasanka033 to mě na vozíku převezly do místnosti s televizi a 2 hodiny jsem se ani nehla s podloženým zadkem a porčenými koleny...hodinu jsem potřebovala čůrat🙂 i já jsem dnes bojovník🙂

kolino
27. dub 2013

@mardusenka30 Ahojky, jsem na tom stejně....nebylo co zamrazit, pouze jeden bojovníček a to ještě byl kvality 2 ☹ takže šanci si nedávám, že by to vyšlo, ach to zklamání....včera jsem měla transfer....ležela jsem poctivě celý den a dnes už ne, jen nic nedělám. ach jo...to bude 14 dnů čekaní, taky jste měli prodlouženou kultivaci embryi? my jo, takže mi včera zaváděli 5denního.

mardusenka30
27. dub 2013

@kolino my měli prodlouženou, ale vhledem k tomu, že embryjka se zastavovali ve vývoji tak raději favorita osmibuněčného zavedli už dnes 3 den od OPU

eevvaa
27. dub 2013

@kolino no já chci taky ležet jen dneska a zítra tak oddychově už něco dělat, no na OPU jsem byla v pondělí a měli jsme prodlouženou kultivaci a prý mi tam dali toho nejlepšího bojovníka, tak uvidíme.

mardusenka30
27. dub 2013

@eevvaa já už i chvíli sedím a mastim karty na pc🙂

sasanka033
27. dub 2013

@kolino ahoj, no co to vidim, jaky sance si nedavam! ja uz tady cetla pribehu, kdy vkladali jedno embryo ne uplne vystavni kvality a bylo z toho uplne normalni, vystavni miminko!🙂 takze hlavu vzhuru a za 14 dni // 🙂

sasanka033
27. dub 2013

@kolino
a nechces se k nam pridat do tabulky?
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_...

akashka
27. dub 2013

@dada074 jj jeden sáček vždy večer 🙂 a ješte femibion 800, ale tak to tady asi všichni 😀

kolino
27. dub 2013

@mardusenka30 já do 3 dne měla 7 a s jistotou jsem v pátek jela ,že jich je 7 a oni mi řekli ,že zůstal jeden a ještě ne nejlepší kvalitý ,ale že na zavedení je....já to tak obrečela i chlap byl na měkko. to jsme ani jeden nečekali 😢 možná kdyby jsme frčeli 3 den od opu tak by bylo i co k zamaražení, ach jo, to je boj.

@eevvaa my byli v neděli na OPU. a bylo 7 krásně vyvýjejicích, tak zbyl jen jeden, snad to bude stačit a nebudeme muset podstupovat to ještě jednou vše od začátku. Držím palce, pokud byl nejlepší tak je to supr! určitě to vyjde!! 🙂

kolino
27. dub 2013

@sasanka033 no a já právě nikde toto nečetla ,spíš samé negativní reakce, ale co nějak to dopadne. do tabulky můžu ,ale jak to tam vložím? a nebo stačí tady to vepsat a vy to doplníte někdo?

mardusenka30
27. dub 2013

@kolino jsme na tom stejně tudíž musíme obě doufat, také mi jích bylo dneska líto, ale trápit se ničemu nepomůže, my ted v sobě máme někoho kdo se musí zabydlet, tak mu dobrou náladou pomůžeme, ju, posílám ti podporu na dálku

sasanka033
27. dub 2013

@kolino sjed na konec tabulky a v levym sloupci je Upravit. klikni a v radku se doplna uloz to🙂
to mas tezky, je to vzdycky individualni, ale vis co...jsou tu holky, ktery mely zavedeny dve krasny blastocysty a stejne nic. proste pokud se ma embryo zavrtat, zavrta se...musis ale verit uz od zacatku, na plac je casu dost🙂

kolino
27. dub 2013

@mardusenka30
@sasanka033 ááááá povedlo se mi se zapsat do tabulky 🙂 můžu chodit teda za vámi dělit se o pocity a číst vaše? 🙂

@mardusenka30 ano doufat budeme, my se nevzdáme!!!!

sasanka033
27. dub 2013

@kolino vyborne, sikovna🙂)) no jasne, jsi vitana, ja jsem tady taky tejden probrecela a ted se zacinam chystat na KET. mame jednoho nanucka🙂

megie4
27. dub 2013

@mardusenka30 Ahoj, gratulka a hlavně veselou mysl,ať mu neškodíš žádným stresem. 😉 🙂 Zbytek už je na přírodě,tak musíme věřit! 😀

mardusenka30
27. dub 2013

@megie4 o veselou mysl se snažím, jen vymýšlím plány jak to těch 14 dnů vydržet🙂doufám, že nám na to vydrží počasí to se nabízí samo...

megie4
27. dub 2013

@sasanka033 Ahoj kočko 🙂 škoda,že jsi to dostala,ale na krev ještě pojedeš ne?Pro jistotu. 😕 Jinak u mě jen takový šimrání v podbřišku,včera mě párkrát v podbříšku píchlo a neustálá bolest prsou,ale to je utrogestanem.Tak čekám a čekám.....už to začíná být dlouhý,jelikož jsem na neschopence,ale bez vycházek. ☹ 😅 No,musím vydržet,pocity střídavé,jednou si říkám to už musí vyjít,po druhé že by to bylo moc štěstí najednou....je to na palici 😝 😅

sasanka033
27. dub 2013

@megie4 simrani a pichani je dost podezrely!🙂 bez vychazek je to hruza no. ale na druhou stranu - ty myslis, ze by ti nekdo poslal kontrolu? prvni tri tydny plati nemocenskou zam-tel, takze by ji musel poslat on, socialka se tam nepozene, dokud to neni za jeji prachy. ale chapu, ze se ti to nechce riskovat. ale ja treba jsem to jednou udelala tak, ze jsem pak zavolala obvodakovi, ze jsem nasla listek ve schrance a on at se za nim zastavim, ze mi dal potvrzeni, ze jsem u nej byla v ty dobe na kontrole. a bylo.
ja na krev nejdu, nezvali me na ni a mne to tak i vyhovuje... objednam se na UTZ a uvidi se, v jakym jsem stavu a zda se bude muset neco stimulovat, nebo bude KET prirozenej. a pak se modlit, aby k tomu KETu vubec doslo.

mardusenka30
27. dub 2013

@sasanka033 a můžu se zeptat do kdy zhruba chodí kontrola večer??mám vycházky do 19hod a kolikrát jsem přemýšlela, komu by se takto večer někam chtělo...

malinka_02
27. dub 2013

@dada074 jo dnes 1 dc a zitra gonal ..se tesim na pichani 😀

sasanka033
27. dub 2013

@mardusenka30 to ti nikdo nerekne...podle me maji tak nak beznou pracovni dobu, takze v deset vecer se u tebe tezko nekdo objevi...ale zarucit se to neda.
jeste se to resi tak, ze si napises na dvere, ze sis sla nakoupit, prej jsou na to docela ok, pac jsou lidi, kery zijou sami, ze jo..tak jak to maj udelat. nebo maji psa a musi s nim jit. ale to bys pak s tim nakupem/psem mela i prijit zpatky, kdyby tam nahodou nekdo cekal, coz ale zas podle me nebude, pujde o dum dal...
no je to risk. nekomu chodi kontrola hodne, mne prisla v zivote jednou a nebyla jsem doma🙂))

mardusenka30
27. dub 2013

@sasanka033 mě zatím nikdy, ale čekám jí, už jsem teď na neschopence podruhé v krátké době...

malinka_02
27. dub 2013

@sasanka033 dekuju moc tak mi dej ze UTz 3.5. to bdu 7 den..dekuju. Ja jedu furt pres mobil 😀 v praci nemuzu na MK bych se prozradila 😀
@mardusenka30 no to sem prave myslela jak sem rikala ze se ki vdy chce curat 😀
@sasanka033 to budes mit ket podobne jako ja et 😉
@kolino kocko tohle nikdy nevis..ja mela uzasne vyborne blastocysty a nikdy se nechytli a nekomu se chyti i 4 bnecne..je to mezi nebem a zemi..

mardusenka30
27. dub 2013

@malinka_02 a jak to chodí u vás po ET??

malinka_02
27. dub 2013

@mardusenka30 u salu je dospavaci pokoj tam ti podlozi zadek a lezis 2 hodky.

sasanka033
27. dub 2013

@malinka_02 vis ze je sobota? jdi domu, dela se ve vsedni dny🙂)) co delas za praci?
tabulku jsem upravila.
ja prave nevim, jak to u KETu chodi, kterej den cyklu se na nej jde.

mardusenka30
27. dub 2013

@malinka_02 tak to jsem to zažila stejně🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru